دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
دو دوست قدیمی یک گل تاریخی به ثمر رساندند!
1
دیشب آئو تاناکا و میتوما با همکاری هم گل دوم ژاپن به اسپانیا را به ثمر رساندند جالب اینکه این دو نفر از دوران دبستان با هم دوست و هم تیمی بودند و عکس شادی این دوستان قدیمی بعد از گل حسابی بین کاربران ژاپنی پربازدید شده است.

تیم ملی ژاپن موفق شد با نتیجه دو بر یک تیم ملی اسپانیا را شکست دهد و بدین ترتیب به عنوان صدرنشین گروه E رقابت ها راهی دور حذفی شود و در مرحله بعد حریف تیم ملی کرواسی شود.دیشب آئو تاناکا، زننده گل دوم ژاپن به اسپانیا بود که مناقشه‌برانگیز شد اما داور گل رو پذیرفت. جالب اینکه این گل با همکاری میان تاناکا و میتوما به ثمر رسید.این دو نفر از دوران دبستان با هم دوست و هم تیمی بودند.عکس شادی این دوستان قدیمی بعد از گل حسابی بین کاربران ژاپنی پربازدید شده است.

ژاپن / اسپانیا

گل دوم ژاپن به اسپانیا در دقیقه 51 توسط آئو تاناکا به ثمر رسید. این گل روی پاس کارو میتوما زده شد. در تصاویر ابتدایی به نظر می رسید که کارو میتوما توپ را در حالی که از خط عرضی عبور کرده است به داخل زمین برگردانده و بدین ترتیب گل دوم ژاپن به ثمر رسیده است. در ابتدا هم گل تایید نشد اما پس از صحبتی که داور مسابقه با اتاق VAR داشت گل دوم ژاپنی ها مورد تایید قرار گرفت.

ژاپن / اسپانیا

در واقع در جام جهانی 2022 قطر در توپ ها از یک تکنولوژی ویژه استفاده می شود که موقعیت توپ را به نسبت خطوط مختلف به طور دقیق نشان می دهند. با استفاده از این تکنولوژی هم آفسایدگیری راحت تر انجام می شود و هم به طور دقیق می توان فهمید که توپ از خط های طولی و عرضی عبور کرده است یا نه. در این صحنه تکنولوژی ویژه آدیداس که توپ ها بر اساس آن طراحی شده است، نشان داد که این توپ از خط به طور کامل رد نشده بود و گل دوم ژاپن به اسپانیا صحیح بود.

ژاپن / اسپانیا

ژاپن / اسپانیا

بکارگیری تکنولوژی در جام جهانی قطر در بالاترین سطح تاریخ فوتبال در حال انجام است اما بازهم یک گل سرنوشت ساز به شکل خطا زده شد و فناوری توپ و خط و یا حتی داور ویدیویی آن‌را ندید!گل دوم ژاپن به اسپانیا توسط تاناکا به پاسی به ثمر رسید که توپ از خط عرضی زمین به طور کامل خارج شده بود. این تصویر واضح را هیچ کدام از داوران داخل و بیرون زمین ندیدند و تکنولوژی به کار رفته در توپ های آدیداس هم آن را تشخیص نداد.

ژاپن / اسپانیا

ژاپن / اسپانیا

ژاپن / اسپانیا

ژاپن / اسپانیا

ژاپن / اسپانیااین مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است