مجله دلگرم
امروز: جمعه, ۰۴ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۱ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۴ مارس ۲۰۲۳ میلادی
4 انشا با موضوع اگر ثروتمند بودم مناسب برای تمامی پایه ها
29
زمان مطالعه: 5 دقیقه
اگر به دنبال انشایی زیبا با موضوع اگر ثروتمند بودم هستید، این مطلب را از دست ندهید و تا انتها با ما همراه باشید.

انشا اگر ثروتمند بودم

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که اگر فرد پولدار و ثروتمندی بودید چه کارهایی انجام می دادید ؟ این موضوع می تواند یکی از بهترین و هیجان انگیزترین موضوعات برای انشا باشد.

از این رو در این مقاله از مجله اینترنتی دلگرم ما چند نمونه انشا درمورد اگر ثروتمند بودم برای شما عزیزان آورده ایم. امیدواریم بهره کافی را ببرید.

انشا درمورد اگر پول زیادی داشتی چکار می کردی ؟

من اگر پولدار بودم کارهایی می کردم که به عقل جن هم جور نمی آید. من اگر پولدار بودم یک مغازه کوچک برای آن پیرمردی که نزدیک میدان ورودی نیاسر می نشیند می خریدم تا او به خاطر فروختن چند شیشه ی گلاب مجبور نباشد سرمای زمستان و گرمای تابستان را تحمل کند.

من اگر پولدار بودم نیمکت های زیادی می خریدم اول به آنهایی که این نیمکت ها را به کوچه خود نزدیک خانه شان برده اند می دادم تا موقعی که چند تایش زیاد بیاید و من بتوانم چند تایی را هم سر معابر بگذارم تا سالمندان در خانه های خود زندانی نشوند و بتوانند از فضای آزاد استفاده کنند آنها برکت نیاسر هستند.

من اگر پولدار بودم آنقدر پول به آن آقای گلاب فروش می دادم تا از پول اشباع شود و دیگر برای مقداری پول گلاب نامرغوب به این و آن نفروشد و برای فروختن این گلاب ها مجبور به دروغ گفتن نشود.

من اگر پولدار بودم آنقدر پول به آن آقایی می دادم که چند آلونک پای آبشار ساخته و منظره ی آن را از بین برده تا آلونک هایش را بردارد و به جای دیگری ببرد، هر چند فکر میکنم اگر تمام دنیا را به بعضی ها بدهند باز دنبال چیز دیگری هستند.

آره من اگر پولدار بودم کارهایی می کردم که به عقل جن هم جور نیاید. راستی می دانم سرویس بهداشتی هم واجب است ولی ساختن سرویس بهداشتی به فکر دیگران هم افتاده مثل سرویس هایی که در میدان ورودی نیاسر ساخته اند خدا پدرشان را بیامرزد.

انشا درباره اگر ثروتمند بودم

انشا در مورد اگر من ثروتمند بودم

انشا درباره اگر پولدار بودم

اگر ثروتمند بودم خانه ده میلیاردی خودمو میفروختم و یک اپارتمان 75 متری میخریدم، ماشین 500 میلیونی خودمو هم میفروختم و یک پژو 405 میخریدم، یه بیست میلیون هم میدادم به وسایل خونه.

دستگاه پروژکتور رو خیلی دوست دارم اول اون رو میخریدم میخوام فیلم ها رو توی دیوار خونه ببینم، اون موقع چه کارهایی که نمیکردم. اولین کاری که میکردم یک پرورشگاه می ساختم با بهترین امکانات و بچه های بی سرپرست رو اونجا جمع میکردم.

با بچه های توی خیابان برنامه رو طوری طراحی میکردم که هم درس بخونند و هم صنعت یاد بگیرند، مابین این دو تا استعدادیابی میکردم برای هنر آموزی، حساب کن توی زندگی یه فردی هم علم باشه هم صنعت هم هنر.

