دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۱۴ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۲۱ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
نحوه ورود و ثبت نام در سامانه یاران رئیسی yaran.raisi.ir
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سامانه یاران رئیسی، دانلود سامانه یاران رئیسی،سایت رئیسی، برای ورود به سامانه یاران رئیسی تا انتها با ما ما همراه باشید .

ثبت نام در سامانه یاران رئیسی

سامانه یاران رئیسی برای معرفی مدیران و اعضای تیم ابراهیم رئیسی روز گذشته راه‌اندازی شد. بر این اساس مردم می‌توانند گزینه‌های مورد نظر خود را که برای دولت رئیسی در نظر دارند در این سامانه ثبت کنند.

سامانه یاران رئیسی به آدرس yaran.raisi.ir/managers فعالیت دارد و در آن از همه نخبگان، فرهیختگان، گروه‌ها، احزاب، تشکل‌ها و آحاد مردم دعوت شده تا مدیران و اعضای مورد نظر خود را در این سامانه معرفی کنند.

برای ورود به سامانه یاران رئیسی yaran.raisi.ir روی گزینه زیر کلیک کنید .

سامانه یاران رئیسی

سامانه یاران رئیسی چیست ؟

سامانه یاران رئیسی سامانه‌ای که در آن مردم می‌تواند خودشان یا افراد دیگر را برای سمت‌های اجرایی در دولت رئیسی معرفی کنند.

ورود به سامانه یاران رئیسی

کاربران برای ورود به سامانه «یاران رئیسی» باید نام، نام خانوادگی، شماره همراه، استان و شهر محل سکونت، شماره ملی را وارد کنند. بعد از طی این مراحل پیامکی برای ورود به سامانه و تکمیل اطلاعات فردی، برای کاربران ارسال می‌شود.

در حالی این سامانه روز گذشته راه‌اندازی شده که این روزها گمانه‌زنی‌های زیادی درباره اعضا و تیم ابراهیم رئیسی میان محافل سیاسی و شبکه‌های اجتماعی می‌شود.

گفته می‌شود حضور برخی از این افراد در تیم رئیسی نیز نهایی شده است. از جمله نام‌هایی که این روزها شنیده می‌شود، فرهاد رهبر، مسعود میرکاظمی، حجت عبدالملکی، رضا فاطمی امین و یاسر جبرائیلی است. البته از این چهره‌ها به عنوان اعضای تیم اقتصادی رئیسی نام برده شده.

شرایط ثبت نام در سامانه رئیسی

شرایطی که در سامانه «یاران رئیسی yaran.raisi.ir/managers برای معرفی گزینه‌های مورد نظر مردم در نظر گرفته شده «کارآمدی»، « فسادستیزی»، «روحیه انقلابی» و «مردمی بودن» است.

در مورد سامانه رئیسی بیشتر بخوانید :

ورود به سامانه هوشمند ارتباط مردمی ستاد رئیسیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید