مجله دلگرم
امروز: جمعه, ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۸ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۳۱ مارس ۲۰۲۳ میلادی
ساخت فصل ۷ سیب ممنوعه؟!
35
به گزارش بیرسن، قرار بود سریال «سیب ممنوعه» که از کانال FOX پخش میشود، این فصل به کار خود پایان دهد.اما اخبار جدیدی به تازگی از ساخت فصل ۷ این سریال منتشر شده است.

اما با وجود اینکه بازیگران این سریال از جمله ادا اجه بارها پایان سیب ممنوعه در فصل 6 را تایید کردند، ادعا شده تهیه کننده فاتح آکسوی به دلیل بالا بودن ریتینگ به فکر ساخت فصل هفتم این سریال است.

ساخت فصل ۷ سیب ممنوعه

سیب ممنوعه یک مجموعه تلویزیونی ترکی است که توسط مدیاپیم ساخته شده است. شوال سام و ادا اجه و سایر بازیگران سرشناس در آن بازی کرده‌اند. این فیلم توسط ملیس جیولک و زینپ گِوور نوشته شده و نسلیهان یشیلیورت سه فصل اول و مراد اوزترک فصل چهارم و اجه ارداک فصل پنجم و ششم آن را کارگردانی کرده اند.تعداد زیادی از بازیگران فصل های قبل در فصل جدید حضور ندارند.

ساخت فصل ۷ سیب ممنوعه

نخستین قسمت از این مجموعه در ۱۹ مارس ۲۰۱۸ از شبکه FOX TV پخش گردید. به دلیل پرطرفدار بودن این سریال جزو یکی از سریال هایی با ریتینگ بالا است.و هم اکنون این سریال در فصل ششم به سر می برد و ادامه دارد طبق گفته عوامل این آخرین فصل سیب ممنوعه است.فصل ششم این مجموعه تلویزیونی از ۵ بهمن، از شبکه جم تی‌وی (Gem TV) ساعت ۲۰ پخش می شود.

ساخت فصل ۷ سیب ممنوعهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (35 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است