مثل خودم هم درس خوندم هم رانندگی ریلی رو یاد گرفتم و هم موسیقی رو آموختم، بچه ها رو سوار قطار میکردم و سال به سال به یکی از شهرهای مهم کشورمون میبردم. میرفتم اول پا بوس امام رضا (ع ) و بهش میگفتم دیدی که به قولم وفا کردم، بعدش اصفهان شیراز تبریز و جاهای دیدنی.

براشون لباس های نو میخریدم و امکاناتی رو بهشون می دادم که همیشه آرزو داشتند، ای کاش ثروتمند بودم. اون موقع چقدر به من خوش میگذشت چقدر احساس میکردم که زندگیم هدف دار شده است، تا وقتی به فکر خودت هستی آخه چه ارزشی داره.

وقتی با وجود تو کسی بهش آرامش عشق محبت دوست داشتن دست نمیده یعنی چی، یعنی تو وجود نداری، ببین آدم باید توی قلبها نفوذ کنه این ارزش داره وگرنه از پشت شیشه ماشین مازراتی خودت به پسرکی که کفش واکس میکند.

نگاه کردن هنری نیست، با آنها زندگی کردن اوج یک بازیگری است.

انشا اگر ثوتمند بودم

انشا طنز اگر ثروتمند بودم

من اگر پولدار بودم کره ماه رو می خریدم. اتاق نشمین خانه ام پنجره ای داشت با نمایی از کره زمین. دندان های الاغم را روکش الماس می کردم.

خدمتکارم، پاریس! همیشه آماده خدمتگذاری بود. لیوان نوشیدنی ام را از الماس طبیعی می ساختم و بر روی کشتی اختصاصی خودم ، گلف بازی می کردم. هواپیمای شخصی ام 24 ساعته آماده بود.

فقط آب معدنی چشمه های هیمالیا را برای مصرف در توالت استفاده می کردم. استخر شنایم را از گرانترین عطرهای جهان پر می کردم و فقط یک متخصص طلا، می توانست ماشین مرا که روکشی از طلا داشت بشوید.

خوب دیگه!
خیالات بسه!
برگردید سر کارتون ! تنبلا!

انشا برای اگر ثروتمند بودم

انشا درباره اگر یک فرد ثروتمند بودم

انشا درمورد اگر ثروتمند شوم چکار میکنم ؟

اگر من پولدارترین مرد دنیا بودم یک ماشین پورشه و یک لامبورگینی و یک بی ام می خریدم! و بعد از اینکه مهندس ساختمان شدم یک برج ده هزار طبقه می ساختم. که هر طبقه اش چند کیلومتر باشد و بعد یک سفینه می خریدم و ظهر ها با سفینه پسرم را از مدرسه می آوردم چون احتمالا مدرسه پسرم در کره ماه بود !

و اسم دخترم را ستاره می گذاشتم! و بعد کل دنیا را برایشان می خریدم. به همه مردم نیازمند دنیا از پولم می دادم. من یک اتاق رقص با آهنگ تکنو می ساختم تا هر روز من و پسرم در آن برقصیم و بالا و پایین بپریم!...

من اگر ثروتمند بودم انواع و اقسام لباس ها را برای خودم میخریدم تا بتونم هر لحظه یه لباس جدید بپوشم. یک اتاق پر از کفش برای خودم درست می کردم و با لباسام ست می کردم.

اگر ثروتمند بودم خیلی کارهای دیگه میتونستم انجام بدم ولی چون خیلی زیادن نمی تونم همه ی آن ها را نام ببرم.

انشا اگر ثروتمند بودم

همچنین بخوانید:

انشا ثروت : 5 انشای زیبا درمورد ثروت مناسب برای تمامی پایه ها

5 انشا با موضوع علم بهتر است یا ثروت مناسب برای تمامی پایه ها

5 انشای زیبا درمورد فقر و ثروت مناسب برای تمامی پایه ها


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (29 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است