دیدن سگ در فال قهوه چه معنایی دارد ؟

۱,۳۳۷
۰
۰
یکشنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۰۰
زمانی که فال قهوه گرفته می شود در آن اشکال متفاوتی دیده می شود . اگر بعضی از افراد سگ در فال قهوه خود ببینند نشان از وفاداری و دوستان واقعی است. اما برای تعبیر کاملتر با ما همراه شوید.
دیدن سگ در فال قهوه چه معنایی دارد ؟

سگ در فال قهوه

سگ در فال قهوه نشان میدهد که در هر شرایطی میتوانید بر روی توصیه و کمک دوستان خود تکیه کنید .

زندگی بسیار کوتاه است و زمان آن فرا رسیده که کنترل زندگی خود را به دست گرفته و کمی مستقل‌تر و بی باک‌تر عمل کنید. سگ همیشه نمادی از وفاداری و دوستان واقعی است. با این حال محل قرار گیری سگ در فنجان قهوه میتواند معنایی دوگانه داشته باشد.

برای تعبیر دیگر اشکال موجود در فال قهوه روی لینک روبرو کلیک کنید : آموزش کامل تفسیر بیش از 130 تصویر متفاوت در فال قهوه

نقش سگ در فال قهوه

اگر سگ خوابیده یا دراز کشیده باشد، این حالت نشان دهنده آرامش و امنیتی است که در اطراف شما وجود دارد. اما اگر سگ پارس میکند یا فعالیتی انجام میدهد، نشان دهنده فرصت و موقعیتی برای کار و عملکرد دوستان شماست.

سگ در فال قهوه

دیدن سگ همراه با خط و خطوط در فال قهوه

اگر تصویر سگ با توده‌ها و خط‌هایی احاطه شده باشد، این حالت نشان میدهد که دوستانتان از حسادت فردی که لایق رازداری شما نیست، رنجیده و دلسرد میشوند. اگر این تصویر در انتهای فنجان باشد، یک دوست دچار مشکل شده اســت. مشاهده سگ در فنجان قهوه مرتبط با روابط شماست.

سگ در فال قهوه

دیدن سگ در فال قهوه

دیدن سگ نشان میدهد که فرد منفی بافی در اطراف شما حضور دارد که انرژی شما را تحلیل میبرد. تنها راه فرار از این وضعیت این است که با قدرت تمام به افکار مثبت فکر کنید. این شخص برده خواسته‌های خود اســت. چنین افرادی به جای اینکه به بهترین شکل و روش عمل کنند، سعی در کنترل دیگران دارند.

سگ در فال قهوه

تعبیر سگ در بالای فنجان قهوه

شما قادر به همکاری در پروژه‌های تولیدی خواهید بود، اما همچنان تا حدی به استقلال نیاز دارید. وجود سگ در بالای فنجان قهوه نشان دهنده یک زندگی سلطه‌گرانه و فاقد استقلال است؛ که در این شرایط آن شخص پرقدرت و برتر، خود شما هستید.

سگ در فال قهوه

دیدن سگ در وسط فنجان قهوه

دیدن سگ در میانه فنجان قهوه با امکانات و احتمالات در زندگی مرتبط اســت. تنها راه موفقیت این است که به دیگران اعتماد کنید، به جای آنکه بخواهید مستقل عمل کنید.

سگ در فال قهوه

تفسیر سگ در پایین فنجان قهوه

دیدن سگ در پایین فنجان قهوه معمولاً با قدرت اجتماعی در ارتباط است. این شما را از افراد دیگر متمایز میکند. شما تقریباً همیشه نگران چیزی در زندگی هستید.

همیشه خواهان دانستن نظرات دیگران هستید. این رفتار گاهی اوقات بسیار مثبت است؛ اما میتواند منفی هم باشد. زمان آن است که به تنهایی حرکت کرده و راه خود را در زندگی پیدا کنید.

​ سگ در فال قهوه

آموزش فال قهوه

برای آموزش فال قهوه نیاز به دانش نماد شناسی، تجربه و درک مستقیم دارید. هر کسی میتواند برای تفریح و سرگرمی آن را انجام دهد ولی افراد کمتری هستند که بصورت حرفه ای به آن میپردازند.

کسانی که فال قهوه را بصورت حرفه ای دنبال میکنند توانایی پیشگوئی اتفاقات گذشته، حال و آینده در زندگی شخص صاحب فال را دارند.

اگر به طور منظم و متوالی این کار را انجام دهید به سرعت با نمادها و معانی و تعابیر آنها اشنا خواهید شد.

فال قهوه چند نوع است ؟

فال قهوه دو نوع است. یک نوع فقط با نگاه کردن به نعلبکی تعبیر می شود. در نوع دوم که این روزها مورد استفاده است،ابتدا به فنجان سپس به نعلبکی نگاه کرده،تعبیر می شود.

نحوه گرفتن فال قهوه (فال فنجان)

کمی از قهوه را بعد از خوردن آن داخل فنجان باقی می گذارند. سپس بعد از گرفتن نیتی نعلبکی بر روی فنجان گذاشته شده و برگردانده می شود.

بعد از این که قهوه کمی خنک شده با نگاه کردن به اشکال داخل فنجان تعبیر می شود.

بعد از فنجان نوبت نعلبکی است. اضافه های داخل نعلبکی درون فنجان ریخته می شود. و این بار با اشکال داخل نعلبکی فال تعبیر می شود.

نحوه گرفتن فال نعلبکی

آماده کردن قهوه ته نشین شده مقداری قهوه خیلی ریز برداشته شده و داخل آب داغ جوشانده می شود.

کمی از آبش خورده شده و ته مانده آن که نباید زیاد غلیظ باشد داخل نعلبکی صاف،تمیز و خشک ریخته شده و برای پراکنده شدن ته قهوه به همه جای نعلبکی چند بار در جهات مختلف تکان داده می شود و برای آشکار شدن اشکال در جهات مختلف تکان داده می شود.

بعد از آماده کردن قهوه نعلبکی را جلوی خود بگیرید،در ذهن خود خطی از راست به چپ که از وسط نعلبکی بگذرد بکشید و به همین ترتیب خطی خیالی از بالا به پایین طوری بکشید که نقطه تقاطع این دو خط درست وسط نعلبکی باشد.

قوانین کلی فال قهوه عبارتند از:

  • شما نباید فنجان خود را پیشگوئی کنید. (فقط در صورتی که برای تمرین و آشنائی با نمادها باشد مشکلی نیست)
  • نباید فنجان به فرد دیگری برای خواندن فال قهوه داده شود. هر فنجان را فقط یک نفر باید تعبیر کند. توجه داشته باشید کسانی که بصورت حرفه ای این کار را انجام میدهند کل تفسیر را ارائه میدهند نه فقط اعلام اسامی نمادها و سمبلها.
  • پیشگوئی توسط فال قهوه ترکی همیشه از قسمت دسته فنجان شروع میشود. اگر صاحب فال قهوه دست راست بود خواندن فال از سمت راست به چپ انجام میشود و اگر چپ دست بود از چپ به راست.
  • اگر فنجان شما دسته ندارد ، سمت چپ خود را سمت دسته فرض نمایید.

آداب گرفتن فال قهوه

فال قهوه، خواندن و تفسیر نشانه ها توسط واسطه ای است که از قهوه مانند گوی بلورین فالگیرهای کولی استفاده میکند.

قهوه ترک آسیاب شده بیش از هر نوع قهوه دیگر مورد استفاده قرار میگیرد و روند اجرای پیشگویی در همه جای دنیا یکسان اســت.

قهوه نوشیده میشود و فنجان محتوی تفاله قهوه با آداب خاصی بر روی نعلبکی برگردانده میشود و پس از خشک شدن توسط مورد مطالعه فالگیر قرار میگیرد.

اشکالی که بر دیواره فنجان تشکیل شده اند تشخیص داده شده و تفسیر میشوند و هر کس با کمی تمرین و تمرکز و با آزاد گذاشتن ناخودآگاه خود میتواند این اشکال را به خوبی تعبیر نماید.

در واقع تفاله قهوه یا چای، اشکال ابرها، لکه های سنگفرش، گلهای قالی و استخوانهای خرگوش (که در آفریقا به کار میرود)، همه اشکال و نمادهایی هستند که میتوان آنها را با دانستن علم نشانه شناسی و مراجعه به درونیات و درک خود از هر تصویر، معنا نمود.

بیشتر بخوانید :

تفسیر کامل دیدن تاج در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل برگ در فال قهوه

تعبیر دیدن کشتی در فال قهوه چیست ؟

تعبیر و تفسیر کامل دیدن نوزاد در فال قهوه

تفسیر دیدن خط در فال قهوه چگونه است ؟

کاملترین تعبیر دیدن درخت در فال قهوه

شکل عروس در فال قهوه نشانه چیست ؟

دیدن گربه در فال قهوه نشانه ی چیست ؟

کاملترین و بی نقص ترین تعبیر دیدن پروانه در فال قهوه


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم