دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۰۱ جمادى الأول ۱۴۴۳ قمری و ۰۶ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
نحوه ورود به سامانه سناپ / sanap.padide.com
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سامانه سناپ، سامانه سناپ چیست ، سامانه سناپ چه ویژگی هایی دارد ؟ برای ورود و نحوه خرید سهام پدیده از سامانه سناپ استفاده نمایید .

سامانه سناپ

سامانه سناپ توسط شرکت پدیده راه اندازی شده که مخفف سامانه نقل و انتقال سهام پدیده است. ثبت نام در این سامانه از طریق شماره ملی شما انجام میشود و میتوانید مطابق شکل زیر سفارش خرید یا فروش سهام خود را در سامانه ارسال کنید و در صورتی که خریدار و فروشنده در یک قیمت توافق کنند به صورت آنلاین میتوانید سهام پدیده را بخرید و یا بفروشید.

سامانه سناپ

سهام پدیده را بفروشیم یا بخریم؟

تصمیم نهایی به عهده شماست اما طی بررسی هایی که ما داشتیم این سهام در سامانه سناپ بسیار پایین تر از ارزش واقعی خود معامله میشود و به شما پیشنهاد میکنیم مقدار کمی هم صبوری کنید تا این سهم در بازار پایه فرابورس ایران پذیرش شود و در بورس اقدام به فروش سهام تان کنید. بازار بورس تهران بسیار بزرگ تر و قانون مند تر از سامانه سناپ است و عملآ مشتریان بزرگتر و تعداد بسیار بیشتری از افراد مشتری خرید سهام پدیده از شما خواهند بود. نتیجه اینکه با بالا رفتن اقبال به سمت سهام پدیده قیمت آن به احتمال بسیار زیاد افزایش چشم گیری پیدا خواهد کرد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است