alexametrics
دلگرم
امروز: شنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ برابر با ۱۰ جمادى الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۳ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی
محدودیت های کرونا و جریمه 5 هزار تایی خودروها

5000 خودرو نقره داغ شدند

محدودیت های کرونا و جریمه 5 هزار تایی خودروها
0
دوشنبه, ۰۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۵:۰۸
در حالی که تنها دو روز از اعمال محدودیت های کرونایی می گذرد رئیس پلیس راهور ناجا از جریمه شدن 5 هزار خودرو به سبب نقض قوانین محدودیت ها خبر داده است.

محدودیت های کرونایی که از دو روز گذشته در هزار و 181 نقطه کشور آغاز شده با همراهی مردم و البته شدت محدودیت ها از سوی متولیان ادامه دارد.

نکته جالب این محدودیت ها، تذکر به 160 هزار خودرو در همین 2 روز گذشته است که از سوی عوامل پلیس راهور انجام شده و 110 هزار وسیله نقلیه با تمکین به تذکر پلیس به مبدأ خود بازگشتند.

جریمه ماسک نزدن در کشورهای مختلف چقدر است ؟

البته پلیس ناجا این نکته را هم گفته که با اجرای محدودیت ها شاهد کاهش تردد خودروها در تمام محورها بوده ایم و این روند قطعا در روزهای آینده نیز به تبع بهتر از روزهای قبل می شود.

5000 خودرو نقره داغ شدند

دوربین های سطح شهرها نیز با بر اساس مصوبات ابلاغی پلیس راهور فعال شده و از ساعت 21 تا چهار صبح اعمال قانون می کنند.

در این راستا 7 هزار پلیس در سطح کشور در این زمینه مشغول به فعالیت هستند و تا کنون حدود 5 هزار خودرو را جریمه کرده و به آنها تذکرات لازم را داده اند.

سردار هادیانفر، رئیس پلیس راهور ناجا، با اشاره به اینکه اغلب جرائم در مبادی ورودی شهرها اعمال شده است، گفته دوربینهای راهور، دو شب در محورهای جاده‌ای فقط به تذکر به رانندگان خاطی بسنده کرده و این تذکرات باعث کاهش تردد در جاده شده است اما از امروز در محورهای جاده‌ای برای پلاکهای غیربومی در مبادی ورودی شهرهای قرمز و نارنجی جریمه اعمال می شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits