دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
رژ اشک میدونید چیه؟!
11
رژ اشک Tear Stick وسیله ای برای تولید اشک واقعی است.

در صنعت بازیگری یه چیزی هست بهش میگن رژ اشک! اینجوریه که این ماتیک یا رژ رو می‌زنید زیر چشمتون و در کمتر از یک دقیقه مثل ابر بهار اشک می‌ریزید! خلاصه اگر دیدید یه بازیگری تو یه فیلم خیلی خوب گریه می‌کنه احتمال استفاده از این هم بدید😁

رژ اشک / Tear Stick

رژ اشک Tear Stick وسیله ای برای تولید اشک واقعی است. حاوی منتول و کافور Ear Stick را تا حدود 15 میلی متر زیر چشم ها قرار دهید. گرمای پوست بخارات منتول و کافور را آزاد می کند که باعث ایجاد اشک می شود.

رژ اشک / Tear Stick

اشک‌هایی که توسط غدد اشکی تولید می‌شوند باعث باز شدن دید می‌گردند. زمانی که غشای چشم دچار کم‌آبی می‌شود از کیفیت بینایی کاسته خواهدشد، لذا اشک باعث شستشوی سطح چشم شده و مانع از دست دادن آب غشای آن می‌گردد. اشک قادر است بهتر از هر گونه داروی ضد افسردگی خلق و خو را بهبود بخشد. طبق مطالعات به عمل آمده گریه کردن باعث تسکین روح و خلق افراد می‌شود. افراد مبتلا به اختلالات اضطرابی و خلقی ممکن است کمتر اثرات مثبت گریه را تجربه کنند.

رژ اشک / Tear Stick

بعد از نکاتی که از فواید گریه کردن برای دفع سموم بدن و کاهش استرس گفته شد به راحتی می‌توان فهمید که دو عامل مهم در پیری و از بین رفتن زیبایی پوست با گریه مناسب رفع خواهد شد و پوست به طبع به زیبایی خواهد رسید.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (11 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است