دلگرم
امروز: جمعه, ۱۵ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۷ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
نحوه ثبت نام آنلاین اردوی راهیان نور
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
راهیان نور گروه بزرگی از کاروان‌های سیاحتی - مذهبی در ایران که به بازدید از مناطق جنگی بازمانده از جنگ ایران و عراق در غرب و جنوب غربی این کشور می‌پردازند .

ثبت نام آنلاین در اردوی راهیان نور

اردوی راهیان نور سالهاست با هدف آشنا سازی افراد با مناطق جنگی و عملیاتی انجام میشود و علاقه مندان زیادی دارد که در هر دوره افراد بسیاری با این تورهای زیاتی سیاحتی همراه میشود.

علاقه مندان به شرکت در تور های زیارتی و سیاحتی شمال غرب میتوانند از طریق لینک زیر ثبت نام کنند. این سفر یک هفته ای را میتوانید با خانواده و همراهان خود انجام دهید. آشنایی با مناطق جنگی و عملیاتی و زیارت مزار شهیدان گم نام سعادت بزرگی است که نصیب هر کسی نمیشود شما میتوانید هم اکنون از طریق لینک زیر ثبت نام کنید و بعد از ثبت نام منتظر اعلام زمان حرکت باشید. این سفر به صورت گروهی و با تور میباشد.

ثبت نام آنلاین اردوی راهیان نور

معرفی سامانه ره نور rahnoor.ir

اردوهای راهیان نور سال هاست که در حال برگزاری هستند و دانش آموزان و دانشجویان زیادی نیز در آن شرکت کرده اند. هدف از برگزاری این اردوها آشنایی افراد با فداکاری های دوران دفاع مقدس و پرورش روحیه جهادی در آن هاست. هر ساله دختران و پسران در قالب کاروان های مجزا از مناطق عملیاتی جنوب کشور دیدن می کردند، اما از سال 98 و با همگیری کرونا، این اردوها نیز به تعلیق درآمدند.

راهیان نور

راهیان نور 1401

اما اکنون دوباره امکان ثبت نام راهیان نور ۱۴۰۱ فراهم شده است و افراد می توانند به سامانه rahnoor.ir مراجعه و اقدام به نام نویسی نمایند. این سامانه این امکان را فراهم کرده است که داوطلبان و متقاضان بتوانند به راحتی از طریق آن اقدام به ثبت نام کاروان ها کنند.

ثبت نام کاروان های راهیان نور امسال به شکل متفاوت تری از سال های گذشته برگزار می شوند و شرایط خاصی نیز دارند. شرط شرکت در این اردوها، تزریق هر سه دوز واکسن کرونا می باشد. همچنین، اعزام کاروان های دانشجویی نیز انجام می گیرد ولی دانش آموزان در این دوره حضور پررنگی نخواهند داشت.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است