دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۷ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
ژل پوستی بولیگا چقدر ماندگاری دارد ؟
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
ژل پوستی بولیگا یک اسید هیالورونیک است که برای پرکردن پوست و اصلاح چین و چروک های متوسط ​​تا شدید صورت استفاده می شود. Restylane فورا خطوط را کاهش می دهد و ظاهری نرم تر ایجاد می کند.

ژل بولیگا چیست ؟

ژل بولیگا یکی دیگر از برندهای مطرح در بازار فیلر می باشد امروزه با توجه به اهمیتی که ژل های تزریقی داشته اند برند های مطرحی در این زمینه در سایر نقاط دنیا در حال فعالیت می باشند بهتر است بدانید ژل های تزریقی امروزه جاگیزین بسیار مناسبی برای روش های تهاجمی زیبایی می باشند آنها توانسته اند در کمتر از چندین ساعت فرد را به زیبایی مدنظرشان برسانند و خطرات کمتری را نیز داشته باشند البته ژل های تزریقی برخلاف عمل های جراحی نیازمند تکرار فرایند زیبایی برای هر دوره می باشند که برای ژل های مختلف این دوره متفاوت می باشد .

ژل پوستی بولیگا فورا خطوط را کاهش می دهد و ظاهری نرم تر ایجاد می کند. یکی از مهمترین موارد برای خرید ژل توجه به ساختار آن می باشد این ژل همانگونه که مطرح کردیم از اسیدهیالورونیک ساخته است که می تواند بسیار مفید برای شما باشد چرا که علاوه بر طول عمر زیاد دارای عوارض کمتری نیز می باشد اسید هیالورونیک یک ماده می باشد که در پوست و چشم و مفاصل ساخته می شود و کار آن نیز زنده نگه داشتم و ترمیم بافت پوستی می باشد.

 ژل بولیگا

ماندگاری ژل بولیگا

دوره ماندگاری ژل بولیگا 2 سال می باشد.

مطمئنا توجه به ماندگاری ژل بسیار مهم است چرا که هر چه زمان ماندگاری در ژل کمتر باشد به قطع یقین شما نیازمند تکرار آن در فواصل کمتری هستید از این رو افراد به دنبال ژل هایی هستند که دارای طول عمر زیادی باشند و ماندگاری ژل بولیگا نیز بسیار مناسب می باشد این ژل می تواند تا حداقل 2 سال ماندگاری خود را داشته باشد البته بهتر است بدانید که مراقبت از ژل نیز بسیار در طول عمر آن تاثیر گذار می باشد.

کشور سازنده ژل بولیگا

کشور سازنده ژل نیز از دیگر فاکتورهایی می باشد که در زمینه خرید ژل بسیار مورد توجه می باشد کشور سازنده ژل بولیگا یکی از کشور های آسیایی می باشد که تولید کننده بزرگ در دنیا در صنایع مختلف می باشد چین کشور سازنده ژل بولیگا می باشد این کشور همانند سایر کشور های دیگر در زمینه تولید ژل نیز وارد شده است و توانسته است برند های مطرحی را در بازار وارد نماید که یکی از این برند ها ژل بولیگا می باشد که می تواند برای موارد مختلفی نیز استفاده شود .

فواید ژل بولیگا

مناطق مورد استفاده از ژل بولیگا

  • وسط صورت / گونه ها
  • لب
  • چانه
  • خط فک
  • نازولبیال
  • ماریونت
  • خطوط دور دهان (معروف به خطوط سیگاری).

منبع : مینو بیوتیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits