روش های افزایش رتبه سایت با خرید بازدید !

۱,۴۱۲
۰
۰
Arad |
چهارشنبه, ۰۴ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰
در این مقاله قصد داریم تا شما را با برخی از راه های افزایش رتبه سایت با خرید سرویس بازدید سایت آشنا کنیم تا شما نیز همانند سایت های بزرگ ایران بتوانید به صورت اصولی اقدام به تزریق بازدید به سایت کنید و شاهد افزایش رتبه سایت باشید.
روش های افزایش رتبه سایت با خرید بازدید !

یکی از خدماتی که میتوان به تمام کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی پیشنهاد کرد سفارش بازدید سایت میباشد زیرا توسط آن میتوان در کمترین زمان ممکن کسب و کار مورد نظر را رشد داد و بازدیدهای بسیاری را از این طریق به دست آورد . این در صورتی است که اگر بخواهید به صورت طبیعی و با استفاده از منابع انسانی این کار را انجام دهید ممکن است سال ها طول بکشد تا بتوانید رشد کنید و البته به شرطی که هیچگونه رقیبی در این کار نداشته باشید!.

برخی ها فکر می کنند که با خرید بازدید سایت ممکن است سایت آسیب ببیند و نتایج آن در گوگل از بین برود که البته فکر اشتباهی نیست و ممکن است اگر به طور اشتباه یک کار را انجام دهید باید منتظر عواقب آن باشید.

خرید بازدید سایت عملا چیز بدی نیست ولی بسیاری از افراد تخصص کافی برای استفاده از آن را ندارند و متاسفانه قصد دارند که راه صد ساله را در یک شب طی کنند که کاری غیر ممکن است و جز آسیب رسانی به سایت کاری دیگر نمی توان انجام داد.

به هنگامی که شما خرید بازدید سایت را انجام می دهید باید توانایی این را داشته باشید که به صورت اصولی و همراه با برنامه به سایت خود بازدید تزریق کنید تا گوگل متوجه نشود شما بازدید سایت را خریداری کرده اید و با خیال راحت بتوانید کارتان را ادامه دهید.

افزایش رتبه سایت در گوگل

افزایش رتبه با خرید بازدید سایت

برای افزایش رتبه سایت از طریق خرید بازدید سایت شما می توانید به صورت مستقیم آی پی ها را به سایت خود ارسال کنید و آی پی های هوشمندی که وجود دارند در سایت برای مدت زمانی فعالیت کنند تا Bounce Rate پایین برای سایت شما به وجود آید و اگر کاربری دیگر به سایت شما سر نمی زند شما نیز می توانید از این طریق Returning Visitors مناسب برای سایت خود ایجاد کنید.

از دیگر روش های افزایش رتبه سایت را می توان به تعویض USER AGENT اشاره کرد،به این صورت که آی پی های مختلفی وارد سایت شما می شوند که دستگاه های مختلفی دارند.

شما با خرید بازدید سایت می توانید به راحتی با دستگاه های مختلفی سایت خود را بررسی کنید،برای مثال ممکن است 10 آی پی از طریق شبیه ساز اندروید،5 آی پی از طریق شبیه ساز کامپیوتر و 3 آی پی از طریق شبیه ساز آی او اس (گوشی های iPhone) وارد سایت شما شوند و اقدام به جست و خیز در سایت کنند که در نتیجه گوگل شاهد محبوبیت سایت شما نزد دستگاه های مختلف می شود.

اگر بخواهیم روش دیگری را برای افزایش رتبه سایت از طریق خرید بازدید سایت در نظر بگیریم می توان به دریافت ورودی از گوگل اشاره کرد به این صورت که آی پی های هوشمند که به هنگام خرید بازدید سایت به شما داده می شود می توانند بر روی لینک های شما در گوگل کلیک کنند تا گوگل میزان محبوبیت سایت شما را بداند و جایگاه خوبی را به آن اختصاص دهد!.

متن جایگزین عکس:دریافت ورودی گوگل با خرید بازدید سایت


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم