تفسیر کشتی در فال قهوه چگونه است ؟

۱,۲۴۷
۰
۰
پنج شنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸
دیدن کشتی در فال قهوه میتواند تعابیری گوناگونی داشته باشد. در کل دیدن کشتی در فال قهوه را اینگونه بیان میکنند که نشانه ی سفر با آرامش و یا حتی سفر دریایی میباشد. برای آگاهی کاملتر ادامه ی این مقاله را مرور نمایید.
تفسیر کشتی در فال قهوه چگونه است ؟

کشتی در فال قهوه

کشتی در فال قهوه یعنی به‌دست آوردن ثروت مشروع، ارث، مسافرت دریا و سفری خوش است .

برای تعبیر دیگر اشکال موجود در فال قهوه لینک روبرو را کلیک کنید : آموزش کامل تفسیر بیش از 130 تصویر متفاوت در فال قهوه

تعبیر دیدن نقش کشتی در فال قهوه

کشتی در فال قهوه نشان دهنده سفری طولانی است؛ بنابراین نقش کشتی در فال قهوه بدین معناســت که شما به سفری خواهید رفت که مفید و ثمربخش بوده و در نهایت زندگی شما را بهتر خواهد کرد.

کشتی در فال قهوه

تعبیر دیدن کشتی در بالای فنجان قهوه

دیدن کشتی در بالای فنجان قهوه بیانگر این اســت که در حال حاضر قصد سفر دارید و این سفر سود و منفعت خوبی خواهد داشت. شاید این سفر طولانی باشد، اما نتیجه خوب آن باعث خواهد شد که خستگی سفر را فراموش کــنید. این سفر راهی به سوی موفقیت و کامیابی اســت.

کشتی در فال قهوه

تعبیر دیدن کشتی در میانه فنجان قهوه

دیدن کشتی در میانه فنجان قهوه نشانگر این اســت که شما موقعیت و توانایی این را دارید که به انجام کاری طولانی و خسته کننده بپردازید، که در نهایت از آن نتیجه خوبی خواهید گرفت.

شما در حال حاضر در مراحل آماده سازی هستید و به دلیل سختی مسیر، باید خود را از لحاظ جسمانی، عاطفی و روانی آماده کنید.

کشتی در فال قهوه

تعبیر دیدن کشتی در پایین فنجان قهوه

وجود کشتی در پایین فنجان قهوه نشان میدهد که شما از وضعیت خود راضی هستید و قصد شروع کار جدیدی را در زندگی خود ندارید.

شما به کسب و کار قدیمی خود اعتماد دارید و فردی ریسک پذیر نیستید؛ به همین دلیل میترسید که کسب و کار خود را گسترش دهید.

برای اینکه بتوانید فردی موفق در زندگی باشید، باید آماده سفر به دوردست بوده و بر روی چیز‌های مختلف سرمایه گذاری کنید تا زمانی که زندگی با شما سازگار نبود، بتوانید بر آن‌ها تکیه کنید.

کشتی در فال قهوه

دیدن کشتی در دیگر نقاط فنجان قهوه

این وضعیت بدین معناست که شما ایده‌های بسیاری دارید که میخواهید آن‌ها را در مناطق مختلف به اجرا درآورده و به همین دلیل باید سفر‌های زیادی بروید. اطمینان حاصل کنید که قبل از اجرایی کردن آنها، برنامه ریزی درستی داشته باشید.

کشتی در فال قهوه

به طور کل دیدن نماد کشتی در فال قهوه

وجود کشتی در فال قهوه نشان‌دهنده سفر و انجام کاری جدید است. توجه داشته باشید که سرمایه گذاری در ایده‌های مختلف و در مناطق مختلف، بهترین روش برای ایجاد ثبات در زندگی است.

کشتی در فال قهوه

آموزش فال قهوه

برای آموزش فال قهوه نیاز به دانش نماد شناسی، تجربه و درک مستقیم دارید. هر کسی میتواند برای تفریح و سرگرمی آن را انجام دهد ولی افراد کمتری هستند که بصورت حرفه ای به آن میپردازند.

کسانی که فال قهوه را بصورت حرفه ای دنبال میکنند توانایی پیشگوئی اتفاقات گذشته، حال و آینده در زندگی شخص صاحب فال را دارند.

اگر به طور منظم و متوالی این کار را انجام دهید به سرعت با نمادها و معانی و تعابیر آنها اشنا خواهید شد.

قوانین کلی فال قهوه عبارتند از:

  • شما نباید فنجان خود را پیشگوئی کنید. (فقط در صورتی که برای تمرین و آشنائی با نمادها باشد مشکلی نیست)
  • نباید فنجان به فرد دیگری برای خواندن فال قهوه داده شود. هر فنجان را فقط یک نفر باید تعبیر کند. توجه داشته باشید کسانی که بصورت حرفه ای این کار را انجام میدهند کل تفسیر را ارائه میدهند نه فقط اعلام اسامی نمادها و سمبلها.
  • پیشگوئی توسط فال قهوه ترکی همیشه از قسمت دسته فنجان شروع میشود. اگر صاحب فال قهوه دست راست بود خواندن فال از سمت راست به چپ انجام میشود و اگر چپ دست بود از چپ به راست.
  • اگر فنجان شما دسته ندارد ، سمت چپ خود را سمت دسته فرض نمایید.

نحوه گرفتن فال قهوه (فال فنجان)

کمی از قهوه را بعد از خوردن آن داخل فنجان باقی می گذارند. سپس بعد از گرفتن نیتی نعلبکی بر روی فنجان گذاشته شده و برگردانده می شود.

بعد از این که قهوه کمی خنک شده با نگاه کردن به اشکال داخل فنجان تعبیر می شود. بعد از فنجان نوبت نعلبکی است. اضافه های داخل نعلبکی درون فنجان ریخته می شود. و این بار با اشکال داخل نعلبکی فال تعبیر می شود.

نحوه گرفتن فال نعلبکی

آماده کردن قهوه ته نشین شده

مقداری قهوه خیلی ریز برداشته شده و داخل آب داغ جوشانده می شود. کمی از آبش خورده شده و ته مانده آن که نباید زیاد غلیظ باشد داخل نعلبکی صاف،تمیز و خشک ریخته شده و برای پراکنده شدن ته قهوه به همه جای نعلبکی چند بار در جهات مختلف تکان داده می شود و برای آشکار شدن اشکال در جهات مختلف تکان داده می شود.

بعد از آماده کردن قهوه نعلبکی را جلوی خود بگیرید،در ذهن خود خطی از راست به چپ که از وسط نعلبکی بگذرد بکشید و به همین ترتیب خطی خیالی از بالا به پایین طوری بکشید که نقطه تقاطع این دو خط درست وسط نعلبکی باشد

آداب گرفتن فال قهوه

فال قهوه، خواندن و تفسیر نشانه ها توسط واسطه ای اســت که از قهوه مانند گوی بلورین فالگیرهای کولی اســتفاده میکند.

قهوه ترک آسیاب شده بیش از هر نوع قهوه دیگر مورد استفاده قرار میگیرد و روند اجرای پیشگویی در همه جای دنیا یکسان اســت.

قهوه نوشیده میشود و فنجان محتوی تفاله قهوه با آداب خاصی بر روی نعلبکی برگردانده میشود و پس از خشک شدن توسط مورد مطالعه فالگیر قرار میگیرد.

اشکالی که بر دیواره فنجان تشکیل شده اند تشخیص داده شده و تفسیر میشوند و هر کس با کمی تمرین و تمرکز و با آزاد گذاشتن ناخودآگاه خود میتواند این اشکال را به خوبی تعبیر نماید.

در واقع تفاله قهوه یا چای، اشکال ابرها، لکه های سنگفرش، گلهای قالی و استخوانهای خرگوش (که در آفریقا به کار میرود)، همه اشکال و نمادهایی هستند که میتوان آنها را با دانستن علم نشانه شناسی و مراجعه به درونیات و درک خود از هر تصویر، معنا نمود.

بیشتر بخوانید :

اعداد در فال قهوه : هر عدد در فال قهوه چه تعبیری دارد ؟

شکل عروس در فال قهوه نشانه چیست ؟

دیدن گربه در فال قهوه نشانه ی چیست ؟

تعبیر و تفسیر کامل دیدن گرگ در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کامل برگ در فال قهوه

تفسیر کامل و بی نقص عکس موش در فال قهوه

عکس موش در فال قهوه

تعبیر دیدن ماه (کامل،هلال) در فال قهوه چگونه است ؟

تعبیر و تفسیر کامل دیدن نوزاد در فال قهوه

تفسیر کامل و بی نقص قفل در فال قهوه


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم