دلگرم
امروز: جمعه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۷ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
تا حالا این برگر خاص رو خوردید؟!
1
برگر بستنی و شکلات

برای بستنی: در یک کاسه خامه سرد، شیر تغلیظ شده سرد و عصاره وانیل را با هم مخلوط کنید. تا قله های متوسط ​​تا سفت هم بزنید.آن را به یک ظرف پخت که با کاغذ روغنی پوشانده شده است منتقل کنید (کناره ها را نیز بپوشانید) و یک شب در فریز قرار دهید.بستنی را از ظرف پخت خارج کرده و به سرعت مقداری نان برگر را برش دهید.به سرعت در سینی پوشانده شده با کاغذ روغنی قرار دهید و دوباره به مدت 2 تا 4 ساعت در فریزر قرار دهید. بستنی باید کاملا منجمد شود وگرنه پوسته شکلات نمی چسبد.

برگر بستنی

برای پوسته شکلات: در این فاصله می توانید پوسته شکلاتی را درست کنید. در یک کاسه شکلات شیری و روغن نارگیل را با هم مخلوط کنید.این مخلوط را در مایکروویو قرار دهید و هر 30 ثانیه یکبار هم بزنید تا ذوب شود. در دمای اتاق بگذارید تا خنک شود. بستنی خود را در شکلات داغ نریزید!هر بار یک تکه بستنی را در شکلات آغشته کنید و به سرعت آن را با دانه های ذرت خرد شده بپوشانید. مهم است که یک قطعه را در یک زمان انجام دهید، بنابراین بقیه را در فریزر نگه دارید تا زمانی که آماده غوطه ور شوید.بلافاصله میل کنید یا در ظرف دربسته در فریزر نگهداری کنید تا آماده سرو و خوردن شوید.برای نان های دونات: در یک کاسه بزرگ آرد، جوز هندی، دارچین و شکر و نمک را با هم مخلوط کنید.شیر را گرم کنید و تخم مرغ و مخمر را اضافه کنید. اگر خمیر را با دست درست می کنید، کره آب شده را نیز در این مرحله اضافه کنید.مواد خشک و مواد مرطوب را با هم ترکیب کنید.خمیر را روی سطح کار به مدت 10 دقیقه ورز دهید. اگر می خواهید از میکسر استفاده کنید، خمیر را به مدت 3 دقیقه با درجه بالا ورز دهید.کره ذوب شده را اضافه کنید و یک دقیقه دیگر یا تا زمانی که خمیر یکدست شود به هم زدن خمیر ادامه دهید. هنگامی که کره را اضافه کردید ممکن است به نظر برسد که خمیر جمع نمی شود اما به هم زدن ادامه دهید و می شود.خمیر را به کاسه چرب شده منتقل کنید و روی آن را بپوشانید و اجازه دهید خمیر به مدت 2 ساعت ور بیاید.روش سرخ کردن نان دونات: خمیر را پهن کرده و شکل های دونات را برش دهید و دوباره اجازه دهید تا ور بیایند برای 30 دقیقه دیگر .روغن را روی 160 درجه سانتیگراد یا 320 درجه فارنهایت گرم کنید و دونات ها را سرخ کنید تا طلایی شوند، سپس شکر را بریزید.یا از روش نان دونات پخته استفاده کنید.دونات ها را به شکل نان درآورید (حدود 80 گرم خمیر در هر نان) و روی یک ورقه پخت که با کاغذ روغنی پوشانده اید قرار دهید. دوباره اجازه دهید 30 دقیقه دیگر ور بیاید سپس تخم مرغ ها را بشویید و کنجد را اضافه کنید و در فر از قبل گرم شده با دمای 160 درجه سانتیگراد یا 320 درجه فارنهایت به مدت 18 دقیقه قرار دهید. بیش از حد پخت نکنید. پودر قند بپاشید.

برگر بستنی

برای مونتاژ بستنی برگر:هر بار یک تکه بستنی را در شکلات-اورئو-آغشته کنید اما مخلوط کنید. مهم است که یک قطعه را در یک زمان انجام دهید، بنابراین بقیه را در فریزر نگه دارید تا زمانی که آماده غوطه ور شوید.روی مقداری کاغذ روغنی بریزید و در حالی که سایر پت ها را فرو می برید، دوباره در فریزر قرار دهید. با قلم مو با مقداری سس کارامل، در نان بریزید و لذت ببرید!!

بستنی برگر:ویدیوی را هم اکنون تماشا کنید…
این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.0 از 5 (1 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است