دلگرم
امروز: شنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۳ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
اگر به غذا و آشپزی علاقه دارید این فیلم روح شما را جلا میدهد!
4
«جنگل کوچک» یک فیلم حال خوب کن محصول کره با ریتمی آرام که شمارو محو رنگ ها و تصاویر گرم و پرانرژی میکنه، فیلموگرافی زیبا در کنار بازی روان و خوب بازیگران شمارو برای مدتی از فضای شلوغ و ملال آور زندگی دور میکنه و به دل زندگی در روستا سوق می ده.

زن جوانی پس از رد شدن در امتحان، از شهر به روستای سنتی خود در کره برمی گردد. وقتی برگشت، مادرش قبلاً با کسی فرار کرده است. پس راهی جز تنها ماندن در خانه ندارد. دو دوستش او را همراهی می کنند تا احساس راحتی کند. او از باغ مادرش که به آن جنگل کوچک می گویند استفاده می کند. او سپس راز آشپزی مادرش را کشف می کند و در تمام فصول سال در حالی که جنگل کوچک را درو می کند زندگی را در آنجا آغاز می کند.

پیشنهاد فیلم/فیلم کره ای

پیشنهاد فیلم/فیلم کره ای

«جنگل کوچک» (2018) چند روز پیش توسط یکی از دوستان علاقمند به فیلم پیشنهاد شد. اجازه دهید ابتدا بگویم، من امسال فیلم های کره ای زیادی تماشا کرده ام و به آنها علاقه مند شده ام ."جنگل کوچک" یکی از بهترین و یکی از زیباترین فیلم هایی است که امسال دیدم. بنابراین، بدون اینکه چیز زیادی در مورد فیلم یا داستان آن بخوانید، فقط به آن بپردازید. ارزش تجربه کردن را دارد. به خصوص در این دوران سخت، که مردم در سراسر جهان با آن دست و پنجه نرم می کنند، این فیلمی است که شفا می دهد.

پیشنهاد فیلم/فیلم کره ای

پیشنهاد فیلم/فیلم کره ایاین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.5 از 5 (4 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !