دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۳ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۰۴ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی
دعوای زن ابی با محسن چاوشی
1
زمان مطالعه: 5 دقیقه
دعوای محسن چاوشی و همسر ابی دعوا و درگیری مجازی همسر ابی حامدی ( مهشید ) با محسن چاوشی جنجالی شد

دعوای محسن چاوشی و همسر ابی

دعوا و درگیری مجازی همسر ابی حامدی ( مهشید ) با محسن چاوشی جنجالی شد

ماجرا از این قرار است که مهشید حامدی پس از اینکه محسن چاوشی شعری درخصوص امیرالمومنین نوشته بود به او حمله تندی کرد و او را عرب پرست خواند.

محسن چاوشی ، مهشید حامدی ، زن ابی ، همسر ابی

پست اینستاگرامی محسن چاوشی

separator line

مهشید حامدی در واکنش به پست محسن چاوشی پستی در اینستاگرامش منتشر کرد و به شدت به محسن چاوشی تاخت

محسن چاوشی ، مهشید حامدی ، زن ابی ، همسر ابی

پست اینستاگرامی مهشید حامدی

اهانت مهشید به ذوالفقار حضرت علی و ایران سبب شد تا شماری از هواداران محسن چاوشی ، در کامنت زنی خود از هشتگ هایی چون: یا حیدر کرار، ذوالفقار علی و مرگ بر عربستان سعودی استفاده کنند.

واکنش محسن چاوشی به مهشید حامدی

▫️محسن چاوشی، با انتشار یک متن در فضای مجازی، ضمن پاسخ به مهشید حامدی همسر ابراهیم حامدی ملقب به ابی، از سفر تعدادی از خوانندگان لس‌آنجلسی به عربستان انتقاد کرد. در آن سفر کذایی ابراهیم حامدی به همراه چندی دیگر به عربستان رفته بود.

محسن چاوشی تصویری از عکس پست اینستاگرامی مهشید حامدی را منتشر کرد و نوشت :

تعفن! رایحه‌ی تخمیر است ... که قهقهه‌زنان می‌پیچد ...به مشام و جیب‌هایِ بی‌گناه....و البته بیچاره گوش‌های عربده‌خواه....تعفن! ....کج فهمی‌ است و روخوانی‌.....و هیجان لحظه‌ای دیده شدن....و البته شنیده شدن ...غیرِ جغرافیای بد مستِ پُرعربده ...و کفش‌های طلا یادمان باشد...آن دو جفت، دوازده اعدامی بود.... زیر پای شما به عربستان.
اگر طلاست نعلینتان....ما هنوز رختمان عزاست....به سبزی و نان زنده‌ایم......البته بدون بی‌خندانِ رفسنجان....عربده نکش شبه ماه!
کمی آرام بتیغان ....بیا اینجا.....و کمی مزه کن پوستِ شیر را ....کمی بخوان و ‌اندکی گوش باش
جای نوشیدن و چرخیدن.....من از تو داغ‌ ترم.....ادای داغ در نکن....که شمشیرِ ذوالفقارِ من.....مست میدان است
و آماده به گردنکشان.....جیب بُران....و عربده کشان ... و البته یاد عربده کشی دیگر افتادم متعارف
همان که پشیمان است “مثل سگ” .....و افتخار می‌کند......به کاباره....و شهامتِ تهران ندارد!
یا علی

واکنش ابی به محسن چاوشی

▫️پس از حمله مهشید حامدی (همسر ابراهیم حامدی) به محسن چاوشی، این خواننده پاپ کشورمان، در متنی شعرگونه، از آن دسته خوانندگان خارج از کشور که برای کنسرت به عربستان سعودی سفر کردند یا علیه اعتقادات مذهبی مردم ایران موضع گرفتند، به شدت انتقاد کرد.

▫️ابی، شهرام شب‌پره، شادمهر عقیلی، آرش و اندی از جمله خوانندگانی بودند که در جده عربستان، کنسرت دادند. عارف هم دیگر خواننده خارج از کشور است که در یک کنسرت، به مقدسات اسلامی توهین کرد که البته با انتشار متنی، بابت آن عذر خواست.


▫️پس از این مساله، ابراهیم حامدی معروف به ابی همسر مهشید حامدی با انتشار ویدئویی از محسن چاووشی دلجویی کرد. ابی بخشی از یکی از ترانه های محسن چاوشی را خواند.

▫️این پیام ابراهیم حامدی محسن چاوشی را تا اندازه‌ای آرام کرد ولی مهشید حامدی بار دیگر در متنی تندتر به چاوشی تاخت. ولی این بار پاسخی از محسن چاوشی دریافت نکرد.

مهشید حامدی آرام نگرفت و دوباره به محسن چاوشی تاخت

او با انتشار تصویری از پست اینستاگرامی محسن چاوشی نوشت :
این جوابه سراپا خشم وغرور و بد دهانی جناب چاووشی است در جواب نوشته بنده
به واقع این ها فکر می‌کند چه کسی هستند؟ تمام درد و رنج مردم را که مطرح شده دور ریخته و بند کرده اند به بیتی که به نظر بنده وحشیانه است؟.....
شاید دلخور هستند که حتی اسمشان را نیاوردم .....
این ها چه جور موجوداتی هستند که خودشان را تا این حد در اوج میبینند...... و اینگونه وحشیانه به دارو ندارت میتازند؟ این هنرمند است...... مانند حزب اللهی های دبش و یا داعشیان، خندیدن و می خوردن و رقصیدن را جرمت می‌کنند.
من ۲۸ سال است در کنار زیباترین روح هنرمند درخشیدم .......جانم گمان میکنی در لنگه کفشی چون شما مایع چشمگیر شدن یافته ام؟ زهی خیال باطل زهی خودپسندی.
واقعا شهامت صحبت کردن از عربده زدن دارید .....
ای خواننده ماشینی که تا به امروز به کمک حکومت جیب مردم را خالی کردید و اگر من جرات تهران آمدن ندارم، شما که انجایید و ادعا دارید چرا جرات کنسرت زنده گذاشتن ندارید؟ آنقدر مرد نیستیدکه با خودم طرف شوید و نازنین مرد من را به لیچار گوییهایتان وارد نکنید. چقدر به خود میبالم که «شبه ماهم» که نامم است، تو چه هستی تاریک و سیاه چاله ای متعفن. بله آقای پاسدار......
جواهر من افتخار می‌کند به کاباره،
به جایی که چون نوجوان هنرنمایی کرد و اولین ماشین رختشویی را برای مادرش خرید به جایی که با دستمزدهایش مادر فرش میخرید و بعد ها خانه خرید.
شما ریاکارانه چند زندانی آزاد کردید و تبلیغاتتان گوش دنیا را کر کرد، چاقوکشان کوچکتان که به صفحه ام گسیل کردید از این بزرگواری مینویسند نیاز به یاد آوری شاعرانه نبود. ابی سالیانه زندانیان بدهکار را از طریق دوستانش آزاد می‌کند و اطمینان دارم از باگوییش در اینجا ناراحت خواهد شد. شما همچنان داغ باش و شمشیر زولفقار بچرخان که ۴۰ سال است دور دور شماست. مرد باش تا شاید به لشگر بزدلت کمی مردانگی بیاموزی


۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
ناشناس | ۱ هفته پیش
وهماناکه شکم سیر ازشکم گرسنه خبرندارد،مثل سگ وگربه به جون هم افتادن
0
0
hits
statcounter