۸ دلیل برای خرید آنلاین و به‌صرفه بلیط هواپیما از وب‌سایت امیدپرواز

۱,۶۸۸
۱
۰
Arad |
سه شنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ ۲۱:۴۸
برای تمامی آدم‌ها در حال حاضر پیش آمده که مسافرت کنند. از شهری به شهر دیگر و از کشوری به کشور دیگر با هواپیما، قطار و...
۸ دلیل برای خرید آنلاین و به‌صرفه بلیط هواپیما از وب‌سایت امیدپرواز

اگر تاکنون تجربه سفر با هواپیما را داشته‌اید قطعاً متوجه شده‌اید از مرحله خرید بلیط هواپیما تا پرواز مراحل زیادی باید بگذرانید که گاهی این فرآیند طولانی و مشکل‌ساز می‌تواند باشد. به همین علت انتخاب یک آژانس هواپیمایی معتبر می‌تواند در جلوگیری از این اتفاق بسیار مؤثر باشد.

برای تهیه بلیط هواپیما راه‌های متفاوتی وجود دارد. شما می‌توانید با مراجعه به آژانس‌های هواپیمایی بلیط خود را تهیه کنید اما راه‌های ساده‌تری نیز وجود دارد که شما می‌توانید به‌راحتی و با چند اشاره مناسب‌ترین بلیط را خریداری کنید. این راه‌های ساده شامل وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن ها می‌شود که به کمک ما آمده‌اند تا خرید و رزرو بلیط را برای ما آسان کنند.

آژانس امید پرواز یکی از معتبرترین و بهترین آژانس‌های هواپیمایی جنوب کشور می‌باشد که دلایل زیادی در مورد این آژانس، می‌تواند شما را ترغیب به خرید بلیط هواپیما از آن کند. در ادامه برخی از این دلایل را برای شما توضیح می‌دهیم:

 1. حق انتخاب مناسب‌ترین و یا ارزانترین بلیط هواپیما

قطعاً بسیاری از ما هنگام سفر به کاهش هزینه آن فکر کرده‌ایم. میدانیم که هزینه بلیط هواپیما بخش عمده‌ای از هزینه سفر را شامل می‌شود از همین رو انتخاب ارزانترین بلیط هواپیما و مناسب می‌تواند در کاهش هزینه تأثیرگذار باشد. وب‌سایت و اپلیکیشن امید پرواز امکان مشاهده، مقایسه، رزرو و خرید انواع پروازهای داخلی مانند پرواز تهران کرمان و خارجی را برای کاربران خود فراهم کرده است.

۸ دلیل برای خرید آنلاین و به‌صرفه بلیط هواپیما از وب‌سایت امیدپرواز

 1. خرید آسان بلیط هواپیما در چند دقیقه

یکی دیگر از امکانات استفاده از اپلیکیشن یا وب‌سایت امید پرواز راحتی و سرعت خرید می‌باشد. شما می‌توانید درحالی‌که در خانه خود به‌راحتی روی کاناپه در حال استراحت و نوشیدن قهوه هستید با چند اشاره و چند دقیقه کوتاه وقت گذاشتن بلیط خود را خریداری کنید.

 1. پشتیبانی و خرید آنلاین بلیط هواپیما در 24 ساعت شبانه‌روز

سفر کاری یا ناگهانی برایتان پیش آمده؟

در ساعات تعطیلی ادارات یا آژانس‌های هواپیمایی؟

مشکلی در خرید بلیط دارید؟

اصلاً نگران نباشید. شما فقط نیاز به یک تلفن هوشمند و اینترنت دارید! به‌راحتی به‌صورت آنلاین می‌توانید هر بلیطی که نیاز دارید را از طریق اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما IOSیا اندروید امید پرواز خریداری کرده و یا مشکلات احتمالی خود را از طریق پشتیبانی 24 ساعته امید پرواز پیگیری کنید.

 1. امکان کنسلی آنلاین بلیط هواپیما

کنسلی بلیط هواپیما ممکن است یکی از اتفاقات مشکل‌ساز باشد. بسیاری از افراد برای کنسل کردن بلیط خود باید تا آژانس هواپیمایی رفته و یا زمان زیادی برای آن صرف کنند. با استفاده از امید پرواز به‌راحتی می‌توانید به‌صورت آنلاین بلیط خود را کنسل کرده و هزینه را به‌راحتی پس بگیرید.

 1. خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی با کارت‌های شتاب ایرانی

در عصر حاضر صرف جویی در زمان یکی از اولویت‌های تمامی انسان‌هاست.

و از مهم‌ترین دلایلی که مسافران از هواپیما برای سفرهای خود استفاده می‌کنند امن بودن و کوتاه بودن زمان جا به جایی می‌باشد.

تهیه بلیط هواپیما نیز در گذشته یکی از مشکلات و دغدغه‌های مسافران به شمار می‌آمد. فرآیند مراجعه به آژانس‌های هواپیمایی، مقایسه انواع بلیط‌ها و درنهایت انتخاب بلیط می‌توانست بسیار زمان‌بر، خسته‌کننده و همچنین هزینه‌بر باشد؛ اما امروزه شما درحالی‌که در هر شرایطی و در هر مکانی باشید برای مثال سرکار، در حال خرید و یا در خانه گرم و راحت خود، تنها با چند اشاره می‌توانید به‌صورت آنلاین تمامی این فرآیند طولانی را در چند دقیقه کوتاه طی کرده و بلیط موردنظر خود را تهیه کنید. در این راستا وب‌سایت‌ها و انواع اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما برای کمک به صرفه‌جویی در زمان و هزینه به کمک تمامی کاربران و مسافران آمده‌اند تا خرید انواع بلیط‌های هواپیما را برای آن‌ها آسان کنند.

خرید بلیط پرواز خطوط هوایی بین‌المللی برای بسیاری از افراد به علت نمایندگی نداشتن برخی از آن‌ها در ایران، کار دشواری به‌حساب می‌آید؛ اما امید پرواز امکان خرید بلیط انواع پروازهای داخلی مانند پرواز تهران کرمان و یا خطوط هوایی بین‌المللی مانند ترکیش ایر را با استفاده از کارت شتاب فراهم کرده است.

ازجمله امکانات این سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها امکان خرید بلیط‌های خطوط هوایی بین‌الملل می‌باشد. این نکته بسیار قابل‌توجه است که خرید بلیط ایرلاین های خارجی با استقبال بسیار زیاد مسافران ایرانی همراه بوده است.

برای خرید بلیط‌های ارزان قیمت خارجی تنها چیزی که مورد نیاز شماست اینترنت و کارت شتاب است. خرید بلیط این پروازها شاید در ذهن بعضی مسافران مشکلی بزرگ باشد اما با استفاده از اپلیکیشن‌ها به‌راحتی می‌توان انواع بلیط‌ها را با قیمت‌های متفاوت مقایسه کرد و به‌راحتی به ریال هزینه آن را با کارت‌های شتابی که هرکسی این روزها به همراه دارد، پرداخت کرد. همین امر موجب شده بسیاری از مسافران برای پروازهای خارج از کشور ترغیب شده و بتوانند به‌آسانی بلیط خارجی خود را به مقصد موردنظر خود تهیه کنند.

۸ دلیل برای خرید آنلاین و به‌صرفه بلیط هواپیما از وب‌سایت امیدپرواز

از مهم‌ترین نکاتی که برای خرید با استفاده از کارت‌های شتاب خود باید به یاد داشته باشید همراه داشتن رمز دوم می‌باشد. به یاد داشته باشید مسائل امنیتی را هنگام پرداخت حتماً بررسی کرده و از سایت‌های معتبر خرید کنید. مسائل امنیتی سه مورد می‌باشند که شامل:

 • نشانی اینترنتی سایت با https شروع شود.
 • علامت قفل در کنار نشانی سایت وجود داشته باشد.
 • سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد.

امید پرواز یکی از کامل‌ترین وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خرید انواع بلیط هواپیما را در اختیار شما قرار داده است که با استفاده از آن می‌توانید به‌راحتی بلیط هواپیما چارتر ، سیستمی، ارزان و با ویژگی‌های موردنظر خود را تهیه کنید. ازجمله پروازهای این آژانس معتبر، پرواز اردبیل تهران می‌باشد که برای خرید بلیط آن به‌راحتی با چند اشاره و با استفاده از کارت شتاب می‌توانید آن را رزرو یا هزینه آن را پرداخت کرده و بلیط را خریداری کنید. به یاد داشته باشید با کارت شتاب خود به‌راحتی و در هر نقطه‌ای می‌توانید انواع بلیط‌های هواپیما را خریداری کرده و به تمام دنیا سفر کنید.

 1. خرید بلیط هواپیما با تخفیف‌های ویژه

خرید کردن با قیمت مناسب می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد به‌خصوص در هزینه‌های مربوط به سفر برای افرادی که زیاد به سفر می‌روند و یا زیاد از هواپیما استفاده می‌کنند. اگر شما هم‌چنین عقیده‌ای دارید پیشنهاد می‌کنیم برای خرید بلیط هواپیما خود حتماً سری به امید پرواز بزنید. امید پرواز با تخفیف‌های ویژه خود می‌تواند تجربه یک سفر لذت‌بخش را برای شما فراهم کند.

 1. امکان خرید زودهنگام و ارزانترین بلیط هواپیما، مدت‌ها قبل از سفر

اگر سفر از قبل برنامه‌ریزی‌شده دارید و تاریخ دقیق برای آن مشخص کرده‌اید می‌توانید بلیط خود مدت‌ها قبل‌تر از امید پرواز تهیه کنید. بدون اینکه نیاز باشد هزینه زیادی بپردازید!

 1. مهم‌ترین دلیل برای خرید از امید پرواز تضمین صحت و درستی تمام اطلاعات و تعهدات پروازهای داخلی و خارجی روی وب‌سایت توسط امید پرواز می‌باشد که همین امر می‌تواند دلیلی برای آسودگی خاطر شما از خریدتان باشد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم