دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر و تفسیر دیدن شتر در فال قهوه
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
شتر در فال قهوه ، دیدن شتر در فال قهوه نشانه چیست ؟ شتر در فال قهوه تعابیر مختلفی دارد که در ادامه برای شما بازگو خواهیم کرد .

شتر در فال قهوه

دیدن شتر در فال قهوه نشانه پیشرفت و لذت بردن مختلف است .

شتر در فال قهوه | دیدن شتر در فال قهوه

تعبیر شتر در فال قهوه

شتر در فال قهوه نشانه این است که شما بزودی توانایی درک بالایی خواهید یافت و عزم خود رابرای دانستن بیشتر جزم میکنید که این روند در زندگیتان شما را به سمت خوشبختی و سربلندی هدایت میکند .

شتر در فال قهوه | دیدن شتر در فال قهوه

تعبیر شتر در بالای فنجان قهوه

شتر در بالای فنجان قهوه نشانه این است که شما دچار اختلال در رفتار دیگران شده اید یا به روش ساده تر کسی به حرف های شما اهمیت نداده و شما باید تلاش کنید که در این راستا مصمم و جدی باشید تا به موفقیت دست پیدا کنید .

شتر در فال قهوه | دیدن شتر در فال قهوه

دیدن شتر در میانه فنجان قهوه

شتر در وسط فنجان قهوه نشانه این است که فردی در نزدیکی شما قرار دارد که شما را ضعیف و نالایق فرض میکند و همین امر شما را از انجام امور باز میدارد . پس در انتخاب دوست و اطرافیانتان دقت کنید .

شتر در فال قهوه | دیدن شتر در فال قهوه

تفسیر شتر در پایین فنجان قهوه

اگر در انتهای فال قهوه خود نقش شتر دیدید نشانه خوبی نیست، شتر در پایین فال قهوه نشانه از دست دادن چیزی است. ممکن است شتر در انتهای فال نشانه از دست دادن عزیزی و یا عزت نفستان باشد. پس در انتخاب دوست و اهمیت دادن به نزدیکانتان کوشا باشید .

تعبیر و تفسیر شتر در فال قهوه

طریقه درست کردن قهوه برای فال قهوه

به اندازه هر نفر یک قاشق پر مربا خوری قهوه در قهوه جوش ریخته و به اندازه هر یک قاشق قهوه یک فنجان قهوه ،آب، و به اندازه هر تعداد قاشق نصف آن شکر اضافه می کنیم.

خوب هم می زنیم و روی آتش می گذاریم با حرارت کاملا ملایم و چند بار آن را بهم می زنیم تا کف بالای آن جمع شود به این کف ( خامه قهوه ) می گویند در این لحظه قهوه جوش را از روی آتش بر می داریم و طوری در فنجان ها می ریزیم که بطور یکسان در تمام فنجان ها خامه قهوه هم ریخته شود.

چگونه فال قهوه بگیریم ؟

قهوه را بنوشید ولی بگذارید دُرد آن در ته فنجان باقی بماند؛نعلبکی را روی آن گذاشته با دو دست سریعا به طرف خود برگردانده و روی میز بگذارید و تامل کنید تا کمی خشک و ثابت شود.

سپس فنجان را برداشته تصاویر و سمبل ها و نشانه های موجود در آن را شناسایی کرده و مطابق اشکال موجود در لینک معرفی شده در بالا شناسایی و تفسیر کنید.

تعبیر و تفسیر کامل نقش چشم در فال قهوه

کوه در فال قهوه نشانه چیست و چه تعبیری دارد ؟

تعبیر کامل دیدن ابر در فال قهوهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits