دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۵ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی
یک مادر سفید پوست دوقلوهایی با رنگ پوست متفاوت به دنیا آورد!
16
پس از به دنیا آمدن دوقلوهایی با رنگ‌های پوستی نادر و متمایز، مادری شگفت‌زده شد و باعث شد که در مورد رابطه او سؤالاتی از او پرسیده شد. بیایید به داستان او بپردازیم تا بفهمیم چگونه این اتفاق افتاد.

Chantelle Broughton اغلب در مورد دوقلوهای خود Ayon و Azirah به دلیل رنگ پوست متفاوت با سؤالاتی روبرو می شود. این دوقلوها یک اتفاق قابل توجه یک در یک میلیون را به نمایش می گذارند. او گفت: خیلی خوشحالم که آنها به این شکلی که هستند.مادر این دوقلوها سفید پوست است و پدرشان نیمه جامائیکایی است.

دوقلوهایی با رنگ پوست متفاوت

شگفتی شانتل با استقبال از پسرش آیون با پوستی روشن و چشمان سبز افزایش یافت و پس از آن دخترش آزیرا به دنیا آمد که چهره ای تیره تر و چشمان قهوه ای داشت.

دوقلوهایی با رنگ پوست متفاوت

شانتل، مادر سه فرزند، فاش کرد که در حالی که دوقلوها در هنگام تولد نسبتا شبیه به نظر می رسیدند، رنگ پوست آزیرا در هفته های بعدی به تدریج تیره تر شد. وقتی دوقلوها به چهار ماهگی می رسند، شخصیت آنها به طور قابل توجهی از هم جدا شده است، با این حال به نظر می رسد که پیوندی هماهنگ ایجاد می کنند.

دوقلوهایی با رنگ پوست متفاوت

شانتل اشاره می کند که وقتی دوقلوها را بیرون می آورد، توجه زیادی را به خود جلب می کند. او با طنز حدس می زند که مردم ممکن است تصور کنند پدران متفاوتی دارند. او می گوید که مردم نیز جلوی او را می گیرند و می پرسند که آیا هر دو مال او هستند؟اما اگر چه نادر است، آیون و آزیرا تنها دوقلوهای متفاوتی نیستند که به شهرت رسیده اند.من به شخصه علاقه زیادی به دوقلو ها دارم شما چطور؟

دوقلوهایی با رنگ پوست متفاوتاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (16 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

بهناز | ۲ ماه پیش
حسود نباشیم ،🤗🤗🙏🙏🌹
0
0

hits