دیدن تصویر گرگ در فال قهوه نشانه چیست ؟

۱,۳۸۱
۰
۰
دوشنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳
هر کدام از اشکال موجود در فال قهوه نشان دهنده گوشه ای از آینده و سرنوشت شما میباشد. و گرگ نشان دهنده قدرت درونی شماست که در ادامه کامل برای شما شرح داده ایم.
دیدن تصویر گرگ در فال قهوه نشانه چیست ؟

تفسیر گرگ در فال قهوه

گرگ در فال قهوه

گرگ در فال قهوه به معنی این است که شما دارای قدرت درونی هستید که از خودتان و اموالتان محافظت می کنید .
همچین گرگ در فال قهوه به معنای دوستان حسود و خود پسند نیز هست که باید حواستان به آن ها باشد و از خودتان در برابر آن ها مراقبت کنید.

برای آگاهی بیشتر از تفسیر تمام اشکال در فال قهوه روی لینک روبرو کلیک کنید : آموزش کامل تفسیر بیش از 130 تصویر متفاوت در فال قهوه

گرگ در فال قهوه

تصویر گرگ در فال قهوه

گرگ در فال قهوه نشان دهنده یک شروع جدید و دشمنان احتمالی است. خبر خوب این است که گرگ از لحاظ ذات و سرشت، مثبت و سازنده است و بنابراین شما احتمالا بر دشمنان یا هر گونه بدشانسی یا غم و اندوه در زندگی غلبه خواهید کرد.

بعلاوه دیدن گرگ در فال قهوه با دوران سخت در زندگی نیز مرتبط است. مشکلاتی که به دلیل دخالت افراد دیگر ایجاد شده است.

اکنون مهم است که زمان خود را به استراحت و لذت بردن از زندگی اختصاص دهید و به جای نگرانی درباره برخی موضوعات، بیشتر درباره اینکه چگونه می‌خواهید از زندگی خود لذت ببرید، فکر کنید. گرگ نشانه و نمادی مثبت است.

گرگ در فال قهوه

تعبیر گرگ در بالای فنجان قهوه

ظاهر شدن گرگ در بالای فنجان قهوه علامتی مثبت است. این حالت نشان می‌دهد که شما رویای داشتن یک خانه و خانواده زیبا و شاد را دارید. این وضعیت نشان می‌دهد که این رویا محقق خواهد شد.

گرگ در فال قهوه

تفسیر گرگ در میانه فنجان قهوه

وجود گرگ در میانه فنجان قهوه به این معنی است که قصد دارید نگرانی‌های دیگران را برطرف کرده و به آن‌ها کمک کنید. شما می‌خواهید دیگران در زندگی احساس راحتی و آسایش داشته باشند.

گرگ در فال قهوه

دیدن گرگ در پایین فنجان قهوه

نقش گرگ در پایین فنجان قهوه، نشان‌دهنده گردش و تفریح با محبوب و معشوق‌تان است. همچنین این حالت نشانگر شخصیت پدرانه و مادرانه شماست که دوست دارید به دیگران کمک کرده تا آن‌ها احساس آرامش و آسایش داشته باشند

گرگ در فال قهوه

آموزش گرفتن فال قهوه

فال قهوه یکی از فال های مرسوم و رایج بخصوص در میان خانم ها می باشد که مطمئنا خیلی ها دوست دارند نحوه خواندن نماد های آن را یاد بگیرند.

  1. نیت کنید.
  2. پس از نوشیدن قهوه نعلبکی را روی فنجان گذاشته و با دقت آن را برگردانید.
  3. چند دقیقه بعد فال شما ظاهر می شود. شما می توانید از روی فنجان یا نعلبکی فال خود را بخوانید.
  4. فنجان را در دست راست خود بگیرید.
  5. با قطر فرضی آن را به ۴ بخش تقسیم کنید. (مانند شکل زیر)
  6. حال هر تکه شامل علائم نمادینی است که میتوانید آنها را با نماد ها و نشانه هایی که در زیر برایتان قرار داده ایم تعبیر و تفسیر کنید.

وسایل لازم برای گرفتن فال قهوه

1- قهوه

قهوه لازم برای فال بینی قهوه ای مخصوص می باشد که می بایست مقداری ناخالصی یا دُرد به اندازه لازم دارا باشد و با قهوه نوشیدنی فرق دارد.پس دقت شود که قهوه فال گیری که به قهوه ترک معروف است تهیه گردد.

2-قهوه جوش

قهوه جوش می بایست ساده و بقدر کافی جادار باشد و حتی الامکان دهانه آن تنگ و جنس آن فلزی و هر چه کهنه تر و قدیمی تر باشد بهتر است.

3- فنجان و نعلبکی

فنجانهای خیلی کوچک مطلوب نیست و می بایست فنجانهای متوسط با ساخت ساده انتخاب شود و دارای لبه بلند باشد.از انواع چینی ساده و هر چه قدیمی تر مطلوب تر است.

4-آتش

آتش طبیعی از سوختن ذغال و هیزم ترجیح داده می شود ولی نوع آتش زیاد مورد توجه نیست.

5-شکر یا قند

شکر یا فشرده برای هم شیرین کردن قهوه که طعم تلخ دارد و هم برای قوام آمدن دُرد قهوه لازم است.

سینی قدیمی شکل دار فلزی مطلوبترین سینی فال قهوه می باشد

طریقه درست کردن قهوه برای فال قهوه

به اندازه هر نفر یک قاشق پر مربا خوری قهوه در قهوه جوش ریخته و به اندازه هر یک قاشق قهوه یک فنجان قهوه ،آب، و به اندازه هر تعداد قاشق نصف آن شکر اضافه می کنیم.

خوب هم می زنیم و روی آتش می گذاریم با حرارت کاملا ملایم و چند بار آن را بهم می زنیم تا کف بالای آن جمع شود به این کف ( خامه قهوه ) می گویند در این لحظه قهوه جوش را از روی آتش بر می داریم و طوری در فنجان ها می ریزیم که بطور یکسان در تمام فنجان ها خامه قهوه هم ریخته شود.

چگونه فال قهوه بگیریم ؟

قهوه را بنوشید ولی بگذارید دُرد آن در ته فنجان باقی بماند؛نعلبکی را روی آن گذاشته با دو دست سریعا به طرف خود برگردانده و روی میز بگذارید و تامل کنید تا کمی خشک و ثابت شود،سپس فنجان را برداشته تصاویر و سمبل ها و نشانه های موجود در آن را شناسایی کرده و مطابق اشکال موجود در لینک معرفی شده در بالا شناسایی و تفسیر کنید. البته شکلهای موجود در قهوه خیلی دقیق و روشن نیستند ولی بیننده پرتجربه به راحتی می تواند تشابه آنها را با اشکال موجود تشخیص دهد.

بیشتر بخوانید :

شکل عروس در فال قهوه نشانه چیست ؟

عکس موش در فال قهوه

تعبیر و تفسیر کفش پاشنه بلند در فال قهوه

تفسیر کامل و بی نقص عکس موش در فال قهوه

نقش قفل در فال قهوه

نقش خروس در فال


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم