دلگرم
امروز: جمعه, ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ برابر با ۰۱ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
نوروز بدون قرنطینه
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مجله اینترنتی تحلیلک که با عنوان های مختلفی مثل «بازار سرمایه»، «ادبیات و هنر»، «خانه و کسب و کار»، «بهداشت و سلامت»، «حکمت و فلسفه» و... فعالیت می کند؛ منتظر است تا در تعطیلات نوروزی با دعوت شما...

مجله اینترنتی تحلیلک که با عنوان های مختلفی مثل «بازار سرمایه»، «ادبیات و هنر»، «خانه و کسب و کار»، «بهداشت و سلامت»، «حکمت و فلسفه» و... فعالیت می کند؛ منتظر است تا در تعطیلات نوروزی با دعوت شما دست پر به خانه‌هایتان بیاید و به شما عیدی بدهد! عیدی‌های متنوعی که تمام سلیقه‌ها را در بر می‌گیرد.

در این روزهای پایانی سال با دلی سرشار از امید به سراغ سال جدید خواهیم رفت. در این روزهای سخت همه درگیر بیماری و یا مواظبت از مبتلا نشدن به آن هستند و در کشور خودمان –ایران- نیز دعوت به قرنطینه خانگی شده است.

نوروز بدون قرنطینه

اما انسان به امید زنده است و حتی در سخت ترین لحظات و فراز و نشیب‌های زندگی این امید است که نجات دهنده او می‌شود. این روزها که در استراحت اجباری به سر می‌بریم، می‌توانیم بازگشت مجددی به کانون گرم خانواده داشته باشیم و در کنار آن به کارهای انجام نشده، کتاب‌های خوانده نشده، آموختنی‌های مورد علاقه و کلی کارهای دیگر بپردازیم که هم بهترین استفاده را از این موقعیت برده باشیم و هم به سمت علایق خود برویم و بتوانیم با دور شدن از تشویش روزهای سخت به ساحل امن زندگی برگردیم.

شاید همین مطالعات و آموختن‌ها باعث تغییر مسیر زندگی و پیشرفت و تعالی ما شود.

نوروز بدون قرنطینه

تحلیلک با کمپین «نوروز بدون قرنطینه» با مطالب گسترده در دسته‌های متنوع آماده شده است تا در کنار آن نوروز خود را به بهترین شکل ممکن تجربه کنید. شما می توانید با مطالب «خانه و کسب و کار» با آموزش های متنوع و جامع خیاطی، آشپزی، چرم دوزی و... همراه شوید. همچنین در بخش «بازار سرمایه» می توانید با آموزش های تحلیل تکنیکال و بررسی موقعیت های سرمایه گذاری روزهای پر سودی را سپری کنید و برای تحول حالتان و سرگرمی می توانید به بخش «ادبیات و هنر» مراجعه کنید و از مطالب معرفی کتاب، معرفی فیلم، شرح کامل گلستان سعدی، داستان های کوتاه و شعرهای شعرا و... بهره ببرید.

نوروز بدون قرنطینهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (3 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter