دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۲ آبان ۱۴۰۰ برابر با ۱۷ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
ltms medu ir ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان
3
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سامانه ال تی ام اس ،سامانه ضمن خدمت فرهنگیان، ورود به سامانه دوره های ضمن خدمت فرهنگیان،سامانه ضمن خدمت فرهنگیان،ltms medu ir ،ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان .

سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

دوره های ضمن خدمت، پس از استخدام فرهنگیان انجام می شود و به آموزش معاونین پرورشی، مدیران، دبیران، آموزگاران و هنرآموزان تعلق دارد. جهت ثبت نام فرهنگیان سال 1400 در دوره های بیان شده، سامانه تحت عنوان سایت ضمن خدمت فرهنگیان | LTMS راه اندازی شده است.

کاربران باید در زمان مقرر به سایت ضمن خدمت فرهنگیان مراجعه نموده و ثبت نام خود را انجام دهند.

ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ال تی ام اس

وزارت آموزش و پرورش هر ساله با هدف ارتقا سطح علمی و دانش معلمان و کادر آموزشی مدارس ، دوره های ضمن خدمت فرهنگیان را برگزار می کند و متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط لازم، از جمله حداقل سابقه خدمت 5 ساله، می بایست در زمان مقرر، به ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان مراجعه نموده و ثبت نام خود را انجام دهند و سپس در آزمون شرکت نمایند. لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان شامل دوره های 6 الی 48 ساعته است که فرد متقاضی بر اساس رشته شغلی می تواند در این دوره ها ثبت نام کند.

لازم به ذکر است، نمره قبولی در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان 12 از 20 است و فرهنگیانی که بتوانند در آزمون های پایان دوره نمره قبولی کسب کنند ،‌ گواهی دوره ضمن خدمت دریافت خواهند کرد.

سایت ضمن خدمت فرهنگیان

ltms.medu.ir سامانه ضمن خدمت فرهنگیان به منظور ثبت نام فرهنگیان در دوره های ضمن خدمت طراحی شده است. داوطلبان برای ثبت نام سال 1400 در سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان LTMS باید در زمان مقرر، به نشانی اینترنتی ltms.medu.ir مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند.

ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان به منظور انجام امور مرتبط با دوره های ضمن خدمت دانشگاه فرهنگیان راه اندازی شده است. لازم به ذکر استف علاوه بر فرهنگیان شاغل مدارس دولتی، کادر آموزشی و اداری مدارس غیر دولتی نیز می توانند با ثبت نام در سامانه، در دوره های "ضمن خدمت فرهنگیان" شرکت نمایند. ثبت نام داوطلبان در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان سال 1400، تنها از طریق ltms.medu.ir سامانه ضمن خدمت فرهنگیان | LTMS انجام می پذیرد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (3 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید