آشنایی با طراحی و نقاشی همراه با یادگیری تاتو

۱,۲۲۳
۰
۰
Arad |
چهارشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۲۲:۰۳

در همین ایران خودمان حرفه‌های پول زایی که می توانید با آموزش آنها به درآمد زایی بالایی برسید. امروزه کسب و کارهای جدید و نوپایی در جهان ایجاد شده اند که با توجه به درخواست بالای مخاطب آنها می تواند درآمدزایی خوبی داشته باشید.

امروز میخواهیم شما را با شغل آموزش تاتو آشنا کنیم.

به رسمیت شناختن تاتو به عنوان یک هنر

باید در نظر داشته باشید که تاتو به عنوان یک هنر شناخته میشود و شخصی که این حرفه را به عنوان یک شغل انتخاب میکند (تاتوآرتیست) باید بداند که این حرفه یکی از پر مخاطره ترین رشته های هنری محصوب میشود، و شخصی که فقط از دیدگاه اقتصادی این هنر را به عنوان شغل انتخاب میکند، نمیتواند جایگاه مناسبی در این حرفه بدست آورده و همچنین پیشرفتی در او حاصل نمیشود و ناچار به کنار گذاشتنش میشود.

باید استعداد و علاقه به هنر از اولویت های شخص تتو آرتیست باشد و همچنین از مسئولیت پذیری بالایی نسبت به مشتریان خود بهره مند باشد، چرا که تاتو دائم در صورتی که غیر حرفه ای و غیر اصولی انجام شود میتواند آسیب های جسمی و روحی برای دوستداران این هنر ایجاد نماید.

آشنایی با طراحی و نقاشی همراه با یادگیری تاتو

نیاز به یادگیری صحیح متد و اصول تاتو

باید گفت که بعد از درک موارد گفته شده، مهم ترین بخش آموزش تاتو بدن و انتخاب تاتو به عنوان یک شغل یادگیری آن می باشد که پیشنهاد میشود برای یادگیری این حرفه حتما از محصولات آموزشی معتبر تاتو و یا اساتید با تجربه و حرفه ای بهره مند شوید، همچنین تمرین و تکرار در موفقیت تاتوآرتیست نقش مهمی دارد.

آشنایی با طراحی و نقاشی همراه با یادگیری تاتو

شما نیازی به طراحی برای انجام تاتو ندارید و طراحی و نقاشی مستلزم و پیشنیاز تاتو نیست چرا که در انجام تاتو به صورت حرفه ای طرح را به صورت کپی به روی پوست انتقال میدهید و در واقع شما کپی میکنید، نه طراحی…

اما میتوان گفت طراحی و نقاشی کمک بزرگی به تبدیل شما به یک تاتو آرتیست حرفه ای میکند.

در صورتی که شما طراحی و نقاشی بلد باشید طرح های تاتو از جمله طرح های سه بعدی، رنگی، دات ورک (نقطه ای)، آبرنگی، پرتره و غیره را بهتر درک کرده و بهتر پیاده سازی میکنید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم