دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۶ مه ۲۰۲۴ میلادی
۶ بازیگر مشهوری که نام پدر بچه خود را فاش نکردند !!
1
این سلبریتی ها هرگز نام بچه های خود را فاش نکردند و ترجیح دادند یا مجرد بمانند یا رازشان را نگهدارند .

بعضی چیزها در زندگی بهتر است خصوصی نگه داشته شوند به خصوص وقتی بچه ها درگیر آن هستند. اگرچه زندگی افراد مشهور به طور مداوم در کانون توجه است، اما بسیاری از ستاره ها تا آنجا که می توانند برای حفظ حریم خصوصی فرزندان خود تلاش کرده اند. برای برخی، این به معنای مخفی نگه داشتن هویت پدر فرزندشان است.

Mindy Kaling
میندی کالینگ

میندی کالینگ مادر دخترش کاترین و پسرش اسپنسر است، اما او هرگز فاش نکرد که پدر فرزندانش کیست. در حالی که بسیاری از طرفداران حدس می زنند که پدر آنها دوست دیرینه میندی بی.جی نواک است، او می گوید این شایعه او را "آزار نمی دهد". او به اشتراک گذاشت که فرزندانش هر دو "رابطه عالی" با B.J.، که اتفاقا پدرخوانده آنها است، دارند.

۶ بازیگر مشهوری که نام پدر بچه خود را فاش نکردند !!

January Jones
ژانویه جونز

ژانویه جونز در سال 2011 پسرش زاندر را به دنیا آورد، اما او همیشه هویت پدر پسر کوچکش را مخفی نگه داشته است.

۶ بازیگر مشهوری که نام پدر بچه خود را فاش نکردند !!

Lauryn Hill
لورین هیل

هنگامی که لورین هیل در سال 2011 به فرزند ششم خود خوش آمد گفت، بسیاری از مردم بر این باور بودند که او نوزادش را از روهان مارلی، که پدر سایر فرزندانش بود دارد . که بعدها معلوم شد اینطور نبوده، زیرا لورین بیانیه‌ای منتشر کرد و توضیح داد که روهان پدر نوزاد جدیدش نیست اگرچه او ترجیح داد در مورد اینکه واقعاً چه کسی بوده صحبت نکند.

۶ بازیگر مشهوری که نام پدر بچه خود را فاش نکردند !!

Minnie Driver
مینی درایور

مینی درایور پس از به دنیا آوردن پسرش هنری، هویت پدرش را برای چندین سال مخفی نگه داشت. در سال 2012، او سرانجام نام او را فاش کرد و توضیح داد که قبلاً سعی داشته از او محافظت کند زیرا او در کانون توجه نبوده است. او گفت که پدر پسر کوچولو تیموتی جی لی، نویسنده برنامه او "The Riches" بود.

۶ بازیگر مشهوری که نام پدر بچه خود را فاش نکردند !!

Geri Halliwell
گری هالیول

هنگامی که گری هالیول در سال 2006 از دخترش Bluebell استقبال کرد، ترجیح داد هویت پدر دختر کوچک را فاش نکند. وقتی از او پرسیدند که آیا در یک رابطه عاشقانه است، او پاسخ داد: "نه، و صادقانه بگویم، من واقعاً اهمیتی نمی دهم." در حالی که گمانه‌زنی‌هایی درباره هویت پدر نوزادش وجود داشت، گری در نهایت فاش کرد که این فیلمنامه‌نویس ساشا گرواسی است که با او رابطه کوتاهی داشته است.

۶ بازیگر مشهوری که نام پدر بچه خود را فاش نکردند !!

Camryn Manheim

کامرین مانهایم در سال 2001 از پسرش میلو استقبال کرد، اما او ترجیح داد هویت پدرش را به اشتراک نگذارد. کمرین توضیح داد : او می‌خواست مایلو این شانس را داشته باشد که «داستانش را همانطور که خودش می‌خواهد تعریف کند و زندگی اش را خودش انتخاب کند».

او توضیح داد که پدرش جفری برزووا است که همیشه از دوستان نزدیک کمرین بوده است. اگرچه آنها هرگز زوج نبودند، اما او به او کمک کرد تا بچه دار شود.

۶ بازیگر مشهوری که نام پدر بچه خود را فاش نکردند !!این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits