دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۹ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۵ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۱۰ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
قبل از اینکه دیر شود درباره (مهسا امینی) شفاف‌سازی کنید!
5
رئیس دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و رسانه دانشگاه آزاد تهران مرکزی درباره خبر حادثه‌ای که در فضای مجازی حاشیه‌ساز شده است، گفت: تأخیر و نقص در روایت به‌ویژه در نیروهای امنیتی و انتظامی پدیده جدیدی نیست و این‌بار درباره "مهسا امینی" درحال تکرار است.

به گزارش دلگرم به نقل از تسنیم، روز سه‌شنبه به کما رفتن یک شهروند به نام "مهسا امینی" که توسط پلیس امنیت اخلاقی بازداشت شده بود، خبرساز شد و حواشی مربوط به این اتفاق هنوز ادامه دارد. افزایش حواشی حول این ماجرا درحالی است که علی‌رغم همه گمانه‌زنی‌های فضای مجازی پیرو این موضوع، فراجا هنوز در رابطه با علت این حادثه شفاف‌سازی نکرده است. در خصوص تأخیر در اعلام علت حادثه توسط نهاد مسئول، دکتر اکبر نصراللهی، رئیس دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و رسانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی در صفحه خود در فضای مجازی نوشت:

کافی‌نیست؛ تزول! تأخیر و نقص در روایت به‌ویژه در نیروهای‌ امنیتی و انتظامی پدیده جدیدی نیست و این‌بار درباره خانمی به نام "مهسا امینی" در حال تکرار است.

فراجا از زمان اعلام دستگیری وی در سه‌شنبه در تهران و عارضه قلبی‌ برای مهسا ، حین کلاس‌ توجیهی و انتقال وی به بیمارستان با تأخیر حدود 48 ساعته، امروز (روز پنج‌شنبه) اطلاعیه و وعده داده است که اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام می‌شود. رسانه‌های رسمی به‌ویژه صدا و سیما هم هیچ خبری در این خصوص منتشر نکرده‌اند. دوستان عزیز! در شبکه‌های اجتماعی در این خصوص غوغا است، غیر از شخصیت‌های سیاسی و سلبریتی‌های فرصت‌طلب، بی‌بی‌سی هم امروز گزارش و مصاحبه مفصلی پخش کرد، فضای‌احساسی و شایعات در حال فوران است، دیر روایت کنید حتی اگر دقیق و جامع باشد، اثر لازم را نخواهد داشت. مستندات‌تون را زودتر منتشر کنید؛ زود دیر می‌شود مثل گذشته."

قبل از اینکه دیر شود درباره (مهسا امینی) شفاف‌سازی کنید!این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (5 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits