دلفین در فال قهوه چه تعبیری دارد ؟

۱,۳۴۶
۱
۰
دوشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۰۳
بعضی از افراد دلفین در فال قهوه خود می ببینند که نشان از چیزی یا اتفاقی است .کلا مشاهده دلفین در فال قهوه مرتبط با احساسات است . ما در این مقاله می خواهیم در مورد دلفین در فال قهوه برای شما صحبت کنیم .
دلفین در فال قهوه چه تعبیری دارد ؟

دلفین در فال قهوه

دلفین در فال قهوه نشان از بروز احساسات میباشد.

نقش دلفین در فال قهوه نشان دهنده سفر دریایی، خوشبختی و قدردانی است. هرچند تعبیر این نماد بسته به قسمت‌های مختلف فنجان، متفاوت خواهد بود.

برای آگاهی از دیگر اشکال موجود در فال قهوه روی لینک روبرو کلیک کنید : آموزش کامل تفسیر بیش از 130 تصویر متفاوت در فال قهوه

تعبیر دلفین در فال قهوه

نماد دلفین مربوط به احساسات است.

این علامت نشان می دهد که در حین سفر بر روی آب از خطر محافظت خواهید شد. علاوه بر این، ممکن است به شما اخطار دهد که در یک شرایط بد غیر قابل پیش بینی قرار خواهید گرفت.

این نماد همچنین نشان می دهد که کسی به مهارت های شغلی شما ارزش می نهد. این نماد ممکن است بیان کننده یک ارتباط خویشاوندی باشد.

دلفین در فال قهوه

دیدن دلفین در فال قهوه

این نشانه حاکی از آن است که در زمان سفر دریایی از خطر محافظت خواهید شد. بعلاوه می‌تواند نشانه این باشد که در شرایط ناامید کننده از یک منبع پیش بینی ناپذیر کمک دریافت خواهید کرد.

یک دلفین همچنین حاکی از شروع توانمندی‌های ذهنی است. این نماد همچنین نشان می‌دهد که کسی از مهارت‌های شغلی شما قدردانی خواهد کرد. همچنین ممکن است در رابطه با یکی از بستگان، اتهامی وجود داشته باشد.

دلفین در فال قهوه

نماد دلفین در بالای فنجان قهوه

وجود دلفین در بالای فنجان قهوه نشان می‌دهد که توانایی و قابلیت ذهنی خوبی دارید و باید درباره آنچه از زندگی می‌خواهید، فکر کنید. اگر بر روی این مساله تمرکز کنید، مطمئناً آن را دریافت خواهید کرد.

دلفین در فال قهوه

نماد دلفین در پایین فنجان قهوه

وجود دلفین در پایین فنجان قهوه مرتبط با سفر دریایی اســت. این نماد همچنین بیانگر یک تعطیلات دریایی یا تغییر محل سکونت شما خواهد بود.

دلفین در فال قهوه

دلفین در میانه فنجان قهوه

وجود دلفین در میانه فنجان قهوه نشانه شادی و سعادت است.

​ دلفین در فال قهوه

چگونه فال قهوه بگیریم ؟

قهوه را بنوشید ولی بگذارید دُرد آن در ته فنجان باقی بماند؛نعلبکی را روی آن گذاشته با دو دست سریعا به طرف خود برگردانده و روی میز بگذارید و تامل کنید تا کمی خشک و ثابت شود.

سپس فنجان را برداشته تصاویر و سمبل ها و نشانه های موجود در آن را شناسایی کرده و مطابق اشکال موجود در لینک معرفی شده در بالا شناسایی و تفسیر کنید.

البته شکلهای موجود در قهوه خیلی دقیق و روشن نیستند ولی بیننده پرتجربه به راحتی می تواند تشابه آنها را با اشکال موجود تشخیص دهد.

وسایل لازم برای گرفتن فال قهوه

1- قهوه

قهوه لازم برای فال بینی قهوه ای مخصوص می باشد که می بایست مقداری ناخالصی یا دُرد به اندازه لازم دارا باشد و با قهوه نوشیدنی فرق دارد.پس دقت شود که قهوه فال گیری که به قهوه ترک معروف است تهیه گردد.

2- قهوه جوش

قهوه جوش می بایست ساده و بقدر کافی جادار باشد و حتی الامکان دهانه آن تنگ و جنس آن فلزی و هر چه کهنه تر و قدیمی تر باشد بهتر است.

3- فنجان و نعلبکی

فنجانهای خیلی کوچک مطلوب نیست و می بایست فنجانهای متوسط با ساخت ساده انتخاب شود و دارای لبه بلند باشد.از انواع چینی ساده و هر چه قدیمی تر مطلوب تر است.

4- آتش

آتش طبیعی از سوختن ذغال و هیزم ترجیح داده می شود ولی نوع آتش زیاد مورد توجه نیست.

5- شکر یا قند

شکر یا فشرده برای هم شیرین کردن قهوه که طعم تلخ دارد و هم برای قوام آمدن دُرد قهوه لازم است.

سینی قدیمی شکل دار فلزی مطلوبترین سینی فال قهوه می باشد

طریقه درست کردن قهوه برای فال قهوه

به اندازه هر نفر یک قاشق پر مربا خوری قهوه در قهوه جوش ریخته و به اندازه هر یک قاشق قهوه یک فنجان قهوه ،آب، و به اندازه هر تعداد قاشق نصف آن شکر اضافه می کنیم.

خوب هم می زنیم و روی آتش می گذاریم با حرارت کاملا ملایم و چند بار آن را بهم می زنیم تا کف بالای آن جمع شود به این کف ( خامه قهوه ) می گویند در این لحظه قهوه جوش را از روی آتش بر می داریم و طوری در فنجان ها می ریزیم که بطور یکسان در تمام فنجان ها خامه قهوه هم ریخته شود.

بیشتر بخوانید :

اعداد در فال قهوه : هر عدد در فال قهوه چه تعبیری دارد ؟

تعبیر و تفسیر کامل دیدن زن، آدم و صورت در فال قهوه

تعبیر دیدن مار در فال قهوه چیست

تعبیر کامل دیدن ابر در فال قهوه

تعبیر دیدن ماه (کامل،هلال) در فال قهوه چگونه است ؟

کوه در فال قهوه نشانه چیست و چه تعبیری دارد ؟

تعبیر و تفسیر کامل و بی نقص نقش قیچی در فال قهوه

تفسیر کامل دیدن تاج در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل برگ در فال قهوه


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم