دلگرم
امروز: شنبه, ۳۰ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۳ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
۶ ثانیه فرصت دارید تا دزد را شناسایی کنید! دزد کیست؟
42
حل کردن معماهای مختلف ذهنی و ریاضی و... به ارتقا مهارت تفکر و چالش کشیدن ذهن کمک می کند. با حل کردن انواع مختلف معما می توانید ذهن خود را تربیت نمایید و هوش خود را بسنجید.

سعی کنید برای هر تست وقت کافی بگذارید و خودتان جواب دقیقی بدهید و در نهایت با پاسخ تست‌ها بررسی کنید زمان در نظر گرفته شده برای این تست 15ثانیه می باشد.

در تصویر معمای تشخخیص دزد دو نفر حضور دارند. هر دو در یک قصر بزرگ کار می کنند. سمت چپ باغبان و سمت راست آشپز است. یک سرقت بزرگ در کاخ رخ داده است و این دو مظنون اصلی هستند زیرا هر دو در نزدیکی محل سرقت کار می کردند.باغبان می گوید که تمام روز را در باغ بوده و زمانی که بوی سوختگی را حس کرده و دود را از کاخ دید به آتش نشانی تماس گرفته است. از طرف دیگر آشپز گفت که او تمام روز را در آشپزخانه کار می کرد و هیچ اتفاقی را مشاهده نکرده است.

۶ ثانیه فرصت دارید تا دزد را شناسایی کنید! دزد کیست

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای تشخیص دزد آشپز است. یادتان هست که او گفت تمام روز آشپزخانه را ترک نکرده است؟ خوب، این امکان پذیر نیست زیرا او کیکی که در پشت سرش قرار دارد را سوزانده است. او حتما برای غارت قصر رفته بود و باغبان نیز چیزی را که در آن نزدیکی سوخته بود حس کرد. از آنجایی که تنها توضیح ممکن این است، بنابراین او دزد است.

۶ ثانیه فرصت دارید تا دزد را شناسایی کنید! دزد کیستاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (42 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

Mahsa | ۱ سال پیش
خانمه
0
0

hits