بز در فال قهوه نشانه چیست ؟

۱,۲۲۲
۰
۰
شنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷
زمانی که فال قهوه گرفته می شود در آن اشکال متفاوتی دیده می شود. بعضی از افراد بز در فال قهوه خود می ببینند به طور کلی بز در فال قهوه نمادی خوب و مثبت است و نشاط و انرژی را نشان ميدهد.
بز در فال قهوه نشانه چیست ؟

بز در فال قهوه

بز در فال قهوه نشاط و انرژی را نشان میدهد.

بز در فال قهوه میتواند از یک سو با یک زن روسپی یا یک خدمتکار مرتبط بوده و از سوی دیگر میتواند نشان دهنده سعادت و ثروت باشد.

برای آگاهی بیشتر از دیگر اشکال موجود در فال قهوه روی لینک روبرو کلیک کنید : آموزش کامل تفسیر بیش از 130 تصویر متفاوت در فال قهوه

تعبیر بز در فال قهوه

این نماد بدان معناست که شما فردی سرشار از نشاط و انرژی هستید. برای شما سخت اســت که بنده و زیردست فرد دیگری باشید. شما برای دستیابی به موفقیت و مال و ثروت به دنیا آمده اید. شما آن قدر قوی هستید که بر وسوسه‌های جسمانی خود غلبه کنید.

بز در فال قهوه

دیدن بز در بالای فنجان قهوه

وجود بز در بالای فنجان قهوه بدین معنی اســت که شما در حال حاضر به اندازه کافی قوی هستید که میتوانید بر هرگونه وسوسه‌ای که بر سر راه موفقیت و سعادت شما قرار بگیرد، غلبه کنید. شما باید همچنان قوی بمانید، زیرا هرگونه ضعف و لغزشی میتواند شما را به سوی فقر و عدم موفقیت سوق دهد.

بز در فال قهوه

تعبیر دیدن بز در وسط فنجان قهوه

دیدن بز در میانه فنجان قهوه به این معنی اســت که انرژی شما کامل و دست نخورده بوده و تحت تأثیر نیرو‌های منفی قرار نگرفته اســت. شما نمیتوانید خدمتگزار دیگران باشید و تا زمانی که نیرو‌های منفی روی شما تاثیر نگذارند، نشاط و سرزندگی‌تان باعث پیشرفت و ثروتمند شدن شما خواهد شد.

بز در فال قهوه

دیدن بز در پایین فنجان قهوه

دیدن بز در پایین فنجان قهوه نشانه‌ای از عدم تأثیر نیرو‌های منفی بر روی شماســت. این امر به دلیل نشاط و سرزندگی‌تان اســت.

این ویژگی چنان شما را غنی و توانگر کرده (از لحاظ معنوی) که سال‌های زیادی طول خواهد کشید که سعادتتان تحت تأثیر نیرو‌های منفی قرار بگیرد. قدرت شما هر نیروی منفی در زندگیتان را دفع خواهد کرد.

بز در فال قهوه

دیدن بز در دیگر نقاط فنجان در فال قهوه

این وضعیت نشانگر این است که ثروت و سعادت شما مورد حمله نیرو‌های منفی قرار میگیرد. شما باید از قدرت خود برای جلوگیری از وقوع این امر استفاده کنید.

نماد بز در فال قهوه نشان‌دهنده توانگری و سعادت بوده و در کل نشانه خوب و مثبتی است. این وظیفه شماست که از این ویژگی محافظت کرده و مراقب باشید حت تاثیر نیرو‌های منفی قرار نگیرید.

بز در فال قهوه

فال قهوه چند نوع است ؟

فال قهوه دو نوع است. یک نوع فقط با نگاه کردن به نعلبکی تعبیر می شود. در نوع دوم که این روزها مورد استفاده است،ابتدا به فنجان سپس به نعلبکی نگاه کرده،تعبیر می شود.

نحوه گرفتن فال قهوه (فال فنجان)

کمی از قهوه را بعد از خوردن آن داخل فنجان باقی می گذارند. سپس بعد از گرفتن نیتی نعلبکی بر روی فنجان گذاشته شده و برگردانده می شود.

بعد از این که قهوه کمی خنک شده با نگاه کردن به اشکال داخل فنجان تعبیر می شود.

بعد از فنجان نوبت نعلبکی است. اضافه های داخل نعلبکی درون فنجان ریخته می شود. و این بار با اشکال داخل نعلبکی فال تعبیر می شود.

نحوه گرفتن فال نعلبکی

آماده کردن قهوه ته نشین شده

مقداری قهوه خیلی ریز برداشته شده و داخل آب داغ جوشانده می شود. کمی از آبش خورده شده و ته مانده آن که نباید زیاد غلیظ باشد داخل نعلبکی صاف،تمیز و خشک ریخته شده و برای پراکنده شدن ته قهوه به همه جای نعلبکی چند بار در جهات مختلف تکان داده می شود و برای آشکار شدن اشکال در جهات مختلف تکان داده می شود.

بعد از آماده کردن قهوه نعلبکی را جلوی خود بگیرید،در ذهن خود خطی از راست به چپ که از وسط نعلبکی بگذرد بکشید و به همین ترتیب خطی خیالی از بالا به پایین طوری بکشید که نقطه تقاطع این دو خط درست وسط نعلبکی باشد.

آداب گرفتن فال قهوه

فال قهوه، خواندن و تفسیر نشانه ها توسط واسطه ای است که از قهوه مانند گوی بلورین فالگیرهای کولی استفاده میکند.

قهوه ترک آسیاب شده بیش از هر نوع قهوه دیگر مورد استفاده قرار میگیرد و روند اجرای پیشگویی در همه جای دنیا یکسان اســت.

قهوه نوشیده میشود و فنجان محتوی تفاله قهوه با آداب خاصی بر روی نعلبکی برگردانده میشود و پس از خشک شدن توسط مورد مطالعه فالگیر قرار میگیرد.

اشکالی که بر دیواره فنجان تشکیل شده اند تشخیص داده شده و تفسیر میشوند و هر کس با کمی تمرین و تمرکز و با آزاد گذاشتن ناخودآگاه خود میتواند این اشکال را به خوبی تعبیر نماید.

در واقع تفاله قهوه یا چای، اشکال ابرها، لکه های سنگفرش، گلهای قالی و استخوانهای خرگوش (که در آفریقا به کار میرود)، همه اشکال و نمادهایی هستند که میتوان آنها را با دانستن علم نشانه شناسی و مراجعه به درونیات و درک خود از هر تصویر، معنا نمود.

بیشتر بخوانید:

تعبیر و تفسیر کامل دیدن زن، آدم و صورت در فال قهوه

اعداد در فال قهوه : هر عدد در فال قهوه چه تعبیری دارد ؟

کوه در فال قهوه نشانه چیست و چه تعبیری دارد ؟

تعبیر و تفسیر کامل دیدن لنگر در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل نقش چشم در فال قهوه

تعبیر کامل دیدن ابر در فال قهوه

تعبیر دیدن ماه (کامل،هلال) در فال قهوه چگونه است ؟

تعبیر و تفسیر کامل دیدن قوری در فال قهوه

تفسیر کامل دیدن تاج در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل نقش خانه در فال قهوه


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم