دلگرم
امروز: شنبه, ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۲۱ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۲۰ اوت ۲۰۲۲ میلادی
آهنگ بامزی : دانلود آهنگ کارتون بامزی
4
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بامزی، قوی ترین خرس جهان نام یک کارتون قدیمی و محبوب سوئدی می باشد که برای اولین بار در سال 1966 پخش گردید. این کارتون به به صورت دوبله شده از ایران نیز پخش گردیده است و مخصوص کودکان می باشد.

آهنگ کارتون بامزی

با مجله اینترنتی دلگرم همراه باشید تا دانلود آهنگ کارتون های دهه 60 (دانلود آهنگ کارتون بامزی) را به شما معرفی کنیم.

بامزی ، قوی‌ترین خرس جهان (به سوئدی: Bamse – Världens starkaste björn) یک سریال انیمیشن و کمیک (تصاویر فکاهی یا داستانهای مصور یک راه برای انتقال بصری ایده‌ها از طریق تصویر می‌باشد) سوئدی مخصوص کودکان است که برای اولین بار در سال ۱۹۶۶ پخش گردید. این کارتون در ایران نیز به صورت دوبله سال‌ها از تلویزیون پخش گردید. تا سال ۱۹۷۵ تمام کارهای هنری فیلم برعهده خود اندرسون بود و پس از آن تا سال ۱۹۹۰ نویسندگی مجموعه را شخصاً انجام می داد. شلمان دیگر شخصیت معروف کارتون می‌باشد .

دانلود آهنگ کارتون بامزی قویترین خرس جهان


کارتون بامزی باشرکت هنرمندان:

  1. بامزی
  2. شلمان
  3. عمه بامزی
  4. آقا خره
  5. خرگوش شیطون

تمام کسانی که امروز تقریبا 22 یا 23 سالگی را رد کرده اند تا بالاتر با کارتون جذابی بنام بامزی قویترین خرس دنیا آشنا هستند . اینک مروری بسیار کوتاه داریم براین سریال کارتونی جذاب.

معمولا داستان این کارتون اینجوری بود که این گروه مثبت متشکل از بازیگرانی که نام بردیم یکسری دشمن همداشتن . اینکه این دشمنی از کجا بوجود اومده بود رو کسی نمیدونست ولی همه میدونستیم که بازم قراره برای بامزی اتفاقاتی بیفته و دشمناش دارن براش به اصطلاح امروزی ها حسابی میزنن !!

بامزی ظاهرا دل در گرو خرگوش شیطونی داشت که دائم از دست او باید با بقیه زورآزمایی میکرد. این خرگوش مرتب خود را در موقعیتهای محیرالعقول قرار میداد تا بامزی بیاد ونجاتش بده. البته تمام داستانها بر این مبنا نبود ولی اینطوری هم بود . بامزی گاهی اوقات مجنون وار خودش رو به خطر می انداخت . البته او معمولا باعسل دوپینگ میکرد و این تنها موردی است که دوپینگ نه تنها تقبیح نمیشد که تشویق هم میشد.

دانلود تیتراژ بامزی


بیشتر بخوانید:

مجموع ۱۰ تیتراژ خاطره انگیز کارتونهای قدیمی دهه ۶۰این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (4 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است