دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۳ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
۳ سایت تفریحی بر پایه‌ی هوش مصنوعی سرگرم کننده و مهیج !
6
در این مقاله چند سایت سرگرم‌کننده بر پایه‌ی هوش مصنوعی را به شما معرفی می‌کنیم.

اگرجه اتوماتیک کردن کارها، تعصب الگوریتمی و توسعه‌ی فناوری، جزو اولین افکاری هستند که وقتی به هوش مصنوعی فکر می‌کنیم به ذهنمان خطور می‌کند. اما با وجود این موارد هنوز می‌توان از هوش مصنوعی به روش‌های سرگرم کننده و جالب استفاده کرد. به همین دلیل هم در این مقاله چند سایت سرگرم‌کننده بر پایه‌ی هوش مصنوعی را به شما معرفی می‌کنیم.

1. deepai.org

یکی از سایت‌های جذاب برای بازی با عکس‌های شما سایت « Deepart.io» است که تصاویر شما را به آثار هنری زیبایی تبدیل می کند. برای این کار تنها کافیست، یک عکس از خود آپلود کنید و سپس تصمیم بگیرید که علاقه‌مندید چه سبکی را روی تصویر اعمال کنید. اگرچه « Deepart.io» دارای سبک های متعددی است، اما تبدیل تصویر به یک اثر هنری کمی طول می‌کشد، اما مطمئنا نتایج بسیار شگفت انگیز خواهد بود.

۳ سایت تفریحی بر پایه‌ی هوش مصنوعی سرگرم کننده و مهیج !

2. Generative Engine

«Generative Engine» یک ماشین داستان سرایی است که می‌تواند از متنی که ارائه می‌کنید تصاویری را ایجاد کند. این ابزار جالب از شما می‌خواهد که هر چیزی که دوست دارید را بنویسید. در حین نوشتن، هوش مصنوعی یک تصویر بر اساس متنی که در حال نوشتن است، ایجاد می‌کند و همانطور که به تایپ کردن ادامه می دهید، تصویر را در زمان واقعی به روز می‌کند.


3. FreddieMeter

«FreddieMeter» یکی دیگر از آزمایش‌های هوش مصنوعی گوگل است که حتما باید سری به آن بزنید. این ابزار از کاربران می‌خواهد صدای فردی مرکوری را تقلید کنند و سپس شباهت صدای شما را با صدای فردی ارزیابی می‌کند. برای اینکه ببینید چقدر می‌توانید از فردی تقلید کنید، یکی از آهنگ‌های موجود فردی را برای خواندن انتخاب کنید. سپس این ابزار صدای شما را ضبط و تجزیه و تحلیل می کند و درصدی از شباهت را بر اساس ملودی، زیر و بم و تن صدا به شما گزارش می‌کند.

۳ سایت تفریحی بر پایه‌ی هوش مصنوعی سرگرم کننده و مهیج !این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (6 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits