چگونگی کسب در آمد دلاری پزشکان، بیمارستان ها !

۱,۲۲۱
۰
۰
Arad |
دوشنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳

چگونگی جذب بیماران خارجی در کلینیک ها و بیمارستان های داخلی

این روزها و با توجه به اینکه جراجی های زیبایی روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می کند. کلینیک ها و بیمارستان های ایرانی روز به روز با حجم گسترده ای از بیماران مواجه می شوند که برای انواع عمل های زیبایی اقدام می کنند.

جالب است بدانید که حجم گسترده ای از این دسته از بیماران را افراد خارجی تشکیل می دهد که تنها برای انجام عمل های زیبایی پا به ایران گذاشته اند. حال با توجه به این مورد کلینیک های زیبایی تخصصی می توانند راه ساده ای برای افزایش درآمد دلاری خود داشته باشند و با کمی آگاهی بیشتر بیماران زیادی را به سمت خود جذب کنند.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که برای افزایش درآمد خود در کلینیک های پزشکی به فکر راه و چاره ای پول ساز می گردید، در ادامه حتما با ما همراه باشید.

1-تبلیغات گسترده کلینیک های زیبایی برای جذب بیماران خارجی

بیشتر مسافران عرب زبانی که از کشورهای حاشیه خلیج فارس به ایران سفر کرده اند به قصد انتخاب دکتر مناسب برای جراحی بینی به ایران آمده اند. این دسته از مسافران به دلیل عدم اطلاع رسانی و تبلیغات درست برای انتخاب کلینیک و دکتر مورد نظر همیشه دچار سردرگمی می شوند.

به همین منظور یکی از بهترین راه ها برای جذب بیماران خارجی برای کلینیک خصوصی تبلیغات و اطلاع رسانی گسترده در فضای مجازی است.

تبلیغات در فضای مجازی و به جهت بازاریابی افراد خارجی نیازمند ترجمه پزشکی متون تبلیغاتی و بازاریابی است به همین جهت اولین قدم برای افزایش درآمد دلاری پزشکان در کلینیک های ایرانی ترجمه و انتشار محتوای تبلیغاتی در فضای مجازی است.

چگونگی کسب در آمد دلاری پزشکان، بیمارستان ها !

2-مکاتبات اینترنتی با بیماران خارجی

دومین قدم برای افزایش درآمد و درخشیدن در فضای بین المللی ایجاد فرصت برای ارتباط با بیماران است. به همین جهت شما می توانید تنها با ایجاد راه های ارتباطی مثل گذاشتن شماره تماس و یا آدرس ایمیل در وبسایت و یا صفحات خود به صورت مستقیم با بیماران خود در ارتباط باشید.

در همین راستا کلینیک ها می توانند به راحتی و بدون فوت وقت با بیماران خود در سراسر دنیا ارتباط بگیرند و زمان ویزیت و وقت جراجی در کلینیک را به راحتی مقرر کنند.

شما می توانید برای ارتباط بهتر با بیماران خود در سایر کشورهای همسایه و ترجمه مدارک پزشکی آن ها به صورت سریع از خدمات ترجمه فوری شبکه مترجمین ایران استفاده کرده و در مدت زمان بسیار کوتاهی مدارک بیماران خود را ترجمه کنید.

3- همراهی و مراقبت از بیمارانی که به ایران سفر کرده اند

بیشتر مسافرانی که به قصد جراحی بینی، جراحی بیماری های چشمی مانند لازک و لیزیک به ایران سفر می کنند قومیت عربی، کردی و یا انگلیسی زبان دارند به همین جهت این افراد در حین ورود به ایران برای انجام فرایند آزمایش ها و عکس برداری های قبل از عمل نیازمند فردی هستند که بتواند همانند یک مترجم همزمان ترجمه کردی، عربی یا انگلیسی مکالمات روزمره را به راحتی انجام دهد.

به همین منظور پیشنهاد می شود که کلینیک های پزشکی با همراهی مترجم های پاره وقت و یا تمام وقت که تجربه و حوصله کافی برای همراهی با بیماران را دارند خدمات 360 درجه به بیماران خود ارائه دهند و از همان ابتدا خیال بیماران خود را بابت ارتباطات روزمره و ترجمه مکالمات نیز راحت کنند.

چگونگی کسب در آمد دلاری پزشکان، بیمارستان ها !

4- جذب بیماران داخلی و جلوگیری از انتقال آن ها به خارج از کشور

در این بین و با توجه به اینکه عمده بیمارانی که برای جراحی های جزئی زیبایی و یا جراحی چشم به ایران می آیند. گروه زیادی از بیماران ایران برای درمان و مداوای بیماری خود به دنبال سفر به کشورهای اروپایی هستند تا توسط پزشکان و تیم پزشکی خارجی مداوا شوند. به همین جهت و با توجه به تبحر و تخصص بالای متخصصان و پزشکان ایرانی پیشنهاد می شود تا علاوه بر اطلاع رسانی و آگاه سازی بیماران خارجی سعی بر این داشته باشید تا بیماران داخلی را برای مداوا در داخل کشور جذب کنیم.

به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای جذب و جلوگیری از انتقال بیماران ایرانی به خارج از کشور حتما اطلاع رسانی خدمات پزشکی و درمانی خود را در مراکز پزشکی، داروخانه ها و بیمارستان ها به حداکثر برسانید تا بیماران ایرانی بتوانند با نگاهی باز و روشن برای انجام خدمات درمانی خود در داخل از کشور تصمیم نهایی خود را بگیرند.

چگونگی کسب در آمد دلاری پزشکان، بیمارستان ها !

شبکه مترجمین ایران بهترین گزینه برای همراهی با بیمارستان ها و کلینیک ها

شبکه مترجمین ایران یکی از قدیمی ترین سامانه های ثبت سفارش آنلاین ترجمه در ایران، آماده همکاری با کلیه کلینیک ها و بیمارستان هایی است که برای ترجمه مدارک پزشکی، ترجمه نسخه پزشکی و حتی ترجمه همزمان و شفاهی با بیماران خدمات ترجمه را با همراهی بهترین مترجم های با سابقه در این حوزه انجام می دهد.

همچنین شما می توانید برای ترجمه محتوای سایت و شبکه های اجتماعی کلینیک خود نیز از خدمات ترجمه سایت سامانه شبکه مترجمین ایران استفاده کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن و با ارائه خدمات خود به پرمخاطب ترین زبان های دنیا کسب وکار خود را گسترش داده و درآمد دلاری کسب کنید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits