تعبیر دیدن مار در فال قهوه چیست ؟

۲,۰۰۵
۰
۰
شنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۲۱
اگر برای شما هم پیش آمده که در فنجان قهوه ی خود مار ببینید بدانید که مشاهده مار در فال قهوه بیانگر این موضوع است که اگر در زندگی خود برنامه ریزی نداشته باشید، بدون شک با مشکلات و نگرانی‌های غیر قابل تحملی مواجه خواهید شد.
تعبیر دیدن مار در فال قهوه چیست ؟

مار در فال قهوه

مار در فال قهوه به معنی دشمنی از جنس مونث است.

مار در فال قهوه شخصی از جنس مخالف است که سعی می کند که شما را اغوا کند یا یکی از عزیزانتان را بگیرد. همچنین به معنی خیانت در کار نیز هست.

برای آگاهی بیشتر از تعبیر اشکال موجود در فال قهوه روی لینک روبرو کلیک کنید : آموزش کامل تفسیر بیش از 130 تصویر متفاوت در فال قهوه

دیدن مار در فال قهوه

مار نمادی از ترس ها، نگرانی‌ها و دلشوره‌های پنهان است. از این رو، دیدن مار در فال قهوه بدین معناست که چیزی شما را آزار می‌دهد و این موضوع باعث نگرانی و دلشوره در شما شده است که به مرور می‌تواند بر فعالیت‌های روزانه تان تأثیری منفی بگذارد.

سعی کنید برای حفظ آرامش و موفقیت خود در زندگی، ترس‌ها و نگرانی‌هایتان را برطرف کنید.

مار در فال قهوه

تعبیر مار در بالای فنجان قهوه

مار در بالای فنجان قهوه نشان می‌دهد که شما باید دست از نگرانی و دلهره برداشته و با مشکلات خود روبرو شوید. ترس و نگرانی زیاد می‌توانند شما را از پا دربیاورند.

سعی کنید مشکلات خود را یکی یکی مدیریت کنید و خیلی زود خواهید توانست تمام انرژی‌های منفی در زندگی خود را از بین ببرید. با کنار گذاشتن ترس‌ها و نگرانی‌ها، مسیر موفقیت برای شما هموارتر خواهد شد.

مار در فال قهوه

دیدن مار در میانه فنجان قهوه

وجود مار در میانه فنجان قهوه نشانگر این است که اگر نتوانید ترس‌ها و نگرانی‌های خود را برطرف کنید، به زودی کنترل زندگیتان را از دست خواهید داد.

سعی کنید تا جایی که می‌توانید انرژی مثبت جذب کنید تا در زمان مواجه با مشکلات، انرژی لازم برای مقابله با آن‌ها را داشته باشید.

مار در فال قهوه

مار در پایین فنجان قهوه

دیدن مار در پایین فنجان قهوه حاکی از آن است که شما فردی سختکوش و زحمتکش هستید که در مسیری درست در زندگی قدم برمی دارید.

شما برای تمام کار‌های خود برنامه دارید و در نتیجه بعید است که دچار فشار و استرس‌های زندگی شوید. سعی کنید تجربیات خود را در این زمینه با دیگران نیز به اشتراک بگذارید.

مار در فال قهوه

دیدن مار در دیگر نقاط فنجان قهوه

این وضعیت بدین معناست که زندگی شما مملو از مشکلات و نگرانی‌هایی است که باید پیش از آنکه زندگی شما را به طور کامل نابود کنند، از شر آن‌ها خلاص شوید. در این وضعیت بهتر است از دوستان و خانواده خود کمک بگیرید.

​ مار در فال قهوه

وسایل لازم برای گرفتن فال قهوه

1- قهوه

قهوه لازم برای فال بینی قهوه ای مخصوص می باشد که می بایست مقداری ناخالصی یا دُرد به اندازه لازم دارا باشد و با قهوه نوشیدنی فرق دارد.پس دقت شود که قهوه فال گیری که به قهوه ترک معروف است تهیه گردد.

2-قهوه جوش

قهوه جوش می بایست ساده و بقدر کافی جادار باشد و حتی الامکان دهانه آن تنگ و جنس آن فلزی و هر چه کهنه تر و قدیمی تر باشد بهتر است.

3- فنجان و نعلبکی

فنجانهای خیلی کوچک مطلوب نیست و می بایست فنجانهای متوسط با ساخت ساده انتخاب شود و دارای لبه بلند باشد.از انواع چینی ساده و هر چه قدیمی تر مطلوب تر است.

4-آتش

آتش طبیعی از سوختن ذغال و هیزم ترجیح داده می شود ولی نوع آتش زیاد مورد توجه نیست.

5-شکر یا قند

شکر یا فشرده برای هم شیرین کردن قهوه که طعم تلخ دارد و هم برای قوام آمدن دُرد قهوه لازم است.

سینی قدیمی شکل دار فلزی مطلوبترین سینی فال قهوه می باشد

طریقه درست کردن قهوه برای فال قهوه

به اندازه هر نفر یک قاشق پر مربا خوری قهوه در قهوه جوش ریخته و به اندازه هر یک قاشق قهوه یک فنجان قهوه ،آب، و به اندازه هر تعداد قاشق نصف آن شکر اضافه می کنیم.

خوب هم می زنیم و روی آتش می گذاریم با حرارت کاملا ملایم و چند بار آن را بهم می زنیم تا کف بالای آن جمع شود به این کف ( خامه قهوه ) می گویند در این لحظه قهوه جوش را از روی آتش بر می داریم و طوری در فنجان ها می ریزیم که بطور یکسان در تمام فنجان ها خامه قهوه هم ریخته شود.

چگونه فال قهوه بگیریم ؟

قهوه را بنوشید ولی بگذارید دُرد آن در ته فنجان باقی بماند؛نعلبکی را روی آن گذاشته با دو دست سریعا به طرف خود برگردانده و روی میز بگذارید و تامل کنید تا کمی خشک و ثابت شود،سپس فنجان را برداشته تصاویر و سمبل ها و نشانه های موجود در آن را شناسایی کرده و مطابق اشکال موجود در لینک معرفی شده در بالا شناسایی و تفسیر کنید. البته شکلهای موجود در قهوه خیلی دقیق و روشن نیستند ولی بیننده پرتجربه به راحتی می تواند تشابه آنها را با اشکال موجود تشخیص دهد.

بیشتر بخوانید :

تعبیر و تفسیر کامل دیدن زن، آدم و صورت در فال قهوه

اعداد در فال قهوه : هر عدد در فال قهوه چه تعبیری دارد ؟

کوه در فال قهوه نشانه چیست و چه تعبیری دارد ؟

تعبیر و تفسیر کامل دیدن لنگر در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل نقش چشم در فال قهوه

تفسیر کامل دیدن تصویر تخم مرغ در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل و بی نقص نقش قیچی در فال قهوه

آموزش کامل تفسیر بیش از 130 تصویر متفاوت در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل برگ در فال قهوه

تعبیر دیدن کشتی در فال قهوه چیست ؟

تعبیر و تفسیر کامل دیدن نوزاد در فال قهوه


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم