دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۲ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
ادعای جدید : با خرید این خودرو بدون قرعه کشی 500 میلیون سود کنید !
0
کرمان موتور مدعی شد با خرید پیکاپ تی 8 حدود 500 میلیون سود خواهید کرد .

خرید پیکاپ تی ۸

کرمان موتور پیکاپ T8 خود را بدون قرعه کشی به مشتریان واگذار می کنند.

این خودروساز خصوصی اعلام کرد متقاضیان می توانند از 11 اردیبهشت نسبت به خرید پیکاپ KMC T8 اقدام کنند.

قیمت پیکاپ تی ۸

کرمان موتوری ها این خودروی پیکاپ را به صورت نقدی به متقاضیان واگذار می کنند. موعد تحویل این خودرو سه ماهه خواهد بود. این خودروساز کرمانی اعلام کرده است قیمت پیکاپ KMC T8 در این طرح فروش یک میلیارد و 650 میلیون تومان خواهد بود و متقاضیان باید این مبلغ را به صورت یکجا به حساب کرمان موتور واریز کنند.

نکته قابل توجه در ارتباط با این طرح فروش این است که کرمان موتوری ها سود مشارکت و یا انصراف برای وجه پرداختی مشتری پیش بینی نکرده اند اما چنانچه در تحویل خودروهای فروخته شده تاخیری از سوی خودروساز ساکن کرمان اتفاق بیفتد، سه درصد جریمه تاخیر بصورت ماهانه به مشتریان پرداخت خواهد شد. متقاضیان باید برای ثبت درخواست خرید خود از مسیر سایت این خودروساز اقدام کنند کرمان موتور اعلاکم کرده پیکاپ KMC T8 را در رنگ های سفید، مشکی، قرمز و آبی عرضه خواهد کرد.

بررسی قیمت بازاری این خودرو نشان می دهد این روزها پیکاپ T8 کرمان موتور با مبلغی حدود دو میلیارد و 150 میلیون تومان در بازار در دسترس متقاضیان قرار دارد. حال که کرمان موتور این خودروی پیکاپ را با قیمت یک میلیارد و 650 میلیون تومان به مشتریان واگذار می کند، خریداران این خودرو می توانند سودی حول و حوش 500 میلیون تومان را به حساب خود واریز کنند.

منبع: اقتصادنیوزاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits