مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
هر ۳ دقیقه نمایش تبلیغات روی برج خلیفه چقدر قیمت دارد ؟
12
آیا تا به حال به این فکر کرده اید که برندهای بزرگ برای نمایش تبلیغات خود در بلندترین ساختمان جهان چقدر پول پرداخت می کنند؟

تعرفه تبلیغات در بلندترین ساختمان جهان (برج خلیفه)

هزینه تبلیغات برج خلیفه یکی از بالاترین قیمت ها در جهان است. برج خلیفه دبی یک ساختمان نمادین و همچنین بلندترین برج جهان است. تعرفه یک نوبت آگهی نور افشانی در برج خلیفه، بیشتر از نیویورک تایمز است!

برج خلیفه (Burj Khalifa) آسمان‌خراشی در شهر دبی، امارات متحده عربی است. این برج با 163 طبقه قابل استفاده و ارتفاع 828 متر، در حال حاضر بلندترین آسمان خراش ساخت بشر است. ساخت این برج در ژانویه 2004 آغاز شد و در ژانویه 2010 افتتاح شد. نمای برج خلیفه از 24.348 قطعه شیشه به مساحت 120.000 متر مربع تشکیل شده است. این تعداد نما شیشه ای به صورت افقی از طریق شیارهای طبقات 40، 73 و 109 تمیز می شود که این فرآیند 2 تا 3 ماه طول می کشد. در هر یک از این شیارها کابل های سنگینی برای نور پردازی ها و 1.2 میلیون LED که در نمای این برج کار شده است وجود دارد !

تبلیغات در برج خلیفه

شرایط و نحوه تبلیغ در برج خلیفه

اگر به دنبال تبلیغ در بالای برج خلیفه هستید، ابتدا باید آگهی تبلیغاتی شما توسط شرکت اعمار (Emaar Properties) مالک برج ، تأیید شود. شما باید محتوای تبلیغاتی خود را چهار هفته قبل از پخش زنده به آژانس بازاریابی که نمایشگرهای آسمان خراش را مدیریت می کند ارسال کنید. به گزارش Arabian Business، نرخ تبلیغات در برج خلیفه بستگی به زمان پخش و نحوه پخش آن ( با موسیقی یا پخش ساده ) دارد. هنگامی که شما خلاق هستید، موسیقی را می توان به نمایشگرها اضافه کرد، اما نمی توان آن را با نمایش های فواره دبی همگام کرد. وقتی به فواره دبی یا دبی مال می‌روید، می‌توانید نمای پر جنب و جوش برج خلیفه را ببینید که با نمایش‌های لیزری مختلف در حال پخش و خود نمایی است.

برج خلیفه

نرخ شروع پخش آگهی در برج خلیفه از 250.000 تا 350.000 درهم ( حدود 2.5 تا 3.5 میلیارد تومن ) برای 3 دقیقه است، که بسته به اینکه چه روزی از هفته باشد، متفاوت می باشد. نمایش 3 دقیقه ای بین ساعت 8 تا 10 شب است. اگر بخواهید نمایش تبلیغ در تعطیلات آخر هفته باشد، قیمت تا 450.000 درهم افزایش می یابد.

با این حال، اگر هر شب بین ساعت 8 تا 10 شب نیاز به دو برابر کردن نمایش‌های 3 دقیقه‌ای داشته باشید، هزینه آن تا 580.000 درهم خواهد بود.
یک نمایش تبلیغاتی که 5 بار در طول هر شب بین ساعت 7 بعد از ظهر تا نیمه شب نمایش داده می شود، 1 میلیون درهم ( حدود 10 میلیارد تومن ) هزینه دارد.
این پلت فرم تبلیغاتی موثرترین و چشم نوازترین روش برای انتقال پیام به بیش از 20 ملیت ساکن این کشور و سایر و گردشگران است.
برندها و کمپانی های بزرگ از جمله Microsoft , Samsung ,Huawei یکی از مشتریان این نوع تبلیغات در برج خلیفه بوده اند. همچنین بطور مرتب تیزر بسیاری از فیلم ها، روزهای ملی کشورها و روزهای بین المللی معروف جهانی در نمای برج خلیفه ظاهر می شوند.

ببینید تبلیغ Galexy S9 سامسونگ در برج خلیفه


منبع Arabian Business - تهیه و ترجمه از مجله دلگرماین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (12 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است