طاووس در فال قهوه چه تعبیری دارد ؟

۱,۳۱۴
۰
۰
شنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۴۱
زمانی که فال قهوه گرفته می شود در آن اشکال متفاوتی دیده می شود .ممکن است بعضی از افراد طاووس در فال قهوه خود ببینند که نشان از دست یافتن به موفقیت، خوش شانسی و زندگی جدید توام با شانس است .
طاووس در فال قهوه چه تعبیری دارد ؟

طاووس در فال قهوه

طاووس در فال قهوه نشان از دست یافتن به موفقیت، خوش شانسی ، غرور و شکوه و جلال است.

برای آگاهی بیشتر از اشکال موجود در فال قهوه روی لینک روبرو کیک کنید : آموزش کامل تفسیر بیش از 130 تصویر متفاوت در فال قهوه

تعبیر طاووس در فال قهوه

طاووس در فال قهوه نمادی از لوکس بودن، غرور و شکوه و جلال است. یک طاووس با دم باز شده به طور روشن خبر از دستیابی به ملک و املاک میدهد.

اگر شکل طاووس با نقطه‌هایی محصور شده باشد نشان دهنده یک زندگی لوکس است. اگر یک حلقه در نزدیکی آن باشد، ازدواجی متمولانه در پیش است.

همچنین وجود ابر یا مقدار زیادی برگ در پایین فنجان نشان دهنده آن است که غرور و اهمیت دادن زیاد به ظاهر اشیا باعث ایجاد مشکل خواهد شد.

طاووس در فال قهوه

تعبیر طاووس در فنجان قهوه

طاووس پرنده‌ای است که به طور طبیعی دم رنگارنگ خود را را برای به رخ کشیدن سلطه، بلوغ و جذابیت جنسی به نمایش میگذارد.‌کتاب‌های باستانی فال قهوه تاکید میکنند که وجود طاووس در بالای فنجان نشانه شادی و جشن و موفقیت است.

از نظر بررسی نمادین، طاووس یک زندگی جدید، از نو متولد شدن، از نو جوان شدن، شادابی، موفقیت، خوش شانسی و قدر و منزلت را نشان میدهد.

از این‌ رو اگر شما در فنجان قهوه خود طاووس را دیدید نشان میدهد که خوش شانسی و اقبال بلند شما را احاطه کرده است، به همین جهت خوشحال هستید و موفقیت شما در انجام پروژه‌های مختلف باعث میشود تا روز به روز بیشتر رشد کنید‌.

طاووس در فال قهوه

تعبیر دیدن طاووس در بالای فنجان

طاووس در فال قهوه اگر در بالای فنجان دیدن بسته باشد، نشان میدهد که شما انسان موفقی هستید و رشدی جدید را در زندگی خود تجربه خواهید کرد.

این رشد و پیشرفت مربوط به تجدید قوای درونی شماست. موفقیت و شانس در موضوعی که هیچ گاه فکر نمیکردید در زندگی خود به آن دست پیدا کنید، به سراغ شما خواهد آمد.

شما باید از آنچه به دست آورده‌اید برای بخشیدن به دیگران استفاده کنید تا آنها نیز به وجود شما در زندگی خود افتخار کنند. این روند باعث میشود تا خیر و برکت به همه جنبه‌های زندگی شما وارد شود.

طاووس در فال قهوه

تعبیر دیدن طاووس در وسط فنجان قهوه

دیدن طاووس در وسط فنجان قهوه به این معنی است که طولی نخواهد کشید تا شما زندگی جدیدی را تجربه کنید که کاملا با زندگی کنونی شما متفاوت است. این زندگی جدید توام با موفقیت خواهد بود و باعث خوشحالی شما میشود.

اقدام لازم از سوی شما برای دست پیدا کردن به این زندگی جدید، تلاش کردن است. شما باید خود را برای ورود به این زندگی جدید آماده نمایید.

باید کاری کنید تا اطرافیان به شما افتخار کنند، زیرا این دروازه دستیابی شما به شانس است. هیچ کدام از افرادی را که وارد زندگیتان میشوند دست کم نگیرید زیرا هرکدام از آنها ماموریتی مثبت در زندگی شما دارند.

طاووس در فال قهوه

دیدن طاووس در پایین فنجان

شکل طاووس در پایین فنجان نشان میدهد شما در زندگی دچار رکود شده‌اید.

این حالت در یک دوره زمانی طولانی و هنگامی رخ میدهد که دستیابی به موفقیت به دلیلی به تاخیر افتاده است.

نشانه‌ای از این که شما به زودی دگرگونی در پیش داشته باشید وجود ندارد و این حالت در شرایط سخت رخ میدهد.

در این زمان شما از آن جهت که نمیدانید فردا چه اتفاقاتی را برای‌تان رقم میخورد، عصبی و مضطرب هستید.

طاووس در فال قهوه

دیدن بیش از یک طاووس در فال قهوه

وجود بیش از یک طاووس در فال قهوه نشان میدهد که اگرچه شادی و موفقیت بسیار به شما نزدیک هستند، اما شما در زندگی دور از آنها قرار گرفته‌اید.

با وجود اینکه همه موارد لازم برای شادی و موفقیت را در اختیار دارید، اما شاد و موفق نیستید. علت این است که شما انرژی‌های منفی را به سوی خود جذب کرده‌اید و این انرژی‌ها شادی را از وجود شما تخلیه میکنند. باید بدانید که لیاقت شما در زندگی بسیار بیشتر از این است

انرژی‌های منفی همانگونه که روی موفقیت شما تاثیر مخرب دارند، باعث میشوند تا نتوانید از آنچه دارید برای لذت بردن از زندگی استفاده کنید، به جای آن شما به سمت چیز‌هایی میروید که باعث میشود در پایان روز نزد خود شرمنده باشید.

پس وقت آن فرا رسیده است که همه چیز را در زندگی خود دگرگون کنید تا فرآیند رشد شما در مسیر صحیح قرار بگیرد.

احترام گذاشتن به آنچه در پیرامون خود دارید همان عاملی است که به زندگی‌تان آرامش و ارزش میبخشد و شما را در زندگی خوشنود خواهد کرد.

موفقیت نیز به طور طبیعی به دنبال این حس احترام پا به زندگی شما خواهد گذاشت زیرا که همه اطرافیان برای شما آرزو میکنند تا به آنچه میخواهید دست پیدا کنید.

​ طاووس در فال قهوه

آموزش فال قهوه

برای آموزش فال قهوه نیاز به دانش نماد شناسی، تجربه و درک مستقیم دارید. هر کسی میتواند برای تفریح و سرگرمی آن را انجام دهد ولی افراد کمتری هستند که بصورت حرفه ای به آن میپردازند.

کسانی که فال قهوه را بصورت حرفه ای دنبال میکنند توانایی پیشگوئی اتفاقات گذشته، حال و آینده در زندگی شخص صاحب فال را دارند.

اگر به طور منظم و متوالی این کار را انجام دهید به سرعت با نمادها و معانی و تعابیر آنها اشنا خواهید شد.

فال قهوه چند نوع است ؟

فال قهوه دو نوع است. یک نوع فقط با نگاه کردن به نعلبکی تعبیر می شود. در نوع دوم که این روزها مورد استفاده است،ابتدا به فنجان سپس به نعلبکی نگاه کرده،تعبیر می شود.

نحوه گرفتن فال قهوه (فال فنجان)

کمی از قهوه را بعد از خوردن آن داخل فنجان باقی می گذارند. سپس بعد از گرفتن نیتی نعلبکی بر روی فنجان گذاشته شده و برگردانده می شود.

بعد از این که قهوه کمی خنک شده با نگاه کردن به اشکال داخل فنجان تعبیر می شود.

بعد از فنجان نوبت نعلبکی است. اضافه های داخل نعلبکی درون فنجان ریخته می شود. و این بار با اشکال داخل نعلبکی فال تعبیر می شود.

نحوه گرفتن فال نعلبکی

آماده کردن قهوه ته نشین شده مقداری قهوه خیلی ریز برداشته شده و داخل آب داغ جوشانده می شود.

کمی از آبش خورده شده و ته مانده آن که نباید زیاد غلیظ باشد داخل نعلبکی صاف،تمیز و خشک ریخته شده و برای پراکنده شدن ته قهوه به همه جای نعلبکی چند بار در جهات مختلف تکان داده می شود و برای آشکار شدن اشکال در جهات مختلف تکان داده می شود.

بعد از آماده کردن قهوه نعلبکی را جلوی خود بگیرید،در ذهن خود خطی از راست به چپ که از وسط نعلبکی بگذرد بکشید و به همین ترتیب خطی خیالی از بالا به پایین طوری بکشید که نقطه تقاطع این دو خط درست وسط نعلبکی باشد.

قوانین کلی فال قهوه عبارتند از:

  • شما نباید فنجان خود را پیشگوئی کنید. (فقط در صورتی که برای تمرین و آشنائی با نمادها باشد مشکلی نیست)
  • نباید فنجان به فرد دیگری برای خواندن فال قهوه داده شود. هر فنجان را فقط یک نفر باید تعبیر کند. توجه داشته باشید کسانی که بصورت حرفه ای این کار را انجام میدهند کل تفسیر را ارائه میدهند نه فقط اعلام اسامی نمادها و سمبلها.
  • پیشگوئی توسط فال قهوه ترکی همیشه از قسمت دسته فنجان شروع میشود. اگر صاحب فال قهوه دست راست بود خواندن فال از سمت راست به چپ انجام میشود و اگر چپ دست بود از چپ به راست.
  • اگر فنجان شما دسته ندارد ، سمت چپ خود را سمت دسته فرض نمایید.

آداب گرفتن فال قهوه

فال قهوه، خواندن و تفسیر نشانه ها توسط واسطه ای است که از قهوه مانند گوی بلورین فالگیرهای کولی استفاده میکند.

قهوه ترک آسیاب شده بیش از هر نوع قهوه دیگر مورد استفاده قرار میگیرد و روند اجرای پیشگویی در همه جای دنیا یکسان اســت.

قهوه نوشیده میشود و فنجان محتوی تفاله قهوه با آداب خاصی بر روی نعلبکی برگردانده میشود و پس از خشک شدن توسط مورد مطالعه فالگیر قرار میگیرد.

اشکالی که بر دیواره فنجان تشکیل شده اند تشخیص داده شده و تفسیر میشوند و هر کس با کمی تمرین و تمرکز و با آزاد گذاشتن ناخودآگاه خود میتواند این اشکال را به خوبی تعبیر نماید.

در واقع تفاله قهوه یا چای، اشکال ابرها، لکه های سنگفرش، گلهای قالی و استخوانهای خرگوش (که در آفریقا به کار میرود)، همه اشکال و نمادهایی هستند که میتوان آنها را با دانستن علم نشانه شناسی و مراجعه به درونیات و درک خود از هر تصویر، معنا نمود.

بیشتر بخوانید :

تفسیر کامل دیدن تصویر تخم مرغ در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل و بی نقص نقش قیچی در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل برگ در فال قهوه

تعبیر دیدن کشتی در فال قهوه چیست ؟

تعبیر و تفسیر کامل دیدن نوزاد در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل دیدن گرگ در فال قهوه

تفسیر دیدن خط در فال قهوه چگونه است ؟

کاملترین تعبیر دیدن درخت در فال قهوه

دیدن گربه در فال قهوه نشانه ی چیست ؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم