دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۷ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
بهترین و پرفروش ترین مارک لوازم آرایشی ایرانی در هفت رژ
3
زمان مطالعه: 10 دقیقه
در این مقاله با ما همراه باشید تا عالی ترین مارک های آرایشی و بهداشتی‌ ایرانی را به شما معرفی‌ کنیم . خاطرجمع باشید که در نهایت تصورتان درباره کالاهای ایرانی تغییر‌ خواهد نمود.

زمانی که حرف از وسایل آرایشی و بهداشتی‌ با وضعیت کیفی خوب بین محصولات ایرانی یا خارجی می شود می شود ، بیشتر اشخاص به دنبال مارک های خارجی‌ می‌روند و بر این باورند که مارک های ایرانی از وضعیت کیفی ملزم بهره‌مند نیستند . این در حالی‌ است‌ که کمپانی های فراوانی در ایران در زمینه‌ ابداع وسایل آرایشی و بهداشتی‌ کارآمد می باشند و محصولاتی بسیار خوب و باکیفیت را روانه‌ بازار‌ می‌کنند . محصولاتی که به آسانی در دسترس همگی اشخاص قرار گرفته و به سلامت‌ پوست‌ آن‌ها کمک بسیاری می‌نماید . در این مقاله با ما همراه باشید تا عالی ترین مارک های آرایشی و بهداشتی‌ ایرانی را به شما معرفی‌ کنیم . خاطرجمع باشید که در نهایت تصورتان درباره کالاهای ایرانی تغییر‌ خواهد نمود.

چرا لوازم آرایشی ایرانی بخریم ؟

مهم‌ترین عاملی که ما را به خریداری از پرفروش ترین مارک لوازم آرایشی در ایران تشویق می‌کند ، ضمانت‌ اصل بودن‌ تولیدات این مارک ها می باشد . متاسفانه‌ خیلی از تولیدات آرایشی خارجی‌ حاضر در فروشگاه ها فیک هست و به شکل غیرمجاز وارد مملکت شده‌اند . بکارگیری از این دسته اسباب آرایشی صدمه های فراوانی‌ به پوست‌ شما وارد می نمایند . افزون بر این محصولاتی که عالی ترین مارک های آرایشی و بهداشتی‌ ایرانی تولید‌ می‌کنند ، درخور با آب و هوا‌ و وضعیت اقلیمی سرزمین ما است و سازگار‌ با پوست‌ ملت ایران خواهد بود . به این دلیل بعضی مشکلاتی که محتمل بوده است بکارگیری از مارک های خارجی‌ به همراه داشته باشند ، در این کالاها وجود ندارد .

پرفروش ترین برند لوازم آرایشی در ایران کدامیک می باشد ؟

از دیگر عوامل اثربخش در خریداری تولیدات آرایشی ساختن کشورمان ، بها پایین‌تر آن‌ها در برابرمدل های مشابه خارجی‌ می باشد . حتی تولیدات بهینه ترین مارک های آرایشی و بهداشتی‌ ایرانی همچنین در تطبیق با کالاهای خارجی‌ مقرون ‌به‌ صرفه‌ تر می‌باشند . ازاین‌رو خریداری این تولیدات هم از نظر مالی به نفعتان خواهد بود هم به اقتصاد کشورمان کمک خواهد شد.

بهترین مارک های آرایشی و بهداشتی‌ ایرانی

اگر نگاهی به فروشگاه های وسایل آرایشی ایرانی بیندازید ، مارک های باکیفیتی را پیدا میکنید که محصولاتی مطلوب و براساس با استاندارد‌های‌ جهانی را پیش روی مصرف‌کنندگان قرار می‌دهند . مارک هایی که درصورتی ‌که بازاریابی گسترده‌تر و قوی‌تری را در دستور‌ کار‌ خویش قرار دهند ، بی‌تردید موقعیت حقیقی‌ خودشان را در بازار‌ لوازم آرایشی می یابند . در پی می خواهیم عالی ترین مارک های آرایشی و بهداشتی‌ ایرانی را به شما معرفی‌ کنیم تا بتوانید با خاطری راحت و یقین از وضعیت کیفی این مارک ها ، کالاهای مختلف را به سبد‌ خرید‌ خویش بیافزایید.

کالیستا

مارک کالیستا یکی از عالی ترین مارک های آرایشی و بهداشتی‌ ایرانی‌ می باشد که با ابتکار و رنگ‌آمیزی زیبا در بسته‌بندی‌ کالاهایش ، برای افزایش‌ شادمانی و همچنین‌ تقویت‌ اعتماد‌ به ‌نفس‌ خانم های ایرانی‌ تلاش می‌کند . این مارک زیر‌ مجموعه‌ کمپانی آریان کیمیا‌ تک است و فرمولاسیون کل وسایل آرایشی آن در لابراتوار های تجهیزشده داخلی آماده و آزمایش خواهد شد . تولیدات کالیستا عاری از هرگونه ماده‌های زیان‌بار نظیر سرب و پارابن می باشد و در درست کردن آن‌ها از باکیفیت‌ترین ماده‌های اولیه‌ کشور‌های‌ اروپایی مشابه سوئیس و فرانسه‌ و یا بعضی از کشور‌های‌ آمریکایی بکارگیری شده‌ است

مای

برند‌ مای را می توان پرفروش ترین برند وسایل آرایشی در ایران نامید . این برند‌ نیز‌ مشابه کالیستا زیر‌ مجموعه‌ کمپانی آریان کیمیا‌ تک می باشد و تحت‌ لیسانس کمپانی کال‌ اَند کوی‌ آلمان فعالیت‌ می‌کند . مای با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین لابراتورهای تجهیزات آرایشی در خاورمیانه ، تولیدات خویش را با کیفیتی در میزان استاندارد‌های‌ جهانی پدیدآوری کرده و دارا استاندارد‌ ISO۲۲۷۲۶ ، یکی از معتبرترین استاندارد‌های‌ بین‌المللی وسایل آرایشی است .

مای با بیشتر از ۱۵ سال کوشش و آزمایش مدعی‌ می باشد که تولیداتش به‌‌ صورت ویژه سزاوار با احتیاج پوست‌ بانوان ایرانی آماده سازی گشته و فرمولاسیون آن‌‌ها سازگار‌ با اکوسیستم و ژنتیک‌ ویژه ملت ایران می باشد . از این رو بکارگیری از تولیدات این مارک به حفظ‌ سلامت‌ پوست‌ شما امداد خواهد نمود . به منظور تهیه آرایش چشم و لب و صورت و همچنین خرید اینترنتی لاک ناخن ارزان و سایر محصولات آرایشی می توانید از فروشگاه هفت رژ بازدید نمایید

خرید لوازم آرایشی مای هفت رژ

سینره

مجموعه لابراتوار‌ دارو‌های‌ گیاهی طبیعت‌ زنده ، یکی از بهترین و کوشاترین لابراتوار های پدیدآوری تولیدات پوستی در ایران می باشد که در سال ۱۳۷۶ بنیان‌گذاری شد و دو مارک از عالی ترین مارک های آرایشی و بهداشتی‌ ایرانی را به بازار‌ توزیع نمود . یعنی مارک سینره و مارک این ‌لی

سینره با استفاده از ماده‌ها اولیه‌ مطلوب و باکیفیت اروپایی تولیدات بهداشتی‌ نگهداری از پوست‌ و مو را بر اساس ماده‌های گیاهی و براساس علم وقت جهان پدیدآوری و به بازار‌ ارائه می‌کند . قیمت‌ خوب تولیدات سینره در کنار‌ وضعیت کیفی بالای آن ، این مارک را به یکی از عالی ترین مارک های آرایشی و بهداشتی‌ ایرانی تبدیل‌ کرده است‌ .

کرم‌های مرطوب‌کننده ، کرم‌های ضدآفتاب ، پاک‌کننده آرایش‌ صورت‌ ، اشکال شامپوهای مو و تن و اشکال مختلف‌ کالاهای درمانی و نگهداری از پوست‌ و مو از جمله تولیدات کمپانی سینره هستند .

گفتنی می باشد سینره در سال ۱۳۸۸ موفق‌ به کسب عنوان مارک بهتر شد و کالاها آن افزون بر بازار‌ ایران ، همچنین در مملکت های هم‌جوار نیز به فروش می‌رسد .

این لی

این لی دیگر مارک زیر‌ مجموعه‌ کمپانی طبیعت‌ زنده می باشد که محصولاتی با بها خوب و کیفیتی در معیار جهانی را به افراد عرضه می‌کند . کالاها این مارک از مطلوب ترین ماده‌ها اولیه‌ تامین گشته و فاقد هر نوع ماده‌ها زیان‌آور مثل سرب و پارابن بوده است . تولیدات این لی دربردارنده اسباب آرایشی صورت‌ ، لب ، چشم و ناخن می باشد . وسایل آرایش‌ چهره آن مشتمل کرم‌پودر ، رژ گونه‌ و پنکک و کالاهای اختصاصی چشم آن دربرگیرنده خط چشم ، دو گونه ریمل حجم‌دهنده و بلندکننده و سایه چشم های چندرنگ بوده است . این لی همچنین‌ اقسام رژ لب جامد‌ و مایع‌ و لاک‌ ناخن را در رنگ‌های گوناگون و زیبا پیش روی بانوان ایرانی قرار می‌دهد . چنانچه در بین عالی ترین مارک های آرایشی و بهداشتی‌ ایرانی در پی محصولاتی با جلوه‌‌ طبیعی‌ و سازگار‌ با پوست‌ خویش می باشید ، وسایل آرایشی مارک این لی شایسته شما هست.

خرید بهترین مارک لوازم آرایشی ایرانی فروشگاه هفت رژ

هیدرودرم

لابراتوار پارس‌ حیان یکی از مجهزترین لابراتوار های پدیدآوری وسایل آرایشی و بهداشتی‌ در خاورمیانه می باشد که مارک های معتبری را به بازار‌ ایران توزیع کرده است‌ . یکی از آن‌ها که در بین معروفترین و کامل ترین مارک های آرایشی و بهداشتی‌ ایرانی قرار خواهد گرفت ، مارک هیدرودرم خواهد بود .

هیدرودرم با پدیدآوری تولیدات باکیفیت در بین بانوان ایرانی خیلی محبوب‌ می باشد . این مارک در عرصه پدیدآوری تولیدات پوست‌ ، مو و ناخن کوشا است و اقسام شامپو ، لوسیون ، ضدآفتاب ، آرایش‌‌ پاک‌کن ، تونر ، تولیدات رشد‌ ناخن و … را به بازار‌ ارائه می‌نماید . در این بین تولیدات نگهداری از پوست صورت و ضدجوش آن خیلی محبوب و مشهور می باشد .

نکته شگفت آور در رابطه با هیدرودرم وجود دو مارک ویژه به عنوان های هیدرودرم لیدی و هیدرودرم بیبی است

هیدرودرم لیدی به صورت‌ ویژه کالاهای خود‌ را به بانو های حامله و شیرده‌ عرضه می نماید .

هیدرودرم بیبی هم در حیطه پدیدآوری کالاهای نگهداری از پوست‌ ، مو و تن برای کودکان و نوزادان سرگرم تلاش می باشد

سی گل

در بررسی بین عالی ترین مارک های آرایشی و بهداشتی‌ ایرانی بی شک به اسم سی گل برمیخوریم . مارک سی گل به‌وسیله نصرالله اخوی‌ ، مدیر کمپانی آزمایشگاه اخوی‌ و تنها کارشناس بین‌المللی در حیطه آرایشی و دارویی در ایران احداث گردید . وی با برترین کمپانی های آرایشی و بهداشتی‌ جهان همچون لورآل ، لانکوم و … همکاری‌ داشته است‌ .

سی گل بر پدیدآوری تولیدات نگهداری از پوست‌ مرکزیت داشته و اشکال کرم‌های مرطوب‌کننده ، ضد آفتاب‌ ، لوسیون تن ، اشکال شامپو ، لایه‌بردار و … از جمله تولیدات آن بوده است .

این مارک که در تولیدات خویش معیار های جهانی را رعایت‌ می‌نماید ، در سال ۱۳۸۰ فایق به گرفتن گواهینامه‌ استاندارد‌ ایزو ۹۰۰۲ از QMI کانادا شد . امروزه همچنین کالاها آن به‌وسیله بسیاری‌ از متخصصین پوست‌ و مو تجویز‌ خواهد شد . بها خوب تولیدات سی گل موجب شده است تا به آسودگی بتوانید برای محافظت سلامت‌ پوست‌ و موی خویش به دنبال کالاهای این مارک بروید

آموتیا

به عنوان آخرین‌ مارک در بین باکیفیت‌ترین و عالی ترین مارک های آرایشی و بهداشتی‌ ایرانی به دنبال مارک آموتیا می‌رویم . این مارک نخست در سال ۲۰۰۸ به‌وسیله یک مجموعه خبره و حاذق در حیطه پدیدآوری وسایل آرایشی تشکیل و در سال ۲۰۱۱ به ایران منتقل‌ شد . هم اکنون آموتیا تحت‌ لیسانس یک کمپانی ایتالیایی سرگرم به تلاش خواهد بود . این مارک در پدیدآوری اشکال تولیدات آرایشی صورت‌ ، چشم ، لب و ناخن کوشا است؛ منتها سرآمد شهرت آن به وضعیت کیفی بالای ریمل‌هایش برمی‌گردد . تولیدات مارک آموتیا در قیاس با دیگر مارک های آرایشی ایرانی از اعتبار بالاتری بهره‌مند بوده است . با این وجود بهره برداری از روغن‌ آرگان و نیز عدم وجود سرب و پارابن در این تولیدات ، علت موجهی برای فروش این محصولات است.

خرید لوازم آرایشی ایرانی از فروشگاه لوازم آرایشی هفت رژ

فروشگاه هفت رژ به عنوان اولین و کاملترین فروشگاه تخصصی لوازم آرایشی در کشور از سال 1399 به صورت رسمی آغاز به کار کرد. هدف فروشگاه هفت رژ خرید لوازم آرایشی مارک با قیمت واقعی به مصرف کننده نهایی است. فروشگاه اینترنتی هفت رژ، مجموعه ی کاملی از بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی در سراسر جهان را فراهم آورده تا نیاز یکایک شما برای خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی را برآورده نماید. این مجموعه، شامل انواع لوازم آرایشی برای آرایش صورت، آرایش ابرو، آرایش لب، آرایش بدن، آرایش ناخن و ابزارهای آرایشی است. در فروشگاه هفت رژ هدف ارسال سریع و به موقع محصولات فقط ارجینال و اصل بوده و هیچ محصول غیر ارجینالی ارائه نخواهد شد.

همچنین سایر برندهای ایرانی و نمایندگان فروش داخلی و خارجی در صورت تمایل می توانند جهت همکاری با بخش بازرگانی هفت رژ تماس حاصل نمایند.

آدرس فروشگاه هفت رژ: https://7rozh.ir/shop

شماره تماس: 01344568531

فروشگاه لوازم آرایشی ایرانی هفت رژ

فروشگاه هفت رژ www.7ROZH.irاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits