دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۷ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۰۳ جمادى الأول ۱۴۴۳ قمری و ۰۸ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
عکس دونفری علی صادقی و عسل قرایی سوژه کاربران شد / فتوشاپه یا اصله ؟
24
دوشنبه, ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ۲۰:۳۹
علی صادقی و عسل قرایی بازیگر سریال پلاک ۱۳ .

علی صادقی و عسل قرایی

عسل قرائی این روزها بسیار مورد توجه کارگردانها قرار گرفته‌ و در سریال بانوی سردار نقش آفرینی کرده است. او یکم دی ماه سال 87 در تهران متولد شد.

عسل در یک خانواده کم جمعیت زندگی می‌کند و بجز خودش یک برادر دارد که سه سال از عسل کوچکتر است. او بازیگری را از 6 سالگی شروع کرد و در آثاری همچون «سرکوب»، «ماموریت غیرممکن»، «بانوی سردار»، «لالا کن»، «ناهید»، «دزد و پری» به عنوان «بازیگر» حضور داشته است.

هرچند زمانی که عسل قرایی بازیگری را شروع کرد هنوز به مدرسه نمی‌رفت اما حضور سر صحنه‌های فیلم‌های سینمایی مانع تحصیل او نشد. زمانی که عسل در یک فیلم برای بازیگری انتخاب می‌شود معلمی نیز کنار اوست تا از درس‌هایش عقب نماند و بتواند درسش را هم بخواهند. جالب است بدانید که عسل قرایی یکی از پرکارترین بازیگران در سالهای اخیر بوده‌ است.

او در چهار سال فعالیت کاریش 6 کار داشته و این روزها با سریال بانوی سردار به تلویزیون می‌آید. نقشی که عسل قرایی در این سریال بازی می‌کند یکی از موثرترین نقش‌هاست و به گفته مادرش او سختی زیادی را برای ایفای این نقش متحمل شده‌ است.

عسل اولی نبار برای فیلم دزد و پری به کارگردان این فیلم معرفی شد. هرچند او 6 ساله بود اما زمانی که مقابل دوربین قرار گرفت اعتماد به نفس و دیالوگ گویی مسلط او هنرپیشه‌های دیگر را متحیر کرد.

عسل قرایی با قرار دادنی این عکس نوشته :

در سرزمین خاطره‌ها آنان که خوبند همیشه سبزند
و آنان که محبتها و دوستیها را بر قلبشان برافراشتند همیشه به یاد می‌مانند♥️

عکس دونفری علی صادقی و عسل قرایی سوژه کاربران شد / فتوشاپه یا اصله ؟

عکس دونفری علی صادقی و عسل قرایی سوژه کاربران شد / فتوشاپه یا اصله ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.6 از 5 (24 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است