مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۷ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
آیا کف بینی و آینده نگری حقیقت دارد؟
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
دست ها آینه ی توانایی ها، نقاط قوت ، نقاط ضعف ، استعدادها و نگرانی ها و خصوصیات منحصر به فرد افراد است. برای ما همیشه دانستن آینده جالب بوده است. کف بینی علم خطوط، برجستگی و گودی های دست است که درباره ما توضح خواهد داد.

آیا کف بینی حقیقت دارد؟

آیا واقعا با مشاهده خطوط کف دست میتوان به اسراری چون طول عمر ، عاطفه ، ازدواج ، شخصیت و غیره … پی برد
کف بینی شاخه ای از طالع بینی است که زادگاه آن در شرق باستان است و بعد ها توسط بازرگانان یونانی که برای داد و ستد تجاری به آنجا سفر میکردند به غرب و سایر نقاط جهان گسترش یافت.
پس از ظهور دین مسیحیت به دلیل آنکه آن را نوعی جادوگری می پنداشتند دچار ممنوعیت هایی گردید و کسانی که کف بینی انجام میداند را با زندان و شکنجه و اذیت و آزار مجازات میکردند و از آن پس این عمل بیشتر توسط کولی ها که جای ثابتی نداشتند و دائما در سفر بودند نسل به نسل منتقل میشد.
کف دست انسان دارای خطوط اصلی و همچنین خطوط فرعی فراوانیست که همانند اثر انگشت تکرار ناپذیر است و خطوط هیچ دو کف دستی مشابه یکدیگر نیست. فردی که ادعا میکند توانایی خواندن خطوط کف دست را دارد کف بین نامیده میشود.

آیا کف دست حاوی نشان یا پیام های دیگری نیز هست؟

کف بینی

در واقع کف دستان انسان میتواند بیانگر حقایقی در حوضه سلامت و بیماری ها باشد. برای اولین بار دانشمندی به نام گالتون – یکی از پسر عموهای داروین – در سال ۱۹۵۹ میلادی اقدام به جمع آوری اطلاعات با معاینه کف دست بیماران خود کرد.
به عنوان مثال وی دریافت که بیماری منگولیسم که نوعی اختلال کروزومی است در بالای کف دست بیماران باعث خط مشخصه ای که آنرا تاخوردگی بوزینه نامید میشود. از آن زمان تا کنون نشانه های حدود ۳۰ بیماری مادرزادی که اثراتی بر روی کف دست میگذارند کشف شده است.

حتماً بخوانید:
آموزش کف بینی : چگونه فال کف دست بگیرم ؟

آموزش کف بینی : چگونه فال کف دست بگیرم ؟

فال کف دست یا کف بینی از روش های مورد علاقه افراد برای تشخیص شخصیت میباشد. خطوط کف دست ابتدا باید از خطوط اصلی شروع کنید. حال تا انتها با ما باشید.

سالها بعد پزشکان بیمارستان اوزاکای ژاپن در پروژه ای اطلاعات و تصاویر کف دست دویست هزار بیمار را ثبت کردند و بعد از درمان و بررسی های انجام شده دریافتند که میان پارامترهای کف دست و درمان بیماری ها ارتباط بسیار نزدیکی وجود دارد.
پزشکان و محققان کشف کردند که نه تنها محل خطوط کف دست بلکه طول و ضخامت و زاویه های سه خطی و حلقه ها و حتی رنگ آنها در تشخیص بیماری ها کاملا کاربرد دارد.
این پزشکان اکنون تنها با معاینه کف دست بیمار میتوانند بیماری هایی چون کم کاری کبد ، انحنای ستون فقرات ، تیروئید ، اختلال کلیه را تشخیص دهند و همچنین با بررسی های بیشتر می توانند پیش بینی کنند بیمار دچار بیماری های عفونی مانند سل و بیماری های سرطانی خواهد شد یا نه .


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (2 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است