دلگرم
امروز: شنبه, ۰۶ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۱ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۲۷ نوامبر ۲۰۲۱ میلادی
نحوه ثبت نام در سایت استخدام ارتش (aja.ir)
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سامانه استخدام ارتش / استخدام ارتش / سامانه ارتش aja.ir / ارتش جهت اطلاع رسانی اخبار مربوط به آزمون های استخدامی خود و دیگر اخبار مربوط به این ارگان در صدد راه اندازی سامانه آجا به نشانی اینترنتی aja.ir برآمد .

سامانه استخدام ارتش

سامانه ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی aja.ir دارای بخش های متنوعی از جمله آشنایی با تاریخچه ارتش، معرفی دانشکده های افسری، اطلاعیه و استخدام، برنامه های رادیویی و تلویزیونی، آلبوم عکس، معرفی شهدای ارتش، کد رهگیری ایثارگران، سامانه تکمیل اطلاعات ایپارگران آجا و… می باشد .

ورود به سامانه استخدام ارتش

نحوه ثبت نام در سایت استخدام ارتش

جهت ثبت نام در آزمون های استخدامی که معمولا هر ساله توسط ارتش برگزاری می شوند، لازم است مطابق با راهنمای زیر فرآیند نام نویسی خود را به انجام برسانید. توصیه می شود که پیش از اقدام به نام نویسی، اطلاعیه منتشر شده در سایت اختصاصی این ارگان را با دقت مطالعه نموده و در صورت احراز شرایط مورد نیاز، اقدام به ثبت نام نمایید.

  1. ابتدا وارد سامانه ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی aja.ir شوید و سپس بر روی گزینه سبز رنگ “گزینش و استخدام” که نشانی اینترنتی مستقل آن gozinesh.aja.ir می باشد، کلیک نمایید.
  2. اکنون در انتهای صفحه، لینک های مربوط به خرید کارت اعتباری، بازیابی و فراموشی کد رهگیری و تکمیل فرم ثبت نام را مشاهده می کنید. با توجه به این که ثبت نام در این سامانه نیازمند پرداخت هزینه می باشد، لازم است پیش از ثبت نام، اقدام به خرید کارت اعتباری کنید.
  3. جهت خرید کارت اعتباری منوط به پرداخت هزینه های ثبت نامی، لازم است رشته تحصیلی مورد تقاضا و حوزه ثبت نامی خود را انتخاب کرده و سپس شماره تلفن همراه و سایر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. حال باید بر روی دکمه “تایید و پرداخت” کلیک نمایید.
  4. پس از پشت سر گذاشتن مراحل پرداخت و اخذ کد رهگیری، به صفحه نخست بازگردید و کلید “تکمیل فرم ثبت نام” را بفشارید.
  5. جهت تکمیل فرم نام نویسی خود می بایست اطلاعات خواسته شده که شامل کد ملی و کد رهگیری خریداری شده می باشد را در بخش های مربوطه وارد کنید و بر روی دکمه “تایید” کلیک نمایید.
  6. پس از این که عکس داوطلب و اطلاعات خواسته شده که شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، قد، وزن، رشته تحصیلی، معدل کل، نوع سهمیه و… را در سامانه ثبت کردید، گزینه “تایید نهایی” را بفشارید و منتظر بررسی درخواست خود و صدور شماره پرونده باشید.

پس از انجام مراحل فوق، از فرم نام نویسی خود یک نسخه پرینت تهیه نمایید و تا پایان مراحل پذیرش در دانشگاه مورد نظر، نزد خود نگه دارید. همچنین فراموش نکنید که عدم دریافت شماره پرونده، به منزله تکمیل نشدن فرآیند ثبت نام می باشد. از دیگر خدمات سایت aja.ir می توان به ارائه شرایط استخدام ارتش اشاره نمود که جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آن می توانید به لینک قرار داده شده بالا مراجعه نمایید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید