مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۷ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
برف در زیر شن های بیابان عربستان!
10
غیر واقعی به نظر می رسد. در اول ژانویه 2022 برف در بیابان های شمال غربی عربستان سعودی در شهر جبل اللوز در استان تبوک بارید. این چیزی است که در زیر ماسه های بیابان به نظر می رسید.

برف سفید کرکی که شن های صحرا در عربستان سعودی را پوشانده است... غیر واقعی به نظر می رسد، اما این پدیده دیدنی آنقدرها هم نادر نیست. در اول ژانویه، برف در شمال غربی عربستان سعودی، در شهر جبل اللوز در استان تبوک بارید. عده ای با عجله به منطقه هجوم آوردند و فیلم های شگفت انگیزی از صحنه تهیه کردند.

برف /بیابان عربستان

بسیاری از افراد کنجکاو برای دیدن برف به منطقه هجوم آوردند. برخی از مردان به افتخار اولین برف که معمولاً در اواخر سال می آید، آهنگ های سنتی می خواندند.بارش‌های برف سالانه از سال 2018 بیشتر بوده است. مرکز ملی هواشناسی در اوایل این هفته به سعودی‌ها درباره وقوع رعد و برق شدید در چندین بخش از این کشور هشدار داد.

برف /بیابان عربستان

این ویدیو مردی را نشان می دهد که دست خود را در چیزی که به نظر می رسد شن است فرو می برد. اما در زیر لایه نازکی از ماسه نارنجی، بستر ضخیمی از برف وجود دارد. نتیجه پوشاندن برف شن های صحرا، برخی از کاربران اینترنتی را به یاد یک دسر آشنای ایتالیایی انداخت: تیرامیسو.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (10 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است