alexametrics
دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۳ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۸ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
دلفین در فال قهوه چه تعبیری دارد ؟
2
3.8K
زمان مطالعه: 5 دقیقه
بعضی از افراد دلفین در فال قهوه خود می ببینند که نشان از چیزی یا اتفاقی است .کلا مشاهده دلفین در فال قهوه مرتبط با احساسات است . ما در این مقاله می خواهیم در مورد دلفین در فال قهوه برای شما صحبت کنیم .

دلفین در فال قهوه

دلفین در فال قهوه نشان از بروز احساسات میباشد.

نقش دلفین در فال قهوه نشان دهنده سفر دریایی، خوشبختی و قدردانی است. هرچند تعبیر این نماد بسته به قسمت‌های مختلف فنجان، متفاوت خواهد بود .

برای آگاهی از دیگر اشکال موجود در فال قهوه روی لینک روبرو کلیک کنید : آموزش کامل تفسیر بیش از 130 تصویر متفاوت در فال قهوه

تعبیر دلفین در فال قهوه

دلفین و ظاهر شدن دلفین در فال قهوه نشانه احساسات است .

دلفین نشانه دهنده امنیت در هر گونه سفر دریایی میباشد. و همچنین نشان دهنده این است که ممکن است در شرایط سختی قرار گیرید.

دلفین در فال قهوه نشان می دهد که شخص خاصی به توانایی های کاری و شغلیتان ارزش می نهد. دلفین و دیدن دلفین در فال قهوه از سمت دیگر میتواند نشان دهنده ارتباط فامیلی و نزدیک باشد .

دلفین در فال قهوه

دیدن دلفین در فال قهوه

دلفین در فال فهوه نشان امنیت در سفر دریایی می باشد. اگر شما در شرایط سخت و نگران کننده ای قرار داشته باشید دیدن دلفین در فال قهوه میتواند نشانه کمک و در خواست یاری از دوست باشد .

دلفین و نماد آن در فال قهوه نشانه توانایی های بسیار زیاد ذهن و هوش می باشد. اگر شما در محل کارتان مشغول باشید دلفین نشانه این میباشد که مدیر یا رئیس و یا بالا دست خود از شما تقدیر خواهد کرد . و حتی ممکن است در ارتباطی که بین اقوام وجود دارد به شما اتهامی زده شود .

دلفین در فال قهوه

نماد دلفین در بالای فنجان قهوه

نماد دلفین در بالای فنجان قهوه نشانه ذهنیت و هوش بالا در انجام تمامی کار ها می باشد . ولی فکر کردن در مورد هر کاری قبل از انجامش را فراموش نکنید. پس باید این مساله را جدی گرفته و از هوش . ذهن خود به خوبی استفاده کنید .

دلفین در فال قهوه

نماد دلفین در پایین فنجان قهوه

دلفین در پایین فنجان و فال قهوه نشان دهنده سفر دریایی و امنیت داشتن در این سفر می باشد . گاها دلفین در پایین فنجان قهوه نشانه رفتن به سفر دریایی و یا نقل مکان از محل سوکنتتان می باشد .

دلفین در فال قهوه

دلفین در میانه فنجان قهوه

اگر دلفین را در میانه فنجان قهوه خود دیدید نشانه جشن و سرور و خوش بختی و سعادت خواهد بود .

​ دلفین در فال قهوه

چگونه فال قهوه بگیریم ؟

قهوه را بنوشید ولی بگذارید دُرد آن در ته فنجان باقی بماند؛نعلبکی را روی آن گذاشته با دو دست سریعا به طرف خود برگردانده و روی میز بگذارید و تامل کنید تا کمی خشک و ثابت شود.

سپس فنجان را برداشته تصاویر و سمبل ها و نشانه های موجود در آن را شناسایی کرده و مطابق اشکال موجود در لینک معرفی شده در بالا شناسایی و تفسیر کنید.

البته شکلهای موجود در قهوه خیلی دقیق و روشن نیستند ولی بیننده پرتجربه به راحتی می تواند تشابه آنها را با اشکال موجود تشخیص دهد.

وسایل لازم برای گرفتن فال قهوه

1- قهوه

قهوه لازم برای فال بینی قهوه ای مخصوص می باشد که می بایست مقداری ناخالصی یا دُرد به اندازه لازم دارا باشد و با قهوه نوشیدنی فرق دارد.پس دقت شود که قهوه فال گیری که به قهوه ترک معروف است تهیه گردد.

2- قهوه جوش

قهوه جوش می بایست ساده و بقدر کافی جادار باشد و حتی الامکان دهانه آن تنگ و جنس آن فلزی و هر چه کهنه تر و قدیمی تر باشد بهتر است.

3- فنجان و نعلبکی

فنجانهای خیلی کوچک مطلوب نیست و می بایست فنجانهای متوسط با ساخت ساده انتخاب شود و دارای لبه بلند باشد.از انواع چینی ساده و هر چه قدیمی تر مطلوب تر است.

4- آتش

آتش طبیعی از سوختن ذغال و هیزم ترجیح داده می شود ولی نوع آتش زیاد مورد توجه نیست.

5- شکر یا قند

شکر یا فشرده برای هم شیرین کردن قهوه که طعم تلخ دارد و هم برای قوام آمدن دُرد قهوه لازم است.

سینی قدیمی شکل دار فلزی مطلوبترین سینی فال قهوه می باشد

طریقه درست کردن قهوه برای فال قهوه

به اندازه هر نفر یک قاشق پر مربا خوری قهوه در قهوه جوش ریخته و به اندازه هر یک قاشق قهوه یک فنجان قهوه ،آب، و به اندازه هر تعداد قاشق نصف آن شکر اضافه می کنیم.

خوب هم می زنیم و روی آتش می گذاریم با حرارت کاملا ملایم و چند بار آن را بهم می زنیم تا کف بالای آن جمع شود به این کف ( خامه قهوه ) می گویند در این لحظه قهوه جوش را از روی آتش بر می داریم و طوری در فنجان ها می ریزیم که بطور یکسان در تمام فنجان ها خامه قهوه هم ریخته شود.

بیشتر بخوانید :

اعداد در فال قهوه : هر عدد در فال قهوه چه تعبیری دارد ؟

تعبیر و تفسیر کامل دیدن زن، آدم و صورت در فال قهوه

تعبیر دیدن مار در فال قهوه چیست

تعبیر کامل دیدن ابر در فال قهوه

تعبیر دیدن ماه (کامل،هلال) در فال قهوه چگونه است ؟

کوه در فال قهوه نشانه چیست و چه تعبیری دارد ؟

تعبیر و تفسیر کامل و بی نقص نقش قیچی در فال قهوه

تفسیر کامل دیدن تاج در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل برگ در فال قهوهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits