دلگرم
امروز: شنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۱ قمری و ۰۸ اوت ۲۰۲۰ میلادی
تشک رویال، از معرفی تا انتخاب
0
زمان مطالعه: 10 دقیقه
تشک بزرگ‌ترین بخش از هر بستر است که بیشترین نقش را در شکل‌دهی کیفیت آن ایفا می‌کند. یک تشک برای آن‌که ایده‌آل محسوب شود نیازمند شرایطی است که هر یک بخشی از کیفیت آن را رقم می‌زنند. از مهم‌ترین این نکات راحتی و حفظ سلامتی حین و بعد از خواب است.

این نوشتار قصد دارد تشک رویال را در نگاهی کلی معرفی نماید. اگر مایلید در این مورد اطلاعات مفیدی کسب نمایید می‌توانید تا انتهای مطلب با ما همراهی کنید.

خواب به‌عنوان یکی از اساسی‌ترین نیازهای انسان حدود یک‌سوم از شبانه‌روز و به‌عبارتی همین کسر از زندگی هر فرد را شامل می‌شود. این قسمت از حیات فیزیولوژیک انسان تاثیرات عمیقی بر سایر بخش‌ها داشته و می‌تواند کیفیت آنها را تحت‌تاثیر قرار دهد. به همین دلیل نیز لازم است تا در بهبود کیفیت این بخش از زندگی خود بکوشیم و بیشترین بهره‌برداری را از ساعات خواب و استراحت‌مان داشته باشیم. برای دستیابی به این منظور انتخاب بستر مناسب و مدیکال می‌تواند گام بزرگ و مفیدی محسوب شود. به‌شرط آن‌که در انتخاب آن دقت کافی صورت گیرد.

از تشک خود چه انتظاری دارید؟

تشک بزرگ‌ترین بخش از هر بستر است که بیشترین نقش را در شکل‌دهی کیفیت آن ایفا می‌کند. یک تشک برای آن‌که ایده‌آل محسوب شود نیازمند شرایطی است که هر یک بخشی از کیفیت آن را رقم می‌زنند. از مهم‌ترین این نکات راحتی و حفظ سلامتی حین و بعد از خواب است.

راحتی نخستین انتظار افراد از تشکی است که برای خواب انتخاب می‌کنند. هیچ‌کس مایل نیست تا پس از ساعات کار و خستگی روی تشکی ناراحت بخوابد. اما هر تشک راحتی لزوما سلامتی ما را نیز تامین نمی‌کند. لذا نمی‌توان یکی از این‌دو را بدون لحاظ کردن دیگری انتخاب نمود. اینجاست که معنای تشک ایده‌آل شکل می‌گیرد.

تشک ایده‌آل کدام است؟

برای آن‌که تشکی بتواند صفت ایده‌آل را به‌خود بگیرد باید در اولین گام سلامتی کاربر را حین خواب و پس از آن تامین کند. هرچند این لفظ غیر از خواب راحت و عمیق موارد دیگری را نیز شامل می‌شود. از آن جمله مراقبت از سلامتی کمر و ستون‌مهره است تا تغییر شکل نداده و دفرمه نشوند. برای این کار لازم است تا تشک از استانداردهای معتبری برخوردار باشد.

تشک رویال، از معرفی تا انتخاب

وجود درجه سفتی مشخص و کنترل شده یکی از مهم‌ترینِ این استانداردهاست. میزان سفتی هر تشک به عوامل مختلفی وابسته است که همگی در بخش داخلی و بدنه آن قرار دارند. در محصولات تمام اسفنج این درجه از نرمی یا سفتی مستقیما به دانسیته اسفنج یا فوم مصرفی در تشک ارتباط پیدا می‌کند. هرچه میزان دانسیته یا فشردگی اسفنج مصرفی بیشتر باشد طبعا سفت‌تر است. بسیاری از مردم تشک‌های نرم را برای خوابیدن می‌پسندند. اصولا نرمی بیش از سفتی برای انسان تداعی‌گر راحتی است. اما نرمی یا سفتی تشک صرفاً موضوعی سلیقه‌ای نبوده و با سلامتی گره خورده است. به این معنا که درجه آن باید بر مبنای نیاز و الزامات فردی تعیین شود.

تشک سفت بهتر است یا نرم؟

بر اساس آنچه گفتیم می‌توان نتیجه گرفت که جواب صریح و مشخصی برای این سوال وجود ندارد. بلکه انتخاب درجه نرمی یا سفتی تشک بستگی به شرایط جسمی و الزامات سلامتی هر فرد دارد و باید به‌صورت انحصاری انتخاب شود.

در صورت وجود مشکلات استخوانی و عوارض ناشی از آن انتخاب تشک باید بر اساس تجویز پزشک صورت گیرد. پزشکان ارتوپد افرادی هستند که صلاحیت تشخیص این درجه را دارند. آنها به‌خوبی می‌توانند نسبت به میزان پیشرفت بیماری افراد اظهار نظر نمایند. و به تابعیت از آن نوع تشک و درجه سفتی تشک را معین کنند.

اما در مواردی که مشکل جسمی خاصی وجود نداشته باشد نیز استفاده از تشک نباید کاملا بدون تحقیق انجام شود. زیرا یک انتخاب صحیح می‌تواند از بروز این‌گونه بیماری‌ها و تشدید عوارض آنها پیشگیری نماید. برای مثال فردی که از ابتدا تشکی مناسب با شرایط جسمانی خود تهیه می‌کند کمتر دچار مشکلاتی از این دست می‌شود.

گروه تولیدی تشک‌ رویال به‌خوبی توانسته محصولات خود را با استانداردهای لازم در این مورد تطبیق دهد. بر این اساس تدارکات مناسبی برای انواع سلیقه‌ها مهیا کرده است.

رویال فنری یا اسفنجی، انتخاب با شماست...

اینکه تشک‌های فنری بهتر هستند یا اسفنجی از دسته سوالاتی است که بین مردم بسیار مطرح است. گروهی از مردم راحتی و ‌یکپارچگی تشک‌ اسفنجی را بر هر مورد دیگر ترجیح می‌دهند. آنها معتقدند که این دسته تشک‌ها محصولاتی بی‌دردسر و در عین حال تامین کننده سلامتی هستند. تشک‌های اسفنجی بهداشتی و نسبتا سبک بوده و از مشکلات جانبی تشک‌های فنردار معافند. همین نکات برای تامین نظر این گروه کفایت کرده و ملاک انتخاب آنها هستند.

در مقابل گروهی نیز وجود دارند که وجود فنر را اساس و پایه تشک‌های خوشخواب می‌دانند. برای آنها وجود فنرهای متصل و محکم اولین شرط یک تشک ایده‌آل است. علاوه بر فنرهای روتین مصرفی در انواع معمولی تشک‌ها، در برخی محصولات پیشرفته از فنرهای محافظتی و بادوام نیز برای استحکام بیشتر استفاده می‌شود. وجود این فاکتور اضافه بر نقش مهم تشک در حفظ سلامتی اسکلت فرد کاربر در حین خواب صحه می‌گذارد. در عین حال طرفداران تشک‌های فنری را نیز بر نظرشان در مورد برتری این دسته محصولات مصّرتر می‌کند. به‌هرشکل، برای این افراد نیز در میان محصولات تشک رویال گزینه‌های مناسبی وجود دارد.

تشک‌های ترکیبی، هم فنر و هم اسفنج!!

ترکیب اسفنج و فنر هم در قالب تشک‌های پدیک یا طبی مجموعه‌ای جداگانه را تشکیل می‌دهد. که می‌تواند نظر طرفداران هر دو سلیقه را جلب و رضایت آنها را تامین نماید. این دسته تشک‌ها توانسته‌اند راحتی و سلامتی را با هم تلفیق کرده و محصولاتی ایده‌آل را به مشتریان عرضه کنند. وجود لایه‌های اضافه و پدهای ضمیمه با دانسیته متنوع در این محصولات نیز دلیلی برای جلب رضایت طرفداران بخش اسفنجی تشک محسوب می‌گردد.

وجود لایه‌های استحکام‌بخش مانند اسپان‌باند و ریباند در این محصولات هم مورد قابل ذکری است. که می‌تواند امتیازاتی هم‌چون افزایش طول عمر و تهویه را بر سایر امتیازات این تشک‌ها بیفزاید.

رویه و نقش مهم آن در تشک...

رویه از قسمت‌های مهم هر تشک است که می‌تواند در ماهیت آن تاثیر به‌سزایی داشته باشد. مزایایی چون نرمی و لطافت سطح، خواص ضدآلرژیک و آنتی‌باکتریال تشک و نیز انعطاف‌پذیری هر تشک تاحدزیادی به جنس رویه آن وابسته است. به‌عبارتی انتخاب یک رویه مناسب می‌تواند کیفیت تشک را به‌طرز باورنکردنی بالاتر ببرد. این عوامل باعث شده تا تولیدکنندگان محصولات برتر به این بخش اهمیت خاصی داده و آن را در لیست اولویت‌های خود در تولید قرار دهند.

در تشک‌های رویال بر همین اساس انتخاب پارچه رویه تشک با حساسیت بالایی انجام می‌شود. کاربرد پارچه‌های مرغوب با خواص ویژه در این محصولات باعث شده تا تشک‌های رویال در انواع مختلف دارای مزیت‌های بهداشتی فوق‌العاده باشند. از جمله می‌توان به وجود خواص ضدحساسیتی و ضدمیکروبی و نیز لطافت و نرمی فوق‌العاده در این تشک‌ها اشاره کرد. که با استقبال خوبی از طرف مشتریان همراه بوده است.

در رویال زیبایی با شما سخن می‌گوید...

همه زیبایی را دوست دارند و مایلند تا محیط اطرافشان زیبا باشد. اتاق خواب از جمله فضاهایی است که نیاز مبرم به زیبایی و آرامش در نفس آن وجود دارد. وجود این فاکتورها را علاوه بر لذتی که ایجاد می‌کنند می‌توان در بخش سلامتی روان نیز جای داد. در طراحی یک تشک ایده‌آل بی‌شک به فاکتور مهم زیبایی هم توجه کافی صورت می‌گیرد. دقت در گزینش عواملی همچون تناسب اندازه‌ها، رنگ و بافت و موارد دیگر از این دست زمینه یک انتخاب زیبا‌ را رقم می‌زنند.

تشک‌های رویال زیبایی را از ایده به عمل درآورده‌ و فرصت مناسبی برای خواب و استراحت در آرامش فراهم آورده‌اند. بر همین اساس رویال می‌تواند برای کسانی که علاوه بر راحتی و سلامتی خواهان زیبایی نیز هستند پیشنهاد مناسبی باشد.

تشک‌های رویال، محصولاتی برای همگان...

تشک رویال توانسته با تولید محصولاتی در تمامی طیف‌های ذکر شده مجموعه‌ای درخور فراهم آورد. که در آن برای تمامی سلیقه‌ها و الزامات گزینه های مناسبی موجود است.

تشک رویال اکسپورت نمونه‌ای از همین محصولات ترکیبی است که با درجه سفتی بالا و دوام فوق‌العاده در میان محصولات رویال معرفی می‌شود. محافظت کم نظیر آن از کمر و ستون‌مهره در کنار زیبایی و دوام بالا از آن محصولی خاص و کم‌رقیب ساخته است. رویال اکسپورت از فنرهای متصل و بسیار محکمی بهره‌مند است که با افزایش طول عمر تشک آن را به محصولی اقتصادی نیز بدل می‌کند.

دو‌طرفه بودن آن و استفاده از کپسول‌های تهویه هوا را می‌توان از امتیازات ویژه این محصول ایرانی محسوب کرد. محیط ضد‌آلرژی و آنتی‌باکتریال این تشک نیز مرهون رویه مرغوب و تهویه مناسب در محیط تشک است. با خرید رویال اکسپورت جایی برای نگرانی در مور تغییرشکل یا دفرمه شدن باقی نمی‌ماند. زیرا این تشک از فنرها و فریم فولادی با استقامت بالا برخوردار است.

تشک رویال، از معرفی تا انتخاب

همچنین می توانید برای انتخاب انواع بالش و کالای خواب به فروشگاه اینترنتی کالای خواب گرم و نرم سر زده و از آخرین قیمت های بازار مطلع شوید.

سخن پایانی...

در انتهای این مطلب تاکیدی دوباره بر وجود سه رکن اصلی سلامتی، راحتی و زیبایی، به‌عنوان ملاک‌های اصلی یک تشک ایده‌آل لازم به‌نظر می‌رسد. و بیش از این‌ها احترام به سلیقه عموم، برآورده‌سازی آن و جلب‌رضایت همگان که برای شرکت رویال بالاترین افتخار است. برای تهیه این محصول شرکت رویال می‌توانید با سایت فروشگاه اینترنتی گرم و نرم در تماس باشید. در این صورت از مزایای ویژه خرید، گارانتی شرکتی و ارسال رایگان کالا به سراسر کشور نیز بهره‌مند خواهید شد.

توسط مهین مکتبیاین مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter