فیل در فال قهوه چه معنایی دارد ؟

۱,۲۸۹
۱
۰
دوشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۴۷
بعضی از افراد فیل در فال قهوه خود می ببینند که نشان از چیزی یا اتفاقی است .کلا مشاهده فیل در فال قهوه نشان از قدرت، افتخار، ثبات و صبر است.
فیل در فال قهوه چه معنایی دارد ؟

فیل در فال قهوه

فیل در فال قهوه نشانه ثروت، قدرت و افتخار میباشد.

فیل نمادی از خرد و قدرت است و دسترسی زیاد و فراوانی را به ثروت نشان میدهد. شما میتوانید در فنجان قهوه خود یک فیل، چند فیل و فردی که سوار بر فیل است را مشاهده کنید.

برای تعبیر تمامی اشکال فال قهوه روی لینک روبرو کلیک کنید : آموزش کامل تفسیر بیش از 130 تصویر متفاوت در فال قهوه

تعبیر فیل در فال قهوه

به طور کلی نماد فیل، در فال یا در تعبیر خواب و هر جای دیگر، علامت و نشانه خوبی اســت. بسیاری از فرهنگ‌های آسیایی بر این باورند که فیل موجودی کیهانی اســت و جهان را بر پشت خود حمل میکند. در هندوستان فیل به شکل گانشا که خدای شانس اســت، وجود دارد.

فیل در فال قهوه

دیدن فیل در فال قهوه

این فال نشان میدهد که ثروت و حمایت از آن شما خواهد بود. به همین دلیل وجود فیل در فنجان قهوه نشان دهنده موهبت و تبرک در کار‌ها و پروژه‌های جدید است.

بدون شک این پروژه‌ها موفقیت آمیز خواهند بود. فرض بر این اســت که گانشا ( گانِش یا گانشا، یکی از شناخته‌شده‌ترین و مورد احترام‌ترین خدایان در مذهب هندوئیسم است )موانع موجود بر سر راه شما را برطرف خواهد کرد.

فیل در فال قهوه

معنی دیدن فیل در فنجان قهوه

در فرهنگ چین، فیل نشانه و علامت شادی و زندگی طولانی اســت. مشاهده فیل در فنجان قهوه به این معناست که پیامی دریافت میکنید که میتوانید با هر مشکلی که در حال حاضر با آن روبرو هستید، مقابله کنید.

همچنین فیل به این معنی اســت که شما از دوستی که مهار اجتماعیش بالاســت کمک می گیرید. این کمک از لحاظ مالی به نفع شما خواهد بود.

همچنین ممکن است از طرف یک آشنا به شما ثروتی برسد. فیل در روابط عاشقانه نماد منفی ای است. این نماد به شما می گوید که رابطه با این شخص امکان پذیر نخواهد بود. فیل کوچک (بچه فیل) به شما می گوید که شما با یک شخص مهربان آشنا می شوید.

فیل در فال قهوه

دیدن فیل در بالای فنجان قهوه

در بسیاری از فرهنگ‌ها تعبیر فیل مطابق با عقاید فرهنگی آن‌ها صورت میگیرد. در هند، فیل مانند گانشا (موجودی الهی) پرستش میشود و دیدن نماد فیل در قهوه قبل از انجام کاری جدید، نشانه خوش شانسی اســت.

فیل در فال قهوه

فیل در کناره فنجان قهوه

این حالت حاکی از اعتبار، عزت، جلال و قدرت در شخصیت و جامعه اســت.

فیل در فال قهوه

فیل با یک سوار در فنجان قهوه

این حالت نشان دهنده خوش شانسی است.

فیل در فال قهوه

نماد فیل در نزدیکی دسته‌های فنجان قهوه

وجود فیل در نزدیکی دسته‌های فنجان قهوه نشان دهنده صبر و خوشبختی در زندگی شماســت. بعلاوه این حالت نشانه‌ای از مسئولیت پذیری نیز قلمداد میشود.

فیل در فال قهوه

وسایل لازم برای گرفتن فال قهوه

1- قهوه

قهوه لازم برای فال بینی قهوه ای مخصوص می باشد که می بایست مقداری ناخالصی یا دُرد به اندازه لازم دارا باشد و با قهوه نوشیدنی فرق دارد.پس دقت شود که قهوه فال گیری که به قهوه ترک معروف است تهیه گردد.

2-قهوه جوش

قهوه جوش می بایست ساده و بقدر کافی جادار باشد و حتی الامکان دهانه آن تنگ و جنس آن فلزی و هر چه کهنه تر و قدیمی تر باشد بهتر است.

3- فنجان و نعلبکی

فنجانهای خیلی کوچک مطلوب نیست و می بایست فنجانهای متوسط با ساخت ساده انتخاب شود و دارای لبه بلند باشد.از انواع چینی ساده و هر چه قدیمی تر مطلوب تر است.

4-آتش

آتش طبیعی از سوختن ذغال و هیزم ترجیح داده می شود ولی نوع آتش زیاد مورد توجه نیست.

5-شکر یا قند

شکر یا فشرده برای هم شیرین کردن قهوه که طعم تلخ دارد و هم برای قوام آمدن دُرد قهوه لازم است.

سینی قدیمی شکل دار فلزی مطلوبترین سینی فال قهوه می باشد

طریقه درست کردن قهوه برای فال قهوه

به اندازه هر نفر یک قاشق پر مربا خوری قهوه در قهوه جوش ریخته و به اندازه هر یک قاشق قهوه یک فنجان قهوه ،آب، و به اندازه هر تعداد قاشق نصف آن شکر اضافه می کنیم.

خوب هم می زنیم و روی آتش می گذاریم با حرارت کاملا ملایم و چند بار آن را بهم می زنیم تا کف بالای آن جمع شود به این کف ( خامه قهوه ) می گویند در این لحظه قهوه جوش را از روی آتش بر می داریم و طوری در فنجان ها می ریزیم که بطور یکسان در تمام فنجان ها خامه قهوه هم ریخته شود.

چگونه فال قهوه بگیریم ؟

قهوه را بنوشید ولی بگذارید دُرد آن در ته فنجان باقی بماند؛نعلبکی را روی آن گذاشته با دو دست سریعا به طرف خود برگردانده و روی میز بگذارید و تامل کنید تا کمی خشک و ثابت شود.

سپس فنجان را برداشته تصاویر و سمبل ها و نشانه های موجود در آن را شناسایی کرده و مطابق اشکال موجود در لینک معرفی شده در بالا شناسایی و تفسیر کنید.

البته شکلهای موجود در قهوه خیلی دقیق و روشن نیستند ولی بیننده پرتجربه به راحتی می تواند تشابه آنها را با اشکال موجود تشخیص دهد.

بیشتر بخوانید :

اعداد در فال قهوه : هر عدد در فال قهوه چه تعبیری دارد ؟

تعبیر و تفسیر کامل دیدن زن، آدم و صورت در فال قهوه

تعبیر دیدن مار در فال قهوه چیست

تعبیر کامل دیدن ابر در فال قهوه

تعبیر دیدن ماه (کامل،هلال) در فال قهوه چگونه است ؟

تعبیر و تفسیر کامل نقش خانه در فال قهوه


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم