مجله دلگرم
امروز: شنبه, ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۲ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۴ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
این پسر ۲۰ هزار یورو خرج کرد تا شبیه دیوید بکهام شود!
0
مثل اینکه اخبار تغییر چهره ها تمامی ندارد و باید هر چند وقت یکبار از شنیدن چنین اخباری متعجب شویم.پسر 19 ساله به علت علاقه ای زیادی که به دیوید بکهام دارد با انجام عمل زیبایی متعدد خود را شبیه دیوید بکهام کرد.

در اخرین اتفاق پسری خواست تا شبیه به دیوید بکهام شود.چهره خود را به دیوید بکهام نزدیک کند.جک جانسون جوان 22 ساله‌ای است که فکر می‌کند با چندین عمل جراحی شبیه دیوید بکهام، بازیکن فوتبال منچستر یونایتد شده است. وی که تا کنون 20000 پوند صرف جراحی‌های زیبایی کرده بیکار است و فقط سالانه مبلغ 15000 پوند به‌عنوان سود بانکی دریافت می‌کند.

عمل زیبایی/دیوید بکهام

این جوان اهل ناتینگهام انگلستان است و در سال 2008 بکهام را از نزدیک دیده و به یکی از طرفداران پروپاقرص وی تبدیل شده است. او می‌گوید دوست دارد شبیه بکهام شود چون هیچ کس در این دنیا پیدا نمی‌شود که بگوید بکهام زشت است.وی که هر ماه مبالغ زیادی صرف برنزه کردن پوست، روکش دندان‌ها و بوتاکس می‌کند می‌گوید جراحی‌های زیبایی روی صورتش هنوز تمام نشده و چند مرحله دیگر باقی مانده است.

عمل زیبایی/دیوید بکهام

مردی که 33000 پوند برای شبیه شدن به دیوید بکهام خرج کرده است، می‌گوید آتش‌سوزی که نزدیک بود «او را بکشد» او را مصمم‌تر کرده تا شبیه قهرمانش شود.جک جانسون، 22 ساله، اهل کیمبرلی، ناتینگهام‌شایر، پس از آتش گرفتن آپارتمان یک خوابه‌اش، 24 ساعت را در کما گذراند و به دلیل استنشاق دود تحت درمان قرار گرفت.

عمل زیبایی/دیوید بکهام

گفت: تا زمانی که نمیرم دست از کار برنمی دارم. من الان شبیه دیوید نیستم، بنابراین حتی اگر کسی یک میلیون پوند به من بدهد، باز هم شبیه او نبودم، اما به تلاشم ادامه می‌دهم. این مرا مصمم‌تر برای رسیدن به هدفم کرده است، زیرا نزدیک بود بمیرم.او از خواب بیدار شد و متوجه شد که آپارتمانش پر از دود است و شعله های آتش از آشپزخانه به حمام سرایت کرده است. او لحافی را روی آتش انداخت اما متوجه نبود قوطی دئودورانت داخل آن است.او گفت:آپارتمان منفجر شد. "این مرا دوباره روی بنیستر پرتاب کرد. وقتی از آپارتمان بیرون آمدم بیهوش شدم و این زمانی بود که 24 ساعت بعد در بیمارستان از کما بیدار شدم. من همه چیز را از دست داده ام. به هر حال من خیلی بدهکار هستم، اما الان بیشتر بدهکارم چون بیمه نداشتم.جک گفت 33000 پوند برای شبیه شدن به اسطوره خود هزینه کرده است که شامل عمل بینی، کاشت چانه، لیپوساکشن، بوتاکس، فیلرها و فیشال می شود. او همچنین همان لباس‌های دیوید را می‌خرد و برای رسیدن به رویای خود وام گرفته است.هدف بعدی او ساختار استخوانی‌اش است و به دنبال برداشتن سه دنده است تا بتواند همان جلیقه‌هایی که دیوید بکهام می‌پوشد را بپوشد.

عمل زیبایی/دیوید بکهاماین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است