تصمیم جنجالی مگان مارکل و پرنس هری + سند

مستقل شدن مگان مارکل و پرنس هری
۱,۶۰۰
۲
۰
پنج شنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۰۶
شاهزاده مگان و پرنس هری با انتشار پستی در اینستاگرام مشترکشان اعلام کردند که قصد دارند عناوین سلطنتی چشم پوشی کرده و برای زندگی به آمریکای شمالی نقل مکان کنند...
مستقل شدن مگان مارکل و پرنس هری

جدایی شاهزاده هری و مگان مارکل از خانواده سطلنتی

مهاجرت هری و مگان

دلگرم: صفحه رسمی زوج سلطنتی ساسکس در اینستاگرام با انتشار پستی اعلام کرده پرنس هری و همسرش مگان مارکل (دوک و دوشس ساسکس) قصد دارند از عناوین سلطنتی چشم پوشی کرده و برای زندگی به آمریکای شمالی نقل مکان کنند.

این زن و شوهر با انتشار تصویری از خودشان نوشتند:
پس از ماه ها تفکر و گفت و گوهای داخلی، ما تصمیم گرفتیم که امسال یک تحول ایجاد کنیم و یک نقش کوچک جدید پیشرفته را با زحمت و پشتکار از یک نهاد بزرگتر ایجاد کنیم.
ما قصد داریم که از نقش یک عضو ارشد از خانواده ی سلطنتی عقبگرد کنیم و کار کنیم تا بتوانیم از لحاظ مالی مستقل باشیم،
در عین حال بطور تمام و کمال از ملکه حمایت می کنیم. این تصمیم ما بر اساس تشویق های شما، مخصوصا در همین سالهای اخیر، بوده است.
حالا ما میخواهیم زمانمان را بین بریتانیا و امریکای شمالی تقسیم کنیم، این افتخار را داریم که به وظایفمان در قبال ملکه، کشورهای مشترک المنافع و موسسه های مورد حمایتمان عمل کنیم.
این تعادل جغرافیایی ما را قادر خواهد کرد که پسرمان را با سنت های با ارزش سلطنتی که در آنجا به دنیا آمده بزرگ کنیم علاوه بر این فضایی برای خانواده مان فراهم کنیم تا بتوانیم بر فصل جدیدی از زندگیمان که تاسیس نهادهای خیرخواهانه جدید است تمرکز کنیم. چشم به راهیم تا تمام جزییات این موضوع را با شما در میان بگذاریم، همانطور که همچنان همکاریمان را با ملکه، پرنس ولز، دوک کمبریج و تمام وابستگان ادامه می دهیم.
تا آن زمان تشکر قلبی ما را به خاطر حمایت هایتان پذیرا باشید

تصمیم جنجالی مگان مارکل و پرنس هری + سند


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم