دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۶ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۱۱ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب نارگیل : ۲۵ نشانه و تفسیر دیدن نارگیل در خواب
22
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب نارگیل دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن نارگیل در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب نارگیل دیدن نشانه چیست ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب نارگیل ( تعبیر خواب خوردن نارگیل ، تعبیر خواب درخت نارگیل ، تعبیر خواب نارگیل رسیده ، تعبیر خواب روغن نارگیل ، تعبیر خواب شیر نارگیل و .. ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم

separator line

تعبیر خواب نارگیل

1- تعبیر خواب نارگیل جلب توجه، سلامتی و کسب روزی است.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :

 • تعبیر خواب نارگیل درسته و با پوست ، توشه سفر است و نشان دهنده این است که دارنده اش در خواب به سفری دور می رود یا آرزوی سفر به مناطق بعید را دارد .
 • تعبیر خواب نارگیل پوست کنده نعمت و برکت است به خصوص اگر چربی روغن آن را حس کنید تعبیرش فراخی و وسعت معیشت است .

آنلی بیتون می‌گوید :

 • تعبیر دیدن نارگیل در خواب ، یک اخطار به شماست ، چرا که دشمنان در لباس دوستان قصد تجاوز به حقوق شما را در سر می پرورند .
 • تعبیر دیگر خواب نارگیل بیانگر آن است که باید مراقب توطئه‌ی دشمنان باشید

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :

 • تعبیر دیدن نارگیل در خواب، پاداش هایی غیر منتظره را پیش بینی می کند


تعبیر خواب نارگیل خوردن

تعبیر خوردن نارگیل به این معنی است که مدام دوست دارید خواسته هایتان را به دیگران تحمیل کنید. بهتر است قبل از آن کمی فکر کرده و بیشتر تحقیق کنید.


تعبیر خواب درخت نارگیل

تعبیر خواب درخت نارگیل نشانه عمر طولانی و رضایت مندی از زندگی است. خصوصا اینکه درخت پر از نارگیل باشد.
اگر در خواب تان درخت نارگیل فاقد میوه باشد تعبیرش این است که یک زندگی عادی دارید و سعی می کنید تغییراتی مثبت در زندگی خود ایجاد کنید و راه های کسب روزی را تجربه کنید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :

 • اگر در خواب ببینید نارگیلی بر درخت است و شما می خواهید آن را بکنید پیشنهاد کاری پر سود به شما عرضه می شود و اگر در خواب ، نارگیل کندید این سود عایدتان می شود .

آنلی بیتون می‌گوید :

 • تعبیر دیدن درختان خشک نارگیل ، زیان و نومیدی است و شنیدن خبر مرگ یکی از نزدیکان .

تعبیر خواب نارگیل رسیده

 • اگر خواب دیدید که نارگیل را باز کردید و داخل آن سفید و خوب بود تعبیرش این است که به زودی از کسی هدیه و پول نقد دریافت می کنید.
 • اگر کسی که مدت ها از روابط جنسی دور بوده این خواب را ببیند تعبیرش این است که به زودی روابط عاطفی جدیدی را تجربه خواهد کرد و از روابط جنسی لذت خواهد برد.

تعبیر خواب خوردن آب نارگیل

اگر خواب دیدید که نارگیل را باز کردید و آب داخلش را سر کشیدید تعبیرش این است که پول زیادی به دست می آورید و یا از لحاظ شغلی ترفیع می گیرید. به همین دلیل دشمنان و مخالفان زیادی پیدا می کنید که مدام شما را سرزنش می کنند. سعی کنید اینگونه ناراحتی ها را از خود دور کنید و تلاش کنید و با قدرت پیش بروید. اجازه ندهید افکار منفی دیگران شما را از پا دربیاورند.


تعبیر خواب نارگیل پوست کندن

اگر خواب دیدید که نارگیل را باز کرده و قسمتی از پوسته آن را جدا کردید تعبیرش این است به راحتی می توانید از هر مانعی بگذرید. این خواب بازتاب تلاش شما برای رسیدن به هدف است و به استقامت و قدرت شما اشاره دارد.
اگر خواب دیدید که شخص دیگری قصد دارد پوست نارگیل را جدا کند تعبیرش این است که آن شخص تمام تلاش خود را می کند تا شما را زمین بزند. این خواب هشداری به شماست که در آینده بیشتر مراقب خود باشید.


تعبیر خواب روغن نارگیل

تعبیر خواب روغن نارگیل به این معنی است که کنترل زندگی از دست شما خارج شده و به همین دلیل شرایط روحی مناسبی ندارید. بهتر است آرامش خود را حفظ کنید و با تمرکز این مشکل را حل نمایید.


تعبیر خواب نارگیل سبز

تعبیر دیدن نارگیل سبز در خواب نشان دهنده تغییرات مثبت در وضعیت جسمی شماست. به زودی مشکل جسمی و سلامتی شما حل شده و با قدرت به زندگی ادامه خواهید داد.


تعبیر خواب شیر نارگیل

 • تعبیر خواب شیر نارگیل به این معنی است که به غرایض خود اهمیت می دهید. سعی می کنید با استفاده از تجربیات تلخ گذشته، مسیر زندگی تان را تغییر داده و راه موفقیت را بیابید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :

 • تعبیر خواب شیر نارگیل رسیدن به آرزوها و توانگری از جهت مالی است

تعبیر خواب کیک نارگیل

تعبیر دیدن و یا خوردن کیک نارگیل در خواب به این معنی است که باید بر روی رشد معنوی خود تمرکز کنید. شما قصد دارید مشکلات روحی و روانی خود را هر چه زودتر حل کنید و زندگی شادی را برای خود متصور هستید.


تعبیر خواب پرت کردن نارگیل

اگر خواب دیدید که نارگیل را از بالا پرت کردید و نارگیل شکست و محتویاتش بیرون آمد تعبیرش این است که نمی دانید چه تصمیمی بگیرید و از زندگی خسته شده اید و کلافه هستید. سعی کنید از دیگران کمک بگیرید و زیاد به خود فشار نیاورید.


تعبیر خواب پودر نارگیل

تعبیر پودر نارگیل این است که پروژه های کاری را بدون تحقیق شروع کرده اید.
تعبیر خواب پودر نارگیل هشداری است که دست از این سادگی و عجله بردارید و قبل از انجام آن کار خوب و بد آن را بسنجید.


تعبیر خواب نارگیل خراب

25- تعبیر خواب نارگیل فاسد و یا خراب به این معنی است که گاهی افکار بد و پلیدی در سر می پروید. بهتر است دست از تقلب و کلاهبرداری بردارید. این موفقیت ها مقطعی است و به زودی از بین می رود. تلاش کنید از مسیر درست به هدف برسید تا موفقیت شما همیشگی باشد.


تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

تعبیرهای مرتبط

تعبیر خواب آناناس : ۱۷ نشانه و تعبیر دیدن آناناس در خواب

تعبیر خواب موز : ۱۹ نشانه و تعبیر دیدن موز در خواب

تعبیر و تفسیر دیدن خیار در خواب چیست ؟

تعبیر خواب کیوی: دیدن کیوی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب کدو تنبل : دیدن کدو تنبل در خواب نشانه چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (22 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits