دلخوری پرویز پرستویی از مقایسه حامد بهداد با آنتونی کوئین

۱,۶۷۱
۰
۰
پنج شنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۴۱

مجله دلگرم : کمال تبریزی کارگردان معروف سینما مدعی شده که حامد بهداد آنتونی کوئین سینمای ایران است . اما در این بین پرویز پرستویی بازیگر سرشناس و پیشکسوت کشور از این قیاس دلخور شد و نسبت به آن واکنش نشان داد

پرویز پرستویی در واکنش به صحبت‌های کمال تبریزی کارگردان مشهورکه گفته بود «حامد بهداد آنتونی کوئین سینمای ایران است و همه باید منتظر باشند موتورش روشن شود»، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت «با تمام احترامی که برای حامد بهداد قائلم اما تن آنتونی کوئین رو در گور نلرزانید.»

پست اینستاگرامی پرویز پرستویی در مورد حامد بهداد

پرویز پرستویی در اینستاگرام خود نوشت :

آقای کمال تبریزی، امروز به اظهار نظری از شما برخوردم که برام تعجب برانگیز بود و آن اینکه در اظهاراتتون اشاره کردید رابرت دنیرو در تمام بازیهاش باز خود رابرت دنیروئه، تنها کسی که تنوع در بازیهایش وجود دارد آنتونی کوئین است و حامد بهداد برای من یاد اور آنتونی کوئینه.

من اصلا کاری به کار حامد بهداد ندارم، ایشون بازیگر بزرگیه و خودش شاید یادش نباشه که بنده به توصیه رامبد جوان در پشت بوم وزارت صنایع در سر فیلمبرداری فیلم مومیای ۳، ایشون وزنده یاد پوپک گلدره به همایون اسعدیان برای بازی در فیلم آخر بازی معرفی کردم، پس دشمنی با ایشون ندارم.

من نمیگم حامد بهداد بازیگر بزرگی است یا کوچک اما خواهش میکنم با تمام احترامی که براتون قائل هستم به پاس تجربه خوبی که با شما در فیلم لیلی با من است و مارمولک و مهر مادری داشتم، به رابرت دنیرو توهین نکنید و تن آنتونی کوئین رو تو قبر نلرزونید .

اگه میخواهیم برای فیلممون تبلیغ کنیم از هر کس و هر چیزی به عنوان دستاویز استفاده نکنیم و سعی کنیم آدم هارو با خودشون مقایسه کنیم .شما فیلمساز ارزشی هستید از شما توقع داریم اسیر تبلیغات کاذب نشوید .

پرویز پرستویی ، حامد بهداد ، کمال تبریزی ، آنتونی کوئین


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • پرویز پرستویی
  • آنتونی کوئین
  • حامد بهداد

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter