دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۲ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر و تفسیر دقیق دیدن اژدها در فال قهوه
6
زمان مطالعه: 4 دقیقه
اژدها در فال قهوه، دیدن اژدها در فال قهوه نشانه چیست ؟ دیدن اژدها در فال قهوه تعابیر مختلفی دارد در ادامه تعبیر و تفسیر اژدها در فال قهوه را میخوانید .

اژدها در فال قهوه

دیدن اژدها در فال قهوه به چند صورت تعبیر میشود . رسیدن به هدفتان، موفقیت در کار و کاسبی ، پایانی سرشار از موفقیت در کاری مهم .

اژدها در فال قهوه / تعبیر اژدها در فال قهوه / دیدن اژدها در فال قهوه

تعبیر اژدها در فال قهوه

اژدها گاها نماد رابطه دوستی یا عاشقانه‌ای می باشد که باعث افزایش اعتبار شخصیتی شما می‌شود. با دیدن اژدها در فال قهوه میتوانید به این امر دست پیدا کنید که شانس بسیار بزرگی پیش رویتان است پس با خیال راحت برای دست پیدا کردن به قله های موفقیت قدم بردارید که نماد اژدها در فال نشانه پیروزی بی برو و برگشت شماست .

اژدها در فال قهوه / تعبیر اژدها در فال قهوه / دیدن اژدها در فال قهوه

قرار گرفتن اژدها در فال قهوه

نماد اژدها در فنجان قهوه اگر به سمت شما باشد به معنای سود یا آشنایان جدید است . ولی اگر جهت وارونه در فنجان قرار داشت نشانه از دست دادن چیزی یا شخصی و … می باشد.

اژدها در فال قهوه / تعبیر اژدها در فال قهوه / دیدن اژدها در فال قهوه

اژدها روی دیواره های فنجان

اگر روی دیواره های فنجان در فال قهوه خود اژدها ببینید نشانه دوستان جدیدی است که درآینده خواهید داشت . باید در راه انتخاب دوست با چشمانی باز عمل کنید تا آینده تان تباه نشود

اژدها در فال قهوه / تعبیر اژدها در فال قهوه / دیدن اژدها در فال قهوه

تفسیر دیدن اژدها در فال قهوه

ممکن است شخصی در امور مالی خود دچار بی ثباتی شود و در فال خود نشانه اژدها را ببیند بهتر این است که از انجام معاملات مالی که باعث بی اعتمادی شما می‌شود خودداری کنید. در امور مالی که پیش رو دارید صرفه جویی کنید و سعی کنید روی رفتار و اموالتان مدیریت داشته باشید .

اژدها در فال قهوه / تعبیر اژدها در فال قهوه / دیدن اژدها در فال قهوه

دیدن اژدهای دوسر در فال قهوه

دیدن اژدهای دوسر در فال قهوه نشانه این است که از نظر احساسی متزلزل شده اید و در راه رسیدن به عشقتان سرگردانید . و اژدها در فال چنین فردی خیانت را نشان میدهد .

اژدها در فال قهوه / تعبیر اژدها در فال قهوه / دیدن اژدها در فال قهوه

اژد‌ها در پایین فنجان قهوه

زمانیکه اژدها در پایین فنجان فال قهوه نمایان شود نشانه خوبی است اما باید مواظب افراد دورو در اطرافتان باشید .

اژدها در فال قهوه

چگونه فال قهوه بگیریم ؟

قهوه را بنوشید ولی بگذارید دُرد آن در ته فنجان باقی بماند؛نعلبکی را روی آن گذاشته با دو دست سریعا به طرف خود برگردانده و روی میز بگذارید و تامل کنید تا کمی خشک و ثابت شود.

سپس فنجان را برداشته تصاویر و سمبل ها و نشانه های موجود در آن را شناسایی کرده و مطابق اشکال موجود در لینک معرفی شده در بالا شناسایی و تفسیر کنید.

البته شکلهای موجود در قهوه خیلی دقیق و روشن نیستند ولی بیننده پرتجربه به راحتی می تواند تشابه آنها را با اشکال موجود تشخیص دهد.
آموزش فال قهوه

برای آموزش فال قهوه نیاز به دانش نماد شناسی، تجربه و درک مستقیم دارید. هر کسی میتواند برای تفریح و سرگرمی آن را انجام دهد ولی افراد کمتری هستند که بصورت حرفه ای به آن میپردازند.

کسانی که فال قهوه را بصورت حرفه ای دنبال میکنند توانایی پیشگوئی اتفاقات گذشته، حال و آینده در زندگی شخص صاحب فال را دارند.

قوانین کلی فال قهوه عبارتند از:

  • شما نباید فنجان خود را پیشگوئی کنید. (فقط در صورتی که برای تمرین و آشنائی با نمادها باشد مشکلی نیست)
  • نباید فنجان به فرد دیگری برای خواندن فال قهوه داده شود. هر فنجان را فقط یک نفر باید تعبیر کند. توجه داشته باشید کسانی که بصورت حرفه ای این کار را انجام میدهند کل تفسیر را ارائه میدهند نه فقط اعلام اسامی نمادها و سمبلها.
  • پیشگوئی توسط فال قهوه ترکی همیشه از قسمت دسته فنجان شروع میشود. اگر صاحب فال قهوه دست راست بود خواندن فال از سمت راست به چپ انجام میشود و اگر چپ دست بود از چپ به راست.
  • اگر فنجان شما دسته ندارد ، سمت چپ خود را سمت دسته فرض نمایید.

نکته درباره اژدها در فال قهوه :

اگر جوانی مجرد هستید و در فال قهوه خود اژدها ببینید از سوی یک شخص مطمئن حمایتی تاثیر گزار خواهید شد .

اگر شخص فال گیرنده به نیت عاقبت علاقه و عشقش نسبت به شخصی فال گرفته باشد و اژدها در فالش نمایان شود نشانه خیانت در این عشق پدیدار میشود .این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (6 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits