دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۳ مرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۷ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
مزایای کفش لژدار زنانه
1
زمان مطالعه: 4 دقیقه
کفش لژدار محکم‌تر و راحت‌تر از کفش پاشنه بلند معمولی است، زیرا سطح تماس بیشتری را با زمین برقرار می‌کند و به راه رفتن آسان و حفظ تعادل فرد کمک می‌کند.

کفش لژدار (گوه ای یا پلتفرم) چیست؟

به گزارش دلگرم : کفش اسپرت لژدار زنانه نوعی کفش پاشنه بلند است و برخی انواع آن علی رغم نام اسپرت اصلا ورزشی نیست. دارای سه نوع ساده، گوه ای و پلتفرم می باشد. کفش لژدار اسپرت اغلب روی کفش های اسپرت Running و sneakers اجرا می شود. تفاوت عمده کفش لژدار اسپرت با سایر کفش های لژدار مثل صندل لژدار زنانه طراحی آن بر اساس انحنای پا می باشد. انواع انحنای پا، پرانتزی، ضربدری، معمولی و کف پای صاف می باشد. بنابر این قبلا باید پای خود را بررسی کنید تا انحنای آن را تشخیص دهید. کفش اسپرت لژدار زنانه را مناسب سایز پای خود ا و انحنای آن انتخاب کنید، تا راحت باشید.

انحنای پا را از روی راه رفتن نیز می توان تشخیص داد و اگر شما کفش مناسب انحنای پای خود انتخاب کنید، زیباتر از گذشته قدم خواهید زد. برای تشخیص انحنای پا کافی است پایتان را بشوید و روی بتن بگذارید. تصویر کف پا را مشاهده کنید تا بفهمید پای شما چگونه است. کفش لژدار اسپرت انتخابی مناسب برای نوعروس ها است. کفش اسپرت لژدار زنانه امکان افزایش قد همراه با پوشش عیوب پا را دارد.در قسمت قبل گفتیم کفش اسپرت لژدار زنانه داری سه نوع پلتفرم، ساده و گوه ای می باشد. که بنابر علایقتان قادر به انتخاب آن ها خواهید بود.

کفش لژ دار

انواع کفش لژ دار

1. پلتفرم: بیشتر با نام مبلی شناخته می شود. برای کفش اسپرت لژدار زنانه و انواع صندل های لژدار استفاده می شود. در این نوع از کفش هم پاشنه و هم پنجه در ارتفاع بیشتری از سطح زمین قرار می گیرند و این ارتفاع در پاشنه بیشتر از سایر نقاط پا است.

2. ساده: بیشتر برای کفش اسپرت لژدار استفاده می شود. در این مدل از پاشنه کفش، تمام قسمت های پا در یک ارتفاع یکسان از سطح زمین قرار می گیرد و جز بهترین کفش های پیاده روی هستند.

فواید و انواع کفش لژدار

3. گوه ای: این نوع برای انواع صندل لژدار زنانه رایج بوده و کمتر برای کفش لژدار اسپرت به کار برده می شود. در این نوع کفش ارتفاع پنجه نسبت به زمین خیلی کم و حتی غیر قابل چشم پوشی می باشد. پاشنه پا در بیشترین ارتفاع قرار گرفته و انحنای کفش بیشتر از مدل پلتفرم می باشد.

حتماً بخوانید:
مدل کفش لژدار پاشنه دار زنانه

مدل کفش لژدار پاشنه دار زنانه

مدل کفش لژدار پاشنه دار زنانه را براي شما دوستان عزيز و کاربران در اين قسمت قرار داده ايم اميدوارم از اين تصاوير لذت برده باشيد. مدل کفش لژدار پاشنه…

هرجوری هم فکر کنید، بیشتر کفش های ورزشی لژدار هستند، علت این مسئله را نیز با نگاه کردن به کف کفش های ورزشی می توان توجیه کرد. کفش های اسپرت که در آن ها پاشنه کفش از نوع ساده بوده و ارتفاعی بین سه تا پنج سانتی متر دارد، به عنوان کفش ورزشی قابل قبول می باشد. در غیر این صورت کفش جنبه ورزشی ندارد و فقط یک کفش راحت و پاشنه بلند است. البته عنوانی از کفش ها با نام لژ مخفی نیز وجود دارند،که اغلب گوه ای و مبلی می باشند ولی از بیرون مانند لژ ساده یا بدون لژ به نظر می رسند.

 کفش اسپرت لژدار

تفاوت کفش اسپرت لژدار با صندل اسپرت لژدار

وقتی از کفش اسپرت لژدار زنانه صحبت میشود، منظور کفش های ورزشی یا کفش های مشابه کفش ورزشی می باشد، در حالی که صندل نوعی کفش روباز و متداول در بین آقایان است. صندل اسپرت تنوع بیشتری نسبت به کفش اسپرت لژدار دارد و مدل زنانهاین کفش مجلسی تر نیز هست. صندل ها عموما حمایت کمی از مچ پا دارند و فقط چند بند ظریف آن ها را روی پا نگه می دارد. وقتی کفی صندل ها مانند کفش اسپرت طراحی شود به آن صندل اسپرت می گویند و این دو اصلا یکسان نیستند.

مزایای کفش اسپرت لژ مخفی

تعجب نکنید، کفش اسپرت لژدار زنانه نیز دارای مدل های لژ مخفی می باشد. این نوع از کفش ها برای دخترانی طراحی شده است که دوست دارند قد بلند به نظر برسند و پاشنه کفش آن ها نیز خیلی عادی دیده شود. با پوشیدن این کفش ها قد فرد به طور متوسط ۵ سانتی متر افزایش می یابد. افزایش قد تاثیر بسزایی روی روحیه دارد و شما را جذابتر می کند. دیگر لازم نیست فکر کنید، پاشنه کفش شما چطوری است. آیا خیلی بزرگ به نظر می رسد یا خیر؟ همه چیز به خاطر دوخت خاص این کفش ها داخل کفش پنهان شده است. البته شما می توانید یک کفش معمولی بخرید و با ژل افزایش قد، که نوعی کفی کفش است قد خود را افزایش دهید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


مطالب مرتبط
hits