دلگرم
امروز: جمعه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۷ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
سوء قصد به جان ایلان ماسک ثروتمندترین مرد جهان !!
2
ایلان ماسک ، ثروتمندترین مرد جهان و ماجرای خودکشی و سوءقصد به جان او .

یلان ماسک در یک گفتگوی صوتی، با رد احتمال خودکشی خود، مدعی شده که به‌ دلیل افشاگری‌های اخیر خود، ممکن است مورد سوءقصد قرار بگیرد.

ایلان ماسک با پشت سر گذاشتن جف بزوس لقب ثروتمندترین فرد جهان را از آن خود کرد.

ایلان ماسک

ایلان ماسک

ایلان ماسک، مالک جدید توییتر، در یک جلسه پرسش و پاسخ صوتی، به شنوندگان اطمینان داد که با وجود تردیدها نسبت به وضعیت روانی و امنیتی خود، هیچ‌گاه به خودکشی فکر نمی‌کند. ماسک ۵۱ ساله به‌صراحت اطمینان داد در صورتی‌که بلایی سرش بیاید، قطعا نقشی در آن نداشته و پای افراد دیگری در میان است.

ماسک که در یک گردهمایی مجازی از طریق اسپیس توییتر شرکت کرده بود، میزبان یک جلسه پرسش و پاسخ زنده در مورد جنجال خبری به‌وجود آمده از افشای اطلاعات هانتر بایدن، پسر رئیس‌جمهور ایالات متحده بود. در طول جلسه، یکی از ۱۰۰ هزار شنونده اتاق از او پرسید که آیا به خودکشی فکر می‌کند یا خیر.

ماسک در پاسخ گفت: من هیچ‌وقت به خودکشی فکر نمی‌کنم. بنابراین در صورتی‌که چنین صحنه‌سازی یا ادعایی پس از مرگ من اتفاق بیفتد، بدون شک واقعی نیست.

ایلان ماسک و احتمال خودکشی یا ترور برنامه‌ریزی شده؟!

ماسک گفت: من نمی‌گویم قطعا چنین است، اما به‌نظر می‌رسد استاندارد دوگانه‌ای وجود داشته که در آن مطالب دموکرات‌ها و حزب چپ بدون محدودیت منتشر شده، اما جمهوری‌خواهان و محافظه‌کاران سانسور شده‌اند.

این اولین بار نیست که ایلان ماسک به احتمال مرگ مرموز خود و اتهام خودکشی اشاره می‌کند. در ماه مه، توییتی از این میلیاردر منتشر شد که گمانه‌زنی‌های زیادی را در فضای مجازی به‌وجود آورد.

او گفته بود: در صورتی‌که در شرایط مرموز بمیرم، بدانید که آشنایی با شما خوشحال هستم.

این توییت مرموز، موجی از بحث‌ها و فرضیه‌های مخلتف را به‌وجود آورد و این پرسش را ایجاد کرد که منظور مدیرعامل اسپیس‌ایکس از این توییت چیست. به‌گزارش فاکس ۷، کاربران درباره تهدیدهای بالقوه از سوی خانواده کلینتون و یا حتی روسیه بحث‌هایی را مطرح کردند.

این پیام حتی واکنش مادر ماسک را برانگیخت که در پاسخ گفت: اصلا خنده‌دار نبود!

ماسک اما در جواب اضافه کرد: ببخشید! من تمام تلاشم را برای زنده ماندن خواهم کرد!

منبع: ویجیاتواین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است