دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۳ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۰۹ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
زرافه در فال قهوه نشانه چیست ؟
3
زمان مطالعه: 3 دقیقه
زرافه در فال قهوه، دیدن زرافه در فال قهوه تعابیر و تفاسیر متفاوتی دارد ، تعبیر دیدن زرافه در فال قهوه بستگی به قرار گرفتن در محل زرافه دارد .

زرافه در فال قهوه

دیدن زرافه در فال قهوه نشانه پیروی از عواطف و احساسات روحی و معنوی میباشد .

زرافه در فال قهوه | دیدن زرافه در فال قهوه

تفسیر زرافه در فال قهوه

زرافه در فال قهوه نشانه پیروزی و تصمیمات قاطع شما جهت پیشرفت است . زرافه میتواند نشانه استعدادهای معنوی شما نیز باشد، با دیدن زرافه در فال قهوه به شما نشان میدهد که چه زمانی بیشترین توجه را دریافت خواهید کرد و چه زمانی بهتر است شکرگزار خداوند باشید .

زرافه در فال قهوه | دیدن زرافه در فال قهوه

تعبیر زرافه در بالای فنجان قهوه

اگر در بالای فنجان قهوه خود نقش زرافه را دیدید دلیل بر این دارد که شما در آینده ای نزدیک حوادث و اتفاقاتی احساسی برایتان پیش می آید . با دیدن نقش زرافه در بالای فنجان قهوه شما وارد رابطه ای احساسی میشوید اما باید مواظب باشید وگرنه این عشق و علاقه به ضرر حس و عاطفه شما خواهد شد .

زرافه در فال قهوه | دیدن زرافه در فال قهوه

نقش زرافه در میانه‌ی فنجان قهوه

اگر در وسط فنجان قهوه نقش زرافه را دیدید زندگی و رابطه حال شما را تفسیر میکند . دیدن زرافه در قسمت میانی فنجان به شما نشان میدهد که باید در انتخاب دوست کمی دقت کنید زیرا در این مرحله از زندگی با دوستانی روبرو خواهید شد که آیندتان را رغم میزنند بهتر این است با افراد دقیق و نکته سنج در مراوده باشید .

زرافه در فال قهوه | دیدن زرافه در فال قهوه

تعبیر زرافه در پایین فنجان قهوه

زرافه در انتها و پایین فنجان قهوه نشانه فرصت های جدید زندگیتان است که خود خواهید کسب کرد .

تعبیر زرافه در فال قهوه

طریقه درست کردن قهوه برای فال قهوه

به اندازه هر نفر یک قاشق پر مربا خوری قهوه در قهوه جوش ریخته و به اندازه هر یک قاشق قهوه یک فنجان قهوه ،آب، و به اندازه هر تعداد قاشق نصف آن شکر اضافه می کنیم.

خوب هم می زنیم و روی آتش می گذاریم با حرارت کاملا ملایم و چند بار آن را بهم می زنیم تا کف بالای آن جمع شود به این کف ( خامه قهوه ) می گویند در این لحظه قهوه جوش را از روی آتش بر می داریم و طوری در فنجان ها می ریزیم که بطور یکسان در تمام فنجان ها خامه قهوه هم ریخته شود.

چگونه فال قهوه بگیریم ؟

قهوه را بنوشید ولی بگذارید دُرد آن در ته فنجان باقی بماند؛نعلبکی را روی آن گذاشته با دو دست سریعا به طرف خود برگردانده و روی میز بگذارید و تامل کنید تا کمی خشک و ثابت شود.

سپس فنجان را برداشته تصاویر و سمبل ها و نشانه های موجود در آن را شناسایی کرده و مطابق اشکال موجود در لینک معرفی شده در بالا شناسایی و تفسیر کنید.

البته شکلهای موجود در قهوه خیلی دقیق و روشن نیستند ولی بیننده پرتجربه به راحتی می تواند تشابه آنها را با اشکال موجود تشخیص دهد.

دیدن گربه در فال قهوه نشانه چیست ؟

اسب در فال قهوه : معنی اسب در قسمت‌های مختلف فنجان چیست ؟

قو در فال قهوه : تعبیر کامل شکل قو در فنجان قهوهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (3 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits