دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۹ مه ۲۰۲۴ میلادی
بعد از پرونده سرپرستی فرزند٬ ابرو گوندش و رضا ضراب برای آهنگ رو در روی یکدیگر قرار گرفتند!
19
ابرو گوندش خواننده معروف ترکیه ای و رضا ضراب همسر سابق او این بار برای دو آهنگ رو در روی یکدیگر قرار گرفتن و با یکدیگر درگیر شدند.

بعد از این که رضا ضراب به ابرو گوندش هشدار داده بود که دو آهنگی که ترانه اش برای او هستش را ابرو دیگر حق ندارد بخواند این خواننده قبل از اینکه رضا اقدام قانونی کند ٬ این دو آهنگ را برای همیشه از لیست آهنگ های کنسرتهایش خارج کرد.

ابرو گوندش و رضا ضراب

گوندش قبل از ضراب دوبار ازدواج کرده و طلاق گرفته بود. او با اولین آلبومش در سال ۱۹۹۳ به شهرت رسید. او عضو هیأت ژوری مسابقه O Ses Türkiye (مسابقه آوازخوانی مشهور ترکیه که در آن بهترین آوای ترکیه انتخاب می‌شود) بود. پیش‌تر رسانه‌های ترکیه نوشته بودند که او چندباری هم به ایران سفر کرده است.ابرو پیش از این به دنبال انتقادات از ولخرجی‌های ضراب و هدایای گرانبهایش گفته بود رضا قرار است مریخ را هم بخرد و به من هدیه بدهد!

ابرو گوندش و رضا ضراب

رضا ضراب در سال ۲۰۱۳ به اتهام فساد اقتصادی در کشور ترکیه به مدت دو ماه بازداشت شد و نهایتاً در دادگاه تبرئه شد. وی سپس در مارس ۲۰۱۶ در شهر میامی در ایالت فلوریدای آمریکا با اتهامات فساد اقتصادی و نقض قوانین آمریکا درباره تحریم‌ها علیه ایران بازداشت شد و تا ژوئیه ۲۰۱۹ در آمریکا زندانی بود.دولت ترکیه و چند تن از وزرای رئیس‌جمهور رجب طیب اردوغان در این پرونده درگیر بودند. گفته می‌شود رضا ضراب همکاری‌های اقتصادی گسترده با شرکت سورینت متعلق به بابک زنجانی داشته‌است. ضراب در ترکیه به رضا صراف (به ترکی استانبولی: Rıza Sarraf) مشهور است.

ابرو گوندش و رضا ضراباین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (19 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